Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 15 септ. 2007, 20:09 ч.

новата спирала на Орифлейм

• 8 318
  • 188
  •   1
Отговори
Здравейте момичета,искам да попитам  дали някоя от вас е използвала вече новата спирала на Орифлейм  Wonder lash с триизмерна четчица и дали сте доволни от нея?

# 1
Мога да кажа само едно - невероятна е!

# 2
  • Пловдив
Страхотна е  - няма да сгрешиш, ако си я купиш!

# 3
не познавам представител на орифлейм от който да поръчам,има ли друг начин по който да го направя?

# 4
  • Пловдив
Ако си в Италия, не знам как ще стане  newsm78.
Може да помолиш твои близки или приятели да ти я поръчат от България и да ти я изпратят. Не съм сигурна дали Орифлейм имат представителство в Италия.

# 5
Спиралата е невероятна наистина!!!!! С 100 ръце гласувам за нея!!! От къде си? Ако си в Италия майка ми ще пътува до Рим след някой друг ден, брат ми е там също...Пиши ми на лични ако искаш Simple Smile

# 6
сега сме с детето в България на гости,но не знам как да си  поръчам,познавам само представители на Ейвън. А в Италия незнам дали са чували за тези фирми Grinning

# 7
Наистина ли е толкова хубава? Аз реших, че колежката ми ме баламосва нещо! Thinking На каква цена е?

# 8
Да, страхотна е Simple Smile 7,90 е

# 9
  • на едно прекрасно място
Наистина ли е толкова хубава? Аз реших, че колежката ми ме баламосва нещо! Thinking На каква цена е?
И аз бих искала да знам,заинтригувах се... Whistling

# 10
Благодаря, хем се оказа хубава и не е скъпа. Ще си поръчам! Hug

# 11
Да - смело поръчвайте - супер е

# 12
до кога ще е на промоция?

# 13
Брех, не думайте! Зарибих се и аз Laughing

# 14
Спиралата прави миглите невероятно дълги и по никакъв начин не искам да разубеждавам никого -но на мен не ми хареса,ЗАЩОТО моите мигли са дълги  #2gunfireи само спирали за бем ми стоят добре!  bouquet bowuu Така че за 7.90 можете поне да пробвате Blush Flutter

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт