Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора
  Предстои ни саниране на къща.Направо да палудееш.От кога търсим майстори и няма ooooh!Сега намерихме един и ни даде следните цени.

-изолация                   -20лв.м2
-релефна боя             -3лв.м2
-силиконова мазилка -7лв.м2
-обръщане прозорци-10лв. линеен м.

Тоест, ако е релефна боята, цената е 23лв.м2, а ако е силиконова мазилка става 27лв.м2.Без да включваме обръщането на прозорците #CrazyА от  една уважавана фирма, но те са заети още поне 2 месеца напред, ни дадоха цени 18лв за труд и 5лв за линеен метър обръщане на прозорци.Значи 23лв, барабар с прозорците.Та така де, доста се ошашках.И все пак строежа е в Русе, не в столицата, или в някой курорт, което мисля е от значение, нали?!
   Кажете кое е нормална цена?Вие колко платихте.Трябва да се ориентирам някак.Само за работата  инъче излиза, че ще дам грубо 5000-5300лв.
Цитирай

на сестра ми им излезе с материалите и труда 40лв за квадрат.
Цитирай

На нас с материалите на Baumit, мазилка Baumit и труда ни излезе 43 лева на квадрат - вчера я довършиха!
Цитирай

Благодаря ви bouquet, макар  че малко хора са се включили да отговорят.Долу-горе така вървяло  вече се оказва.
Цитирай

на мен ми излезе 11 лв. на квадрат и 1.50 лв. на линеен метър обръщането и 2 лв. грундиране и обикновена боя...

но бяха едни мангали дето си оставиха ръцете.....
Цитирай

На нас ни излезе 35лв. на квадрат, с материалите, но без обръщане на прозорци и без силиконова мазилка (май).
Цитирай

И аз търсих оферти - 35-40лв на квадрат в зависимост от качеството на материалите и етажа. Това са цени в София.
Цитирай

Някои майстори не вземат допълнително за обръщане на прозорците а смятат обща кваратура - без да се махат прозорците. Така излиза по-евтино.
Цитирай

на нас за всичко без силиконовата мазилка накрая ни взеха 36лв на квадрат
Цитирай

Предстои ни саниране на къща.Направо да палудееш.От кога търсим майстори и няма ooooh!Сега намерихме един и ни даде следните цени.

-изолация                   -20лв.м2
-релефна боя             -3лв.м2
-силиконова мазилка -7лв.м2
-обръщане прозорци-10лв. линеен м.

Тоест, ако е релефна боята, цената е 23лв.м2, а ако е силиконова мазилка става 27лв.м2.Без да включваме обръщането на прозорците #CrazyА от  една уважавана фирма, но те са заети още поне 2 месеца напред, ни дадоха цени 18лв за труд и 5лв за линеен метър обръщане на прозорци.Значи 23лв, барабар с прозорците.Та така де, доста се ошашках.И все пак строежа е в Русе, не в столицата, или в някой курорт, което мисля е от значение, нали?!
   Кажете кое е нормална цена?Вие колко платихте.Трябва да се ориентирам някак.Само за работата  инъче излиза, че ще дам грубо 5000-5300лв.
Какво означава обръщане на прозорци.За нова или за стара дограма се отнася?
Цитирай

Цитат
Какво означава обръщане на прозорци.За нова или за стара дограма се отнася?

обръщането на прозорци няма нищо общо с това дали е стара или нова дограмата...

представлява оформянето на ъгъла около прозореца отвън, слагането на ПВС или алуминиев ъгъл с мрежичка... общо взето си е играчка...
Цитирай

Следващата седмица майстори започват да работят по нашата къща и уговорката ни е да им заплатим само за труд по 16лв. на метър /тази цена включва изолация, замазка, боя, скеле и т. н./. Материалите сами си ги купихме и излизат средно около 20 лв. на квадрат.
Цитирай

1-11 от 11 отговора