Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора
Zdraveite, imam data za sectio, no ako usetq 4e bebo iska da izliza po rano, a az neznam koga bi stanalo,nali ne trqbva da se qde 9 4asa predi operaciqta? I kakvo sledva?
I drugo- vqrno li e 4e ako izvikam akusher ginekologa v bolnicata, a toi ne e na  smqna i izvarshi sectioto se pla6a 500 lv. Stava vapros za Burgas?
Izvinqvam se za pisaneto s tiq bukvi, no toq komp ne hvashta drugi.
Цитирай

За яденето - нали ще ти направят клизма, не се притеснявай. Peace Все пак това няма как да го предвидиш.
За плащането - не знам как е в Бургас, но щом викаш лекар с уговорка в извънработно време, това се плаща навсякъде. А цената ще ти я каже лекаря.
Цитирай

София

За яденето - нали ще ти направят клизма, не се притеснявай. Peace Все пак това няма как да го предвидиш.
За плащането - не знам как е в Бургас, но щом викаш лекар с уговорка в извънработно време, това се плаща навсякъде. А цената ще ти я каже лекаря.

Peace
Цитирай

София

Подкрепям  Peace.

Говори предварително с лекарят ти за сумата. Да не останеш "приятно" изненадана после  Wink

Цитирай

На една звезда

Момичетата вече са ти казали, прави се клизма така или иначе. Знаят си работата хората.
Сестра ми роди в Бургас, няма такова нещо. В смисъл, че тя си му плати толкова, за колкото се бяха уговорили. Независимо, че не беше на смяна, когато бебето "тръгна".
Цитирай
Za pla6aneto - imah vpredvid 4e na bolnicata (zdravnata kasa) se pla6a 500 lv. za sectio, ako povikash doctor koito ne e na smqna, a ne na doctora, tova si e otdelno.Pone taka sam 4ula. Nali vsqka bolnica si ima cenorazpis za razli4nite uslugi. Moge bi trqbva da otida az tam na mqsto da go pro4eta tozi cenorazpis.

Blagodarq na otgovorilite!
Цитирай

Пазарджик

Аз също раждах планово  секцио(близнаци) и ми казаха за яденето.Да естествено аз не ядох но при мен нямаше клизма и незнам защо но всичко мина нормално.А в интерес на истината това ми беше най-големият страх.За докторите и при нас се плаща но попитай за по сигурно
Цитирай

София

Ако си избираш екип за операцията, със сигурност ще платиш на болницата извън пътеката от Здравната каса. На лекаря и анестезиолога се плаща отделно по уговорка между вас.
Но не се притеснявай, рядко се случва раждането да изпревари термина и съответно назначената дата за планово секцио /е, на мен ми се случи и при двете бременности, но аз бях изключение!/
Цитирай

Варна

Аз бях секцио. Сутринта бях закусила (никой не ми каза, че не трябва да ям) и така отидох на консултация (в 8 часа). Там стана ясно, че ще раждам и понеже бях закусвала, ми дадоха да изпия нещо (много е гадно, но го пиеш на един дъх, за да не го усетиш), за да повърна това, което бях изяла - клизмата е отделно.
Цитирай

София

Храната не е ли свързана с упойката, а не с клизмата или се бъркам?Нали не трябва да си пил и ял, за да могат да ти поставят упойката?

Леко раждане ти желая! Very Happy
Цитирай

София

Храната е свързана с упойката. А какво да кажат майките, които са имали непланирано секцио, като мен, а два часа преди това са яли, като за последно (пак като мен)?
Цитирай

София

Но не се притеснявай, рядко се случва раждането да изпревари термина и съответно назначената дата за планово секцио /е, на мен ми се случи и при двете бременности, но аз бях изключение!/
Бе то и аз съм изключение, значи не е толкова рядко, явно... newsm78
Цитирай

Казаха ми да не ям в деня на операцията, а тя беше в 13ч. Последното ми ядене беше предната вечер. Клизма пак имаше.  Blush
Цитирай

Родих с планово секцио в Бургас. Знаех, че не трябва да ям. Не бях яла от обяд на предния ден. Сутринта в 10.30 влязох в операционна.Не ми правиха клизма. За щастие...Клизмата след секциото ми стига... Sick
Цитирай

Пазарджик

В деня, в който родих си закусих към 9 сутринта.След около 2 часа ми изтекоха водите и в 16 часа родих със секцио по спешност.Без да са ми правили клизми и т.н.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора