'Отпуска' ли се дънковия плат

  • 6 605
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 238
Винаги се отпуска,малко или много.
само еластичните дънки - НЕ

# 16
  • Мнения: 1 894
Плата на роклята не е еластичен.
Остава ми само да се надявам,че с носенето ще се отпусне поне малко.

# 17
  • Мнения: 249
преди време си купих дънки които едва закопчях в пробната,щях да ги пръсна,но все пак ги взех,защото винаги са ми се отпускали,така и стана,сега са ми като подарени. Но лятото си купих къси и постъпих по същия  начин,само че..... нещо не се получи с отпускането този път Laughing сега ме е страх като сядам Joy

# 18
И на мен ми стяга една дънкова рокля от миналата година,изобщо не се отпусна.Сега си купих дънки и те не се отпускат,но имам и такива дето стават като чувал.

# 19
  • Мнения: 312
Много зависи от самия дънков плат- качество,дебелина и пр..Ако нишката е по-сбита,то значи ,че няма да се отпусне и обратно.Специално на този въпрос може да се отговори ако се види и пипне.
Казваш,че си я обличала и според мен след като не се е отпуснала досега,няма да се отпусне и за в бъдеще. Но смятам,че ако отидеш в магазина ще ти я сменят с по-голям номер.Едва ли ще има проблем-нали не си искаш парите обратно.Успех Peace

# 20
  • Мнения: 1 802
При мен досега всичко дънково се е отпускало, освен якето Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 358
Това ми е въпроса.
Купих си  страхотна дънкова рокля, но се оказа ,че като я поносих малко по-дълго много ми стяга в гръдния кош и се чувствам доста некомфортно...........
Роклята позволява ли да я изгладиш? Гладенето с пара би трябвало малко да отпусне плата.

# 22
  • 1st floor
  • Мнения: 9 064
ако там , на гръдния ти кош, има някакъв шев , забрави да се отпусне...

# 23
  • Мнения: 1 894
Ще пробвам днес ако работи магазина  или утре да я заменя с по-големия размер.
Ако ми откажат, ще пробвам да я изгладя и с пара.
Много ми харесва и съм готова да пробвам всичко, за да мога да я нося за в бъдеще спокойно.Че в момента така ми пристяга гръдния кош,че като я понося по-дълго време ми се 'затруднява дишането'.  Embarassed

ако там , на гръдния ти кош, има някакъв шев , забрави да се отпусне...

Има копчета там, може би ако поразрежа малко илиците,за да се поразширят дупките ще стане.

# 24
  • 1st floor
  • Мнения: 9 064
исках да кажа хоризонтален шев...

# 25
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Снимай я, стана ми любопитно.

# 26
  • London, baby
  • Мнения: 800
Имах едни дънки, който станаха на торба след известно време. Те бяха някакви турси боклуци. А иначе другите ми дънки се отпускат нормално.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 3 415
отпуска се... няколко чифта дънки съм носила да се стесняват Peace

# 28
  • Мнения: 3 575
Отпускат се като ги поносиш ден-два и след първото изпиране отново стават тясни....
Винаги си взимам дънки, в които едвам се напъхвам и за съжаление ако не заслабна малко няма как да се отпуснат сами...

# 29
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз се сетих.
Последните дънки, които си взех, едвам ги обух като ги пробвах.
Продавачките казаха, че се отпускат.
Помагало и да се сложат в омекотител малко и да постоят така.
Сега са ми доста широки даже, без да съм отслабвала.

Общи условия

Активация на акаунт