Изкуствена кожа?

  • 2 318
  • 56
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Бихте ли носили обувки или ботуши от изкуствена кожа?
До скоро бях върл противник и никога не съм купувала, но си харесах невероятни ботушки и много се замислям...

# 1
  • Мнения: 1 424
Ако моделът много ми харесва, защо не  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 35 935
Да, защо не Peace
Да си призная не съм си купувала, но пък боти съм носила.Бях доста резервирана, но излязоха много здрави.
Ако е хубава кожата-защо не

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 221
да, и си ги нося с кеф. имам и яке, много си го харесвам.

# 4
  • Мнения: 177
Не разбирам какъв проблем има в изкуствената кожа newsm78. Имам доста такива обувки.
На истина, сподели какво те притеснява, че не разбирам newsm78

# 5
  • Мнения: 401
и аз сега това се чудя-исках естествена ,но нямам възможност сега да дам 120 и нагоре за такива ботуши-но се чудя дали да взема от изкуствена-мн си харесах 1 модел  newsm78

# 6
  • Мнения: 2 407
Ако моделът много ми хареса!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 797
Не, само от естествена кожа купувам обувки или от велур  Peace

# 8
  • Мнения: 7 186
Предпочитам ботуши от естествена кожа, но бих направила изключение и за изкуствена, ако много ми харесват. Стига да не ми излязат по- скъпо от естествена кожа, че съм виждала изкуственяци на безумни цени.

# 9
  • Мнения: 639
винаги съм била с такива,нямала съм такива проблеми и комплекси Mr. Green

# 10
  • Мнения: 891
Да бих носила !
Не виждам какъв ще е проблема, че са от изкуствена кожа  Wink

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Разбира се, че бих носила - всичките ми обувки (и чанти) са купувани на принципа да ми харесват и да са удобни. Имам и от изкуствена, и от естествена кожа, но с естествена кожа краката ми се чувстват по-добре. Ако ботушките толкова ти харесват, купи си ги!  Peace

# 12
  • Мнения: 1 715
Ако моделът много ми хареса!
Точно така аз се прикарах хареса ми модела и след няколко обувания краката ми започнаха да миришат затова само от естествена кожа или от велур 

# 13
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Не. Предпочитам да дам повечко пари за естествена, че да са ми добре крачката и да ми е мирна главата  Wink

# 14
  • Мнения: 3 622
Имам и нося ботушки от изкуствена кожа и нямам никакви забележки

Общи условия

Активация на акаунт