Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-228 от 228 отговора

София

От другата тема за древната професия, ми дойде идея да ви попитам, дали знаете всъщност, какво се случва в един такъв бар, ако сте склонни да пуснете съпруга си, мислите ли си, че това не е заплаха и е съвсем нормално.
Какво е мнението ви по принцип за хората, които ги посещават?
Бихте ли искали поне за една вечер, да гледате ( от скрито място), какво точно става, кои са посетителите, как протича една работна нощ?
Цитирай

Ходила съм в такива барове, така че не ми е любопитно. Не е било по моя инициатива,  сама не бих отишла. Не мисля и че е заплаха- ето аз съм била и не съм направила нищо нередно Laughing Извън кръга на шегата наистина не мисля че е заплаха- ако реши да изневерява най вероятно няма да го направи в бар.
Може би би ми било интересно да поговоря ей така, за живота, с някой от работещите там. Но на мен по принцип ми е интересно да си говоря с хората, особено с такива с различни професии от моята.
Цитирай

whiskey bar

Познавам всички такива барове, Буболино. "Заплаха" не е ли малко силна дума? И сега ще чакаш 10та страница за да ни разкажеш какво става и как протича една работна нощ ли? Е що, почни сега де, ще е интересно на всички, не ни карай да чакаме!
Цитирай

София

Аааа, не мисля да разказвам нищо, просто ми е интересно какво мислят съфорумците по въпроса.
"Заплаха" е силна или слаба дума - зависи от коя страна се намираш, ако си от страната на страдаща съпруга, защото мъжът й е решил да се отдаде на "живот" е силна дума.
Ти ако ги разбираш толкова много, що не почнеш да разказваш, а аз ще те поправям, ако прекалиш.
Цитирай

whiskey bar

Не разбирам, ако мъжа е там - жената страда, така ли? Ми ако не знае? По тия барове е голем смех. Отегчени целулитки се кълчотят като на забавен каданс. Обикновенно имат селски диалект и искат да пият шампанско за 200 лева в скута ти без да си ги канил дори, че и се сърдят, като ги отпратиш. Повечето бръмчат и навън с клиенти. Персонала има самочуствие все едно, че бачка в Елисейския дворец. Тоалетните са тесни и миризливи. Други въпроси?
Цитирай

Буболина е права,зависи от коя страна си.Аз бях от страната на страдащата (при това бременна в начална бременност) съпруга,чиито съпруг работеше по цяла нощ в такъв бар.Да,той уж беше на работа,но аз го виждах как се прибира,усещах впечатлението което са му направили момичетата.Усещах как аз оставам на заден план,как той се прехласва по тях.Никога не си го призна,ама аз не съм глупава....То се усеща. Confused Плачех,молех го да не ходи,да помоли шефа да го премести на друго място (беше охрана на стрийптизьорките в Шератон) - не можело,щели да го уволнят (което разбира се не беше вярно) Ако просто си беше признал че му е хубаво там,щеше да ми е малко по-леко.
Много сълзи изплаках.Никога не съм имала самочуствие и тази му работа просто ме съсипа.От самочуствие нула,паднах на минус....
Иначе работната нощ,по негови думи протича така: Изпълняват си там каквато програма имат,ако ги извика някой специално на неговата маса си плаща за ивдивудаален танц,а после ако пожелае,срещу известна сума я ползва и за секс.
Лично аз не съм била в такова заведение и не знам дали е така.....
Не съм против такива заведения,но лично на мен ми беше много тежко когато мъжът ми ходеше,макар и служебно.А сега ме наречете "задръстена" ако щете..... Sad
Цитирай

София

Е, смали манго :
- Отегчени целулитки - отегчени да, но целулитки - трудна работа, освен ако не си ги виждал преди 5 години.
- селски диалект - съгласна.
- искат да пият шампанско за 200 лева в скута ти - не само искат, но ПИЯТ.
- Тоалетните са тесни и миризливи - ти да не си посещавал БАР " Долни страсти" в г. Червен бряг? Thinking
Персонала има самочуствие - има да, все пак изкарва по 200, 300лв бакшиш на вечер.
Нямам други въпроси Crossing Arms
Цитирай

София

blizna4e, съжалявам, че ме разбра от страната на потърпевшата Confused, точно за това говоря.
Цитирай

под жаркото слънце

Иначе работната нощ,по негови думи протича така: Изпълняват си там каквато програма имат,ако ги извика някой специално на неговата маса си плаща за ивдивудаален танц,а после ако пожелае,срещу известна сума я ползва и за секс.
Лично аз не съм била в такова заведение и не знам дали е така.....
Така е, 1:1.
Да добавим и това, че много често женени мъже се прехласват по девойките и започват връзка с тях, като момичето междувременно си има още 3-4 такива наивници, които хем й вдигат самочувствието, хем дават някой лев, хем е "връзка без обвързване"...
Цитирай

По мое скромно мнение мъжкият стриптиз е по-качествен и по-професионален от женския. Точно този въпрос обсъждахме наскоро  Blush с колеги.
Цитирай

под жаркото слънце

По мое скромно мнение мъжкият стриптиз е по-качествен и по-професионален от женския. Точно този въпрос обсъждахме наскоро  Blush с колеги.
Там е сведено всичко до изкуството на танца, докато при жените си е борба за пачка и нов любовник.
Цитирай

whiskey bar

- Отегчени целулитки - отегчени да, но целулитки - трудна работа, освен ако не си ги виждал преди 5 години. В сегашно време говоря. Въпрос на преценка е, за мен са такива, на теб щом ти харесват...
- селски диалект - съгласна.
- искат да пият шампанско за 200 лева в скута ти - не само искат, но ПИЯТ. Нормално, балъци винаги има.
- Тоалетните са тесни и миризливи - ти да не си посещавал БАР " Долни страсти" в г. Червен бряг? Thinking Дай ми пример със софийски бар с готин кенеф, моля!
Персонала има самочуствие - има да, все пак изкарва по 200, 300лв бакшиш на вечер.
Нямам други въпроси Crossing Arms Самочувствието идва от бакшиши ли? Не знаех. Вече ще ги гледам с благоговение!
Цитирай

Буболинка,аз тогава бях току-що прясно бракувана съпруга.....Вероятно съм очаквала че съпругът ми ще стои в къщи,няма да поглежда друга жена,камо ли пък да ходи по стрийптиз барове....После изтрезнях.Но много изстрадах.Тъпото беше,че можеше да откаже тази работа,но той не го направи.Върха на всичко беше,че брат ми ,баща ми и всичките му приятели му завиждаха за тази му работа.Факт.Но знаеш ли какво да вървиш с него по улицата и да го спре някоя засукана мадама и мазно да му се усмихне.....И като го попитам коя е - "Ами колежка от еди-кой си стрийптиз бар...." (защото той освен Шератон ходеше и в други такива барове) Никога не съм правила сцени,но ми беше адски мъчно.
Към ден днешен обаче не ми пука къде ходи и какво гледа.Възвърнах си самочуствието и смятам че съм на достатъчно високо ниво,на много пъти по-високо от някои особи танцуващи в такива барове.
В края на краищата нали и те трябва да се изхранват някак....
Но да,иначе те разбрах правилно,неприятно е .........
 Hug 
Цитирай

От другата тема за древната професия, ми дойде идея да ви попитам, дали знаете всъщност, какво се случва в един такъв бар, ако сте склонни да пуснете съпруга си, мислите ли си, че това не е заплаха и е съвсем нормално.

Наясно съм какво представляват стриптийз баровете, да. Никога не ми е хрумвало, че аз трябва да пускам мъжа ми да ходи някъде или да не ходи, достатъчно деца си имам за да му се правя на майка и на него. Никакво не ми е мнението за хора, които посещават стриптийз барове,  на друг принцип си съставям мнение за хората просто.
Цитирай

София

Самочувствието идва от бакшиши ли? Не знаех. Вече ще ги гледам с благоговение!
Или се правиш, че не разбираш, или не разбираш.
за да вземеш такъв бакшиш, за да накараш един човек да плати сметка от 2000лв, а да е изпил 2 малки за 20лв, за да му набуташ най  - скъпото шампанско, да го накараш да повтори и потрети, е..... трябва нещо да имаш нали, примерно поход, умения, акъл (говоря за сервитьор и барман, не за танцьорка).
Няма такъв филм - проста, нелюбезна, груба сервитьорка да се похвали с такъв бакшиш - няма.
Близначе, ясно ми е, но ти поне си знаела, това е била професията му, представяш ли си на тези, които не знаят какво ще им е. Confused
Разбира се, че трябва да имаш самочувствие, никога не трябва и да си помисляш, че можеш да бъдеш на тяхното ниво. Hug
Цитирай

whiskey bar

200-300 лева бакшиш е няква легенда все пак, а? Сервитьорите и барманите в тези барове са некви разносвачи на напитки, нямат никакви умения, работят с досада и ти набутват по най-тъпия начин неща, които не си искал. Все пак става въпрос за барове и аре да съм по компетентен от теб, а? Пак повтарям, пълен смях са тия барове. Имам все пак международни наблюдения да не забравяме, а?
« Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 11:33 от тони сопрано »
Цитирай

Sofia

Някой ходи ли още по теи барове? Мислех, че отдавна им е минало модата
Цитирай

София

Аре да не си по - компетентен от мен, искаш ли?
Не можеш да си компетентен във всичко ( макар, че е възможно в този форум).
И кой ти каза, че аз нямам международни наблюдения?
Цитирай

whiskey bar

Буболино, аре да не си ги мерим. От барове разбирам аз. Бачкала си в някой бар и разбираш от барове? Не се бъркай, то си трябва база за сравнение. За последната година колко пъти си била на бар? Умножи по 100 и ще получиш моя отговор. Стриптийз баровете в БГ са пълен смях. Персонала са начинаещи, никой нормален барман или сервитьор с опит няма да видиш там. Каките са дошли наскоро от провинцията таратайки с тайната надежда да забият някой и да се махнат от тая работа. Или евентуално да си веят гъза извън БГ.
Ето ви тук един сайт на най-елитният бар в БГ - "Табу" на жълтите павета. Ми каките са мега зле, а уж елит...
Цитирай

Русе

не съм посещавала въпросните места, просто не съм имала повод да отида.

иначе - мъжо веднъж флиртува с една стриптизьорка (в дискотека, почти щеше да се стигне и до повече), впечатление не ми направи, честно.  Blush  На момичето това му е работата, и щом аз съм на работното и място, значи съм готова за случващото се.  Laughing

П.П. Стриптийз бар и дискотека със стриптизьорки едно и също ли е, моля сопрано за разяснение, да не се излагам.  Embarassed
Цитирай

Дона, Синди, Дейзи-Мейзи, аз бих се обидила, ако мъжът ми се захласне по тези "елитни" каки.
Не смятам, че тези барове са заплаха, защото ако мъжът ми реши да кръшне, не вярвам да се озове точно там. За забавление може и да отиде не знам Thinking, ама да им плаща на такива да спи с тях...
Цитирай

whiskey bar

Вергилио, това за което питаш, дори го знам, че е в Русе и съм бил там дори. Тва го няма никъде по света - дискотека, чалга и стриптийз на едно. Не, не е същото, тва е русенски тюрлю гювеч.
Цитирай

Русе

Вергилио, това за което питаш, дори го знам, че е в Русе и съм бил там дори. Тва го няма никъде по света - дискотека, чалга и стриптийз на едно. Не, не е същото, тва е русенски тюрлю гювеч.

абсолютно, абслютно за това говоря, тъкмо щях да пиша, че това не може да е това, за което вие говорите.  35
Цитирай

Бихте ли искали поне за една вечер, да гледате ( от скрито място), какво точно става, кои са посетителите, как протича една работна нощ?

Да, знам какво се случва в такъв бар.
Не мисля, че е заплаха за мъжа ми и
го пускам одма, даже и аз бих отишла.
Хората, които посещават такива места,
искат да се забавляват, всеки, както си
го разбира. Няма нужда да гледам скрито
какво става и какви са посетителите, мога
да си седна като бял човек и да се забавлявам.
Ходила съм и на женски и на мъжки стриптийз.
Цитирай

Посещавала съм такива барове само тук в България.Мъжът ми е посещавал в чужбина.Аз не мисля,че има от какво да се притеснявам.Все едно е отишъл на театър.
Цитирай
Приятелят ми не беше ходил на такъв бар и за да види какво е го заведох Smile.Телата на момичетата бяха много хубави,тоалетната въобще не беше миризлива.На мен лично ми беше интересно,но приятелят ми е музикант и вместо да се радва на момичетата само коментираше коя спрямо какъв такт танцувала и как се различавал той от ритъма на пусканата музика Crazy.Когато след няколко седмици поисках отново да отидем,той ми отвърна,че си е задоволил любопитството и не му се ходи отново.За секс не би си платил,така че не смятам тези барове за заплаха.
Цитирай

София

Има разлика в това, за което говорим.
В България стриптийз барове се посещават в 80% от комплексирани богати чики....ий, при тях е почти болестно състояние, за тях иде реч тук.
Сопранов, ще ги мерим, даже ще извадя повече - не в някой, не в един, не за 1 година.
Във всички барове от началото им ( 1995г), когато беше удоволствие от кабинка ( Пийп Шоу).
В последната година не съм ходила, но нещата не са се променили, имам непрекъснато инфо от първа ръка.
Говорех по принцип за баровете в България, чужбинските са на светлинни години, тях няма да закачаме.
Чужденците са с друга нагласа, когато влизат в такова заведение - наистина се забавляват, за българите е въпроса.
Цитирай

Сопраното е отговорил . Той посещава такива барове , взимал ме е понякога , последният път бяхме с него на такъв през юни мисля  Thinking
Била съм във всички елитни барове за стриптийз в София и като него смятам , че е голям смях   Very Happy . Тези момичета не могат да ми бъдат конкуренция , може би има една две от 50 които да ловнат око , колкото и пари да изкарват изглеждат евтино и нещастно .
И Бубулина , да имат целулит масово , мога да говоря за Тамбукту , за бара на Рила , за този до Капитан Кук , които са най големите и уж елитни . Поне в началото на лятото имаха . И са дебели , и са прости . Масово , но това е мое мнение , може да имаме различни виждания  Very Happy
Предполагам , че не ми казва винаги , когато е бил в такъв бар , но и аз не питам . Под нивото ми е . Ако искам да знам нещо , разбирам го и ако ми пречи се разправям . Това не ми пречи .
П.С. Запознахме се с мъжа ми в стриптийз бар . Не си правете грешни изводи , бях клиентка , както и той и беше любов от пръв поглед  Very Happy .
Цитирай

whiskey bar

Буболино, за тва ти казах, че нямаш база за сравнение. Сервиза е мега зле по тия места. Сравнявам с други, нормални, заведения. А в тези това може да минава за "норма". Бе ти къде тръгна с мен за барове да спориш, шегуваш ли се, нещо развалено ли си яла?!
Цитирай

Русе

Smile запознали сте се в стриптийз бар?

Crazy
Цитирай

София

Харесвам красиви млади жени, които умеят да танцуват секси и изглеждат божестено, когато са без дрехи. Къде в София може да се види такова нещо, че да отида? Laughing
Нямам притеснения относно мъжа ми в такъв бар. Не е толкова прост, че да похарчи 2 бона по някоя кака, нито да започне нещо с подобно момиче. Има вкус човекът, затова е с мен Mr. Green
Цитирай

София

О, въобще не мисля да споря, че момичетата не са дебели, невъзпитани и т.н.
Има мърша и при тях ( даже са единици хубавите), но все пак, темата е за тези чичковци, които се захласват от дебелото, целулитно дупе ( примерно защото жена му е 50% по -зле) или защото е по-  интересно, защото пиклата в бара му вдига самочувствието.....
Виждала съм страшни семейни трагедии, малко хора ще ме разберат.
Сопрано, пишех си докато не видях, че светна отговора ти.
Дай малко доказателства, защо да не споря с теб? - какъв си, Светльо Атанасов ли си или Венци ли си, Тони сокола ли си, дай жокер моля!
Цитирай

Не че са грозни каките, ами е силна светлината Mr. Green Карбовски имаше една статия по въпроса в Егоист навремето. Квинтесенцията беше, че стрийптийз бара трябва да е с подходящо осветление и да е скъп. Иначе се губи ефекта.
Цитирай

whiskey bar

Дай малко доказателства, защо да не споря с теб? - какъв си, Светльо Атанасов ли си или Венци ли си, Тони сокола ли си, дай жокер моля!

Да спориш с мен за барове е като аз да споря с теб за кола маска. Не споря за неща от които със сигурност другият е много по-вещ. Ако се досещаш за кое обикаляне и наливане по баровете иде реч. Къде тръгна, поспри се.
Цитирай

Smile запознали сте се в стриптийз бар?

Crazy
Very Happy Да . Не е ли романтично ?
Цитирай

Русе

темата е за тези чичковци, които се захласват от дебелото, целулитно дупе ( примерно защото жена му е 50% по -зле)

според мен, виновна е жена му, че е допуснала да е толкова зле, че той да ходи по такива места с такава цел, а не само за забление. изобщо като цяло  в такива ситуации смятам, че съпругата е виновна - незнам дали съм права?  Thinking
винаги оправдавам мъжете и съм на тяхна страна.  Blush
Цитирай

София

Да спориш с мен за барове е като аз да споря с теб за кола маска. Не споря за неща от които със сигурност другият е много по-вещ. Ако се досещаш за кое обикаляне и наливане по баровете иде реч. Къде тръгна, поспри се.
Ужас! Спирам!
Цитирай

whiskey bar

Умна постъпка.
Сега ми кажи къде е лошото на чичкото дето гледал дупета? Нали си е плащал за тва, че и заплатите на персонала са били от тия пари. Не разбирам.
Цитирай

София

Няма лошо, за него, за нас, за дупетата - лошо за жена му и децата му, които ще гледат на картичка пълен хладилник или почивка. ( става въпрос за ССБ)
Пак трябва да ти разгледам снимките. Thinking
Цитирай

Буболина, чичковците, дето се захласват по целулитни дупета, щото жените им са по- зле от тези каки, обикновено не могат да си позволят да ходят по стриптийз барове. Много филми гледаш май.
Цитирай

Оу, едва сега прочетох цялата тема.
Буболина, ти стриптизета ли си била?
Цитирай

София

Не, не съм била стиптизета, но съм била сервитьор, барман, управител...само на пилона не се качих. Whistling
Цитирай

whiskey bar

Буболино, всеки твой пост внася нов и съществен нюанс в темата. Объркан съм какво искаш да знаеш. Последно? Къв хладилник, ква жена, ква картичка и кой е ССБ? Ходенето по тия барове и личен избор и едва ли морализаторстването тук ше накара някой да спре да го прави. Някой се дърви от голи каки и си плаща. Не виждам проблемация.

И извинявай, ама ще си позволя да те цитирам от една друга тема:

Даааа, носталгия по соца, защото е пряко свързан с детството ми, живеех прекрасно - как да плюя по нещо, което ме е хранило с бял хляб, няма да стане.

Не разбирам защо сега плюеш по баровете, от тях не си ли яла бял хляб?
Цитирай

София

Тони, твойто мнение вече не ми е интересно - ти си пристрастен! Crossing Arms
Искам да знам мнението на всички омъжени женски създания, това е.
ССБ - средно статистически българин.
Ти си ходи, на теб нищо няма да ти стане.
Цитирай

Светльо Атанасов ли си или Венци ли си, Тони сокола ли си!

О! Разкажи повече за тях.
Мисля, че единият ми е дори братовчед.

Буболина, смешно си поставила въпросите си.
Големи хора сме и не се впечатляваме толкова
от голодупави тела в барове. Това е като да се
захласваме по лампите из София. Е, на такива ли
романтици ти приличаме. Какво точно искаш да чуеш?
Много веселяшка темичка се заформи.

Ти си ходи, на теб нищо няма да ти стане.

А какво трябва да ми стане на мене, ако
мъжът ми ходи? Или ако аз ходя? Какво?
Цитирай

А какво трябва да ми стане на мене, ако
мъжът ми ходи? Или ако аз ходя? Какво?
Чудесен въпрос, присъединявам се към него.
Цитирай

на село

Ходили сме преди години заедно с мъжа ми, даже първия път аз дадох инициативата - заведох компания мъже на стриптиз бар.  Mr. Green
После имаше период, в който често ходеше и без мен - просто един негов приятел стана гадже на собственичка на бар, и покрай него там си правеха срещите.

Не съм го ревнувала и не го смятам за заплаха - наистина момичетата там са под всякаква критика и не бих ги сравнявала с мен.
Все пак си мисля, че мъжа ми има вкус и ако реши да изневерява, няма да си пада под нивото Wink
Цитирай

гр. Пловдив

Ако правя такова нещо и бакшиша ми е 200-300 лв, честно ще го сметна за обида! Че аз съм виждала хубави барманки само с въртене на очи да правят такъв бакшиш, пък камо ли ако се върти друго нещо.
Цитирай

гр. Пловдив

Все пак си мисля, че мъжа ми има вкус и ако реши да изневерява, няма да си пада под нивото Wink

И аз така си мислех, но не излезна баш така. Пак си зависи от мъжа.
За един-два-три пъти често не са толкова придирчиви.
Цитирай

Не е ли по логично ако ще изневерява за 1-2-3 пъти да е придирчив именно по отношение на физиката, която както стана ясно не била перфектна? Ако ще търси богата душевност или подкрепа за трудното си ежедневие едва ли ще е в стрип бар newsm78
Цитирай

София

Никаква драма не виждам в стриптийз бара, или в девойките стриптизьорки.
Намирам ги за евтини- и девойките и баровете.
Аз съм любител на красотата във всичките и форми и не бих имала никакви скрупули да изкажа възхищение от нещо красиво, независимо дали го видя в стриптийз бар или в "Крим".
Не мога да се сетя за бар, в БГ или в чужбина, който съм посещавала и който да ме е впечатлил с каквото и да било.
Абсолютно безразлично ми е дали мъжа ми би се озовал в даден момент в стриптийз бар.
Цитирай

Варна

Разликата в класата е потресаваща. http://images.askmen.com/galleries/model/dita-von-teese/pictures … ese-picture-1.jpg Умишлено пускам по- облечена снимка на г-жа Мерилин Менсън.
По темата- и за мен няма драма.
Цитирай

Не е ли по логично ако ще изневерява за 1-2-3 пъти да е придирчив именно по отношение на физиката, която както стана ясно не била перфектна? Ако ще търси богата душевност или подкрепа за трудното си ежедневие едва ли ще е в стрип бар newsm78

Напротив! Дали ще си легне с крокодил еднократно, зависи от алкохола.

Забравих да кажа, какво мисля за стрипърките. Спят момичетата и това е. Ако ги гледаш постоянно, може ди ти се завие свят, защото те само се въртят около пилона и ако има някоя по-здрава в ръцете, се набира нагоре и висва с главата надолу. За други елементи от танцовия им репертоар не се сещам.
« Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 14:37 от jj okocha »
Цитирай

Разликата в класата е потресаваща. http://images.askmen.com/galleries/model/dita-von-teese/pictures … ese-picture-1.jpg Умишлено пускам по- облечена снимка на г-жа Мерилин Менсън.
По темата- и за мен няма драма.
Ехее...точно за това става въпрос . Тук няма класа . Тук чалгата е класа и в стриптийз баровете се набляга на визия близка до жанра .
Карбовски в една статия беше писал нещо в смисъл , че такава структура на тялото може да се зачене само на къра . Съжалявам , но нашите барове са пълни с такива момичета , с такава структура и с такова мислене ,  и тук- там някоя рускиня  Very Happy
« Последна редакция: нд, 16 сеп 2007, 14:39 от барабалекс »
Цитирай

Варна

Ъм, отдавна няма квалитетни гърли в  голия бар. Въобще не си струва да се ходи там, пък и пари да даваш!? Всички хубави мацки са навън, другите са омъжени.
Иначе в стриптийз бара не съм чувал да се консумират. Има други места за тез работи. Поне у нашто село е тъй... Ама тез крокодили кой ще ги поиска?! Ужас.. Ужас..  ooooh!

Буболина, като си била управител на заведение, непременно си имала контакти с различни колеги, та ми е логично, да знаеш къде и какво става..  Mr. Green
Цитирай

гр. Пловдив

Уф, това е дълга тема, и не е тази, така се случва, когато жената в една връзка превъзхожда мъжа по много показатели - и е по-красива, и е по-ерудирана и най-вече изкарва повече пари. Мъжете много ги боли като една жена е по-оправна от тях и може да изкарва в пъти повече пари от тях ако реши. Тогава се кръшка с нещо много по-назад като позакатели, за да се чувства мъжа мъж, което си е много тъпо, но си е така.
Цитирай

София

Ходила съм много пъти с приятели, не ми е любопитно , не ми е било и скучно, има и хубави момичета.
Да бих пуснала мъжа си, не виждам  нищо притеснително.
Цитирай

Варна

Не четох всички мнения.

Била съм 2 пъти в един Плейбой-бар в Кранево, лятото,  докато работех в туризма, излязохме да се разтоварим с колеги от напрегната работа с руски туристи.  Mr. Green

Момичетата, които танцуваха на бара на пилоните изобщо не бяха кой знае какво - даже ме отвращаваше гледката, честно казано. За мъжката част не знам, може и да им е харесало.

Имаше и едно момче, със странна фигура, тип "не знам момче ли съм, момиче ли"...и то танцуваше наредено там.  Shocked
Цитирай

Признавам си без бой, че нито един
от стриптизьорите, които съм гледала
не е предизвикал у мен хищни помисли.
Верно, стегнати жилави тела показват,
чупят се в кръста обещаващо, но нищо не
ми трепва, нищо, даже ги имам за педали.
Не знам, дали е същото и за мъжете, зрители
на женския кълчотняк. Едва ли е различно.
Цитирай

под водата

200-300 лева бакшиш е няква легенда все пак, а? Сервитьорите и барманите в тези барове са некви разносвачи на напитки, нямат никакви умения, работят с досада и ти набутват по най-тъпия начин неща, които не си искал. Все пак става въпрос за барове и аре да съм по компетентен от теб, а? Пак повтарям, пълен смях са тия барове. Имам все пак международни наблюдения да не забравяме, а?
Аре да не си по-компетентен от мен,а? Wink
Цял живот в такъв бар работих!
Повярвай ми...грам целулит нямам!(доказателства мога да ти дам) Mr. Green
200-300 лева,не са легенда душко...и пове4е съм вадила!
Няма да ти казвам колко взема танцьорката за сриптийз,кото е 8 мин!
Не си мисли,4е само един стрийптиз прави една ка4етсвена танцьорка!
Не отри4ам,4е има много ,,боклук,, на последък по тези барове!
И тъй като съм обиколила света...съм посетила мноооооого от тези места и на вън!
Мога да ти кажа,4е и на вън има доста кофти танцьорки!
За това,не можеш да слягаш вси4ко под един знаменател!

По темата-Да посещавам такива барове!Когато не работех....си ходех да пийна в конкурентните такива места! Whistling
Дали съпругът ми посещава такива барове?Да!И преди да се омъжа за него и след като се ,,взехме,,! Very HappyВ Патая обиколихме вси4ки такива...ама като казвам вси4ки...зна4и,вси4ки стриптийз барове!Забавляваме се много!
Дали 4увствам заплаха от моми4етата там ли?Ами,4естно не!Никога!Знам,много добре какво става там!
И...нека спомена само,4е то4но в такъв бар се запознах със съпругът ми!Той си пийваше там,пл
акнеше око...а аз и колежките празнувахме(докато сме на работа Mr. Green) моминското парти на една колежка!
Лошото е,4е в БГ се гледа с ,,лошо око,, на танцьорките в тези барове....Тъй като голям процент от моми4етата там са наистина....Няма казвам! Whistling
Но и тук ще се оправят нещата... Mr. Green
Не ме е срам от професията ми...и ето открито споделям за това!
За това,ако някой има конкретни въпроси...Моля,на среща съм! bowuu
За дрехите на танцьорките,също мога да поспоря!Аз ли4но съм си поръ4вала тоалети и от вън!Няма казвам какви суми съм хар4ила за ве4ерни рокли!За това,моля не обиждай,4е дрехите на танцьорките са...миризливи ли,к'во беше там не помня то4но...защото го приемам ли4но! Crossing Arms
Цитирай

под водата

Сега о4аквам да се изсипе една кофа с пумия от горе ми...но стои4ески ще издържа! Mr. Green
Давайте,вие сте на ред...стреляйте с имотикони,обиждайте,плюйте,но с мярка моля ви! Wink
Цитирай

Кори Селести

Djane
Трябваше с това да започнеш навремето!
Цитирай

под водата

Djane
Трябваше с това да започнеш навремето!
Ха-ха...и какво щеше да стане!
И какво зна4ение има!
Не съм сериен обиец...не изнасилвам мъже...не съм крала!
Какво...да се срамя ли!Ами,не никога не ме е било срам и не съм крила какво работя!
Просто никой не ме е питал тук каво работя за да му кажа! Mr. Green
Има тема сега...казвам си без бой! 35
Това е!
Цитирай

Кори Селести

Просто, темата за фурлата нямаше да е легенда.
И други разни.

Нищо лошо няма.
Цитирай

Лошото е,4е в БГ се гледа с ,,лошо око,, на танцьорките в тези барове....
Тъй като голям процент от моми4етата там са наистина...

...отвъд ятовата граница, нали? Нормално е.
Никой в тези барове не си пада по миекото.

Джане, сигурно познаваш Буболина.
Кажи ми, моля те, имала ли си цистит?
Щото сигурно често си била на течение.
И кое те кефеше повече? Танцът на пилон,
или праскането след работа? А за мъжете
танцьори какво ще кажеш? Педали ли са?
Цитирай

София

Няма такъв филм - проста, нелюбезна, груба сервитьорка да се похвали с такъв бакшиш - няма.
Що да няма? Отива на някоя маса, вади си бомбаците и ги пляска отгоре на масата пред пияните дъртушковци. Никой няма да я пита, дали знае английски писмено и устно и е с висше образование. Нито акъл се иска, нито любезност, нито кой знае, колко нежност. Вадиш, показваш, понаплюнчват те малко и вадят парите. Колко му е.
Цитирай

Варна

ох.добре,4е беше Ню да раз4упи леда. Каква тишина настана след Лиска само 35 35 35
Цитирай

на мен от обяд ми е тихо и си мисля кое е по вероятно- да ми изневерят с по красива или с по грозна от мен Mr. Green
Цитирай

Варна

на мен от обяд ми е тихо и си мисля кое е по вероятно- да ми изневерят с по красива или с по грозна от мен Mr. Green
по-боли като е с по-стара и по-грозна от теб.
Познавам такъв мъж.Не само изневерил, ами  жената му е любовница от години.
Цитирай

София

Сега прочетох темата до край... Няма да нападате Джането, ей Mr. Green. Да няма сега да ви се извинява, че е работила такова нещо? Айде, холан... е такова... Blush
Аз ако можех така... ехе, нямаше да стоя у нас сега, а да съм на почивка в Хималаите Crazy.
Цитирай

София

Нямам време, но само ще поясня, че 200, 300лв визирах бакшиш за сервитьорка и барманка, а пред очите ми за 1 нощ са изкарвали по 1700лв. танцьорките.
Ще се включа по  -късно.
Цитирай

Защо никой не ми отговаря на въпросите?
Няма компетентни ли? Срамувате ли се?
Какво ви е? Или да отворя тема.

А сервитьорките и барманките праскаха ли се
след работа с предоволните клиенти? Питам си...
Цитирай

Варна

Аз имах няколко познати танцьорки- вси4ки заминаха в 4ужбина  и се ожениха там. Явно в Швейцария, Италия не е гадно да се ожениш за стриптизьорка на консумация
Цитирай

Сега о4аквам да се изсипе една кофа с пумия от горе ми...но стои4ески ще издържа! Mr. Green
Давайте,вие сте на ред...стреляйте с имотикони,обиждайте,плюйте,но с мярка моля ви! Wink
   Кефи ме драматизма в стила ти, ако си вкарвала същия жар и при танците, добри пари си докарвала. Само не разбрах от какъв зор се очаква някой сега да изсипва нещо върху теб.
  Колко време си била стритизьорка, много е интересно дори.

Цитирай

София

Ако имаш конкретни въпроси към конкретен човек го напиши ясно, за да ти се отговори.
Към мен имаш ли?
О, сега видях....
Цитирай

Шопия

Да си попълня някои пропуски в знанията.  Very Happy
Цитирай

София

Защо никой не ми отговаря на въпросите?
..........
А сервитьорките и барманките праскаха ли се
след работа с предоволните клиенти? Питам си...
Ами щото навлезе в доста лична територия, може би newsm78.
Цитирай

София

Е, какво очаква да й кажа - че съм се праскала ли, е, как да й кажа, като не съм го правила!???
Егати личната територия... Thinking
Цитирай

Варна

Цитат на: Djane link=topic=223571.msg4973503#msg4973503
За това,ако някой има конкретни въпроси...Моля,на среща съм!
ами тя сама предложи услугите си
Цитирай

София

Буболина, аз ви защитавам от лисините набези. Ама ти не разбра Tired. Един вид й казвам, че пита твърде много, разбираш ли?
Цитирай

София

Ходила съм, и мъжО е ходил и ще ходи... да е жив и здрав!
не, не е заплаха - смешно ми се струва да мисля така! ако това е заплаха, кое тогава не е? newsm78
няма да ми е интересно да гледам скрита...

в чужбина (Амстердам) съм гледала секс на живо - това брои ли се Laughing Ама не бях скрита, а даже си платих вход! Заплаха ли съм? или съм била заплашена? бърррррр

Сопранов е прав, че баровете тук нещо не ги бива - приятели чужденци ми споделиха същите вЧепатления...
Цитирай

Monda, да не познаваш принц Чарлс Mr. Green Той отговаря на описанието- изневери на жена си с по стара и по грозна, дългогодишна любовница.
Една от моите съотборнички по стечение на обстоятелствата започна работа в такъв бар. Нямаше целулит и беше хубава- без грим особено. Замина в Швейцария и се ожени за германец доколкото знам. Какво е правила след работно време идея си нямам. И не вярвам че някой от тук призналите си за работата в стрип бар би си признал за "извънредна" дейност.
Цитирай

Буболина, аз ви защитавам от лисините набези. Ама ти не разбра Tired. Един вид й казвам, че пита твърде много, разбираш ли?

Бих могла да си формулирам въпросите
и по-драматично. Бих могла и лежерно.
Дори мога да вкарам няколко ох и ах.
Но нямам време за губене, ценя и вашето.
Затова давам директно и с две думи.

Исках да разбера и за Венци, сокола и не знам си там още кой.
Исках да разбера за цистита?
Исках да разбера за педалите? Или гейовете? Или хомобойчетата?
Исках да разбера и за праскането на сервитьорките? Не може да
не е имало предложения. За Буболина разбрах, че е честна жена.
Но останалите.
Исках да разбера за данъците? Това работа на черно ли е?
После ще питам пак.

П.С. Аз отговорих на поставените въпроси.
Очаквам отговори на своите.
Цитирай

Варна

Не,  не  е 4арлз, но ето- и той е пример.  Laughing
Ан Никол Смит не беше ли и тв стриптизьорка? Сега като се замисля- женят се за мнооого по-възрастни от тях. Тези 2 мои съу4ени4ки-също се ожениха за по 30 на години по-възрастни newsm78
Цитирай

Аз продължавам да твърдя , че стриптизьорките в софииските барове масово са грозни и изглеждат евтино . И ако ще да изкарват 10000 на вечер явно не ги влагат правилно в себе си . Може това да е някакъв трик , целещ се в определена таргет група , но според мен е сбъркана концепция . Всяко девойче , което отиде го взимат . Нямат подбор , нямат и класа . Ако сложиш цена от 2000 лв за бутилка шампанско , но момичетата , които предлагаш не струват и 1/4 от тези пари не виждам как очакваш да създадеш ниво .
Най малкото можеш да се сравняваш с държави като Испания , където както на повечето места има скъпи и евтини барове . Затова по оправните бягат навън и гледат да хванат някой по любов .
Нямам нищо против тези жени и момичета , дразня се именно на тези , които са очевидно дебели , грозни , не могат да танцуват , но смятат , че стават за това и си разголват дирниците , имайки претенцията , че някой трябва да плати за телесата им . Защо ? Да си намерят друго занимание , нещо за което стават например . А в София това е масовият случай .
Не очаквам Мулен Руж , но поне да огледат хубаво какво показва огледалото и ако някой ги е ударил с тиган през задните части , да се усетят , че им трябва ново призвание . Да помислим естетично над въпроса  Very Happy
Цитирай

вкъщи

Ами посещавала съм няколко пъти и не бях впечетлена.Мъжа ми бих го пуснала,да!Друг е въпросът ,че той не би отишъл(или може би ако сме заедно Thinking.Трябва да пусна офертата hahaha)hahaha
Цитирай

под водата

Лиске....доста въпроси си задала,ще отговоря на някой от тях!
Ако нещо пропусна питай пак! Wink
За гейовете...какво то4но не разбрах...дали стриптизьорите са обратни ли?Ами не мога да твърдя за вси4ки,но да...има и такива!Аз ли4но познавам много от тях,но не вси4ки са мека китка!
За Венци...соколи разни ....също нищо не мога да ти кажа!Ако знаех нещо..да!Ама като не знам не коментирам!
За това дали съм аз със цистита(май така беше)...Ми,не,не съм...такова нещо не ме е достигало още!И на те4ение не съм работила!В баровете където съм била е било топло! Laughing
За данъците...какво то4но питаш бре жена? Thinking
За сервитУткиТе...питай тях мила,аз с тях дума не съм имала!Аз танцувах...не съм си бъбрила с тях!
За праскането след работа-да кажа,4е съм се праскала няма как да стане като 4ак толкова ниско не съм паднала!Моля! StopИмала съм много предложения,да!Не отри4ам!И то всяка ве4ер!Нормално е на такова място да ме питат!
Е,Лисо...как да се обърна и да ти кажа за нещо което не съм опитала!
   Кефи ме драматизма в стила ти, ако си вкарвала същия жар и при танците, добри пари си докарвала. Само не разбрах от какъв зор се очаква някой сега да изсипва нещо върху теб.
  Колко време си била стритизьорка, много е интересно дори.

Какъв драматизъм бре 4овек... ooooh!
А за парите които съм искарала...ми мои са си! Mr. Green
Цитат на: Djane link=topic=223571.msg4973503#msg4973503
За това,ако някой има конкретни въпроси...Моля,на среща съм!
ами тя сама предложи услугите си
Както виждаш,не бягам от отговорите си...не мога да вися постоянно на компа! Wink
Цитирай

под водата

Аз продължавам да твърдя , че стриптизьорките в софииските барове масово са грозни и изглеждат евтино . И ако ще да изкарват 10000 на вечер явно не ги влагат правилно в себе си . Може това да е някакъв трик , целещ се в определена таргет група , но според мен е сбъркана концепция . Всяко девойче , което отиде го взимат . Нямат подбор , нямат и класа . Ако сложиш цена от 2000 лв за бутилка шампанско , но момичетата , които предлагаш не струват и 1/4 от тези пари не виждам как очакваш да създадеш ниво .
Най малкото можеш да се сравняваш с държави като Испания , където както на повечето места има скъпи и евтини барове . Затова по оправните бягат навън и гледат да хванат някой по любов .
Нямам нищо против тези жени и момичета , дразня се именно на тези , които са очевидно дебели , грозни , не могат да танцуват , но смятат , че стават за това и си разголват дирниците , имайки претенцията , че някой трябва да плати за телесата им . Защо ? Да си намерят друго занимание , нещо за което стават например . А в София това е масовият случай .
Не очаквам Мулен Руж , но поне да огледат хубаво какво показва огледалото и ако някой ги е ударил с тиган през задните части , да се усетят , че им трябва ново призвание . Да помислим естетично над въпроса  Very Happy
smile3501 smile3501
Цитирай

София

И моето мнение категорично е, че стриптийзьорките от т. нар. елитни софийски стриптийз барове масово са занемарени и неподдържани и меко казано непривлекателни. Наскоро видях, привечер, на бул. Витоша, пред клуб "Фетиш" излезли две поразголени момичета, подсвиркващи подканващо по минаващите наоколо мъже, и тези двете не изглеждаха по-различно от магистрални феи. Ако наистина получават подобни завидни хонорари, което е напълно възможно - все пак след няколко чашки алкохол всяка жена може да изглежда красива и апетитна и едва ли е толкова трудно да накарат подпийналите посетители от мъжки пол да развържат щедро кесиите, тогава би трябвало да изглеждат далеч по-добре, а не толкова захабени и с подобно евтино излъчване.
Цитирай

Джане, не си работила това, за което пишеш, все пак.
Цитирай

гр. Пловдив

Спомняте ли този филм Шоугърли, някъде в началото-средата на 90-те беше.
Малко захаросана холивудска история беше, но пък бяха много класни всички. Е, в Лас Вегас и аз ще отида на такъв бар, ще ми е интересно.  Дано не се разочаровам.
Цитирай

под водата

Джане, не си работила това, за което пишеш, все пак.
Не разбрах!(за пореден път не разбирам какво казваш...и не само аз де!) Thinking
Искаш да кажеш 4е не съм била стриптизьорка ли? newsm78
Или трябва да 4ета между редовете! Mr. Green
Работила съм за това което говоря...  не само в БГ!

Ще напиша интересно инфо малко по-късно...когато децата заспят! Wink
Цитирай

Djane, обичаш да се вкарваш във филми. Жените обичат хубавите истории. Но нещо сценарият ти куца. Нищо! Още няколко опита и ще налучкаш правилната пиеса. Дерзай!
Цитирай

под водата

Упс...тате си дойде и пое децата! Flutter
Така... Thinking
По въпроса,защо са целулитести и не4истоплътни моми4етата които работят в тези барове(в БГ) ли?
Ами,защото такова е търсенето!Да!Така е!Пример-отивам при клиент...преди да си отворя устата да кажа нещо,той,, StopНе,благодаря!Прекалено си хубава!'' Shocked
И не ми се е слу4вало само веднъж това!Същият този клиент веднъж ме покани на питие...седнах,пием и се гледаме!Ама той ме гледа така Shocked Rolling Eyes... Thinking,питам аз-какво става!?Отговор-,,Ми...много си хубава!не знам какво да ти кажа,какво да те питам...комплексираш ме!Притеснявам се от теб!Но исках да постоиш малко на моята маса...да те погледам!''Погледа ме!После...покани,колежка(само да поясня нещо за външноста и...48 год.,тяло като на Барни Ръбъл,с тигрова препаска на кръста и вуняща на пот)....цяла ве4ер я 4ерпи,гвореха си,смееха се...видимо се забавляваха!А тя...тя го гледаше с възхищение!Това търсеше 4овекът...намери го!
Мисълта ми бе...ами като са ни комплексирани мъжете,като нямат саму4увствие,като самият той миришеше на пот,акцента му бе по-мек и от моя(от морски град съм,няма как да говоря като шоп Mr. Green),като ги 4ух...той и говори колко крави гледал на село...и бля-бля такива ми ти  едни Crazy!
Разбира се,не вси4ки мъже в БГ са такива!Има и пи4ове!Малко ходят на такива места!Но когато такъв дойдеше там,искаше аз да му правя компания...не целулитестата колежка!
(Моля,не се хваля...не се изтъквам колко съм прекрасна,но повярвайте ми,4е която и от тук във форума види това същество,ще разбера за какво говоря! Wink)
Та.....каквото търсенето,такова и предлагането!Мда!
    После пак ще пиша! Mr. Green
Цитирай

под водата

Djane, обичаш да се вкарваш във филми. Жените обичат хубавите истории. Но нещо сценарият ти куца. Нищо! Още няколко опита и ще налучкаш правилната пиеса. Дерзай!
Аз цял живот съм била във филма бре мила! Mr. Green
Защо пък да дерзая.... Thinking
Цитирай

София

и тези двете не изглеждаха по-различно от магистрални феи. Ако наистина получават подобни завидни хонорари, което е напълно възможно - все пак след няколко чашки алкохол всяка жена може да изглежда красива и апетитна
Ама мъжете, като решат да изневеряват на благоверните си, позатлъстяли и позанемарени половинки, не искат да хванат гранд-дама от висшето общество. Не знам, те да кажат, но аз винаги съм си мислила, че точно такъв тип жени ги привличат, ако ще си правят кеф на малоумното си "достойнство".
Цитирай

Абе във филм си, то е ясно. Трето борче на четвъртия ред. Хубаво е, че имаш амбицията да заместиш главната героиня. Peace
Цитирай

Silvermoon

Djane,   а някой учи ли момичетатa да танцуват или просто си сe връткат както могат?
Цитирай

София

Djane,   а някой учи ли момичетатa да танцуват или просто си сe връткат както могат?

И на мен това винаги ми е било любопитно. Самоуки ли са?
Цитирай

София

Джейн, ти ще ме разсипеш 35 Peace.
Цитирай

Варна

Така... Thinking
По въпроса,защо са целулитести и не4истоплътни моми4етата които работят в тези барове(в БГ) ли?
Ами,защото такова е търсенето!Да!Така е!Пример-отивам при клиент...преди да си отворя устата да кажа нещо,той,, StopНе,благодаря!Прекалено си хубава!'' Shocked
е тук ве4е надммина себе си! Мъжете си плащат. за да им правят компания грозилки ли? хахахаа...такива за без пари под път и над път. Те затова са отишли на такова място0 да си платят, за да им обърне внимание някоя крассаваица. Ина4е  без кинти- нямат шанс. Те там с парите си владеят ситуацията и си избират най-доброто. Красотата не може да комплексира един мъж,това са глупости!
Тук останаха такива , защото по-хубавите заминаха в 4ужбинма, за да се оженят там.
Цитирай

под водата

Djane,   а някой учи ли момичетатa да танцуват или просто си сe връткат както могат?
Там аз където съм била,да!Имаше у4ителка...НО!(забележи)Не вси4ки искаха да се у4ат!Беше по-желание!4ас преди да отори бара ...мацката ни събираше погледите!Като се има на предвид,4е дамата ни у4еше и как да вървим..как искусно да погалваме коса...абе у4еше на ,,женски номера,,! Wink
И знаеш ли,от 30 моми4ета само 4етери отивахме по рано! Rolling Eyes
Безплатно беше!Шефа плащаше...И това не го разбирам,да иска някой да те нау4и как да можеш да се су4иш като змия на пилона,и...да казваш,,О,не,мерси...аз знам достатъ4но,а и по-рано да идвам...не,не!''
Луда работа! newsm78
Нау4их се на много трикове от дамата,като всяка ве4ер си тръгвахме със сини колене.... 35
Цитирай

Нау4их се на много трикове от дамата,като всяка ве4ер си тръгвахме със сини колене.... 35
От дупене ли, или и аз не те разбирам?!
Нищо от това, което разказваш, не звучи достоверно.

Има и пи4ове![...]когато такъв дойдеше там,искаше аз да му правя компания...не целулитестата колежка!

Ама, разбира се. Краварят търси крава,
пичът търси пиченце. Като по схема...
Любопитна съм за продължението.
А и кога ще дойде Стоян пичът.

Цитирай

София

О, монда, не си права. И моето тегло няма край, заради красотата ми Crazy. Току харесам някой пичага, а той каже: "Не искам да съм с теб, защото ме комплексираш Naughty!" Поради тези стечения на обстоятелствата, съм вярна на мъжа си Thinking... Никой не иска да се хваща с мен, защото съм много хубава Peace.
Цитирай

Има и пи4ове![...]когато такъв дойдеше там,искаше аз да му правя компания...не целулитестата колежка!

Тоя пък кога се появи в сценария? Следя темата редовно, да не съм пропуснала нещо, докато отида да опъна един фас?
Цитирай

под водата

Така... Thinking
е тук ве4е надммина себе си! Мъжете си плащат. за да им правят компания грозилки ли? хахахаа...такива за без пари под път и над път. Те затова са отишли на такова място0 да си платят, за да им обърне внимание някоя крассаваица. Ина4е  без кинти- нямат шанс. Те там с парите си владеят ситуацията и си избират най-доброто. Красотата не може да комплексира един мъж,това са глупости!
Тук останаха такива , защото по-хубавите заминаха в 4ужбинма, за да се оженят там.
Не вярвай...твоя работа! Flutter
Защо мислиш,4е заминах за 4ужбина и се омъжих там?
Защо мислиш на вън клиентите ни нари4аха ,,лейди,, а не като тук...,,ама курво..,,!
Нормално...в страната на Бай Ганьо сме все пак! Mr. Green
Аз не съм Шехерезада...не си измислям приказки...който иска вярва,който иска не! Peace
Цитирай

София

На момиче като тебе не отива на такъв като мен
да окаже съпротива.
Фенки, фенки, един дол дренки,
тая вечер си сложи наколенки.
Цитирай

Тоя пък кога се появи в сценария? Следя темата редовно, да не съм пропуснала нещо, докато отида да опъна един фас?

Джането и Стоян са новите Ралица и Иво.
Цитирай

под водата

Какъв Стоен4о замеси сега пък... newsm78
 За сините колене.... 35не,мари Лисо...Кщво се правиш 4е не разбра...Нали си ми колежка! Wink
Като се изтупаш от пилона и гъзо и коленете ти стават сини!
А на едната рука имаш мазоли...все едо 4е си копала с мотика! Mr. Green
Цитирай

Варна

О, монда, не си права. И моето тегло няма край, заради красотата ми Crazy. Току харесам някой пичага, а той каже: "Не искам да съм с теб, защото ме комплексираш Naughty!" Поради тези стечения на обстоятелствата, съм вярна на мъжа си Thinking... Никой не иска да се хваща с мен, защото съм много хубава Peace.
пи4ага по-може...ама 4и4ка в стриптийз бар-не. Той си плаща и иска the very best.
Цитирай

под водата

На момиче като тебе не отива на такъв като мен
да окаже съпротива.
Фенки, фенки, един дол дренки,
тая вечер си сложи наколенки.
Ох...Ню,кефиш ме!(както винаги) rotfImao rotfImbo
(малко ,,ох,, да вкарам и аз) Wink
Цитирай

Лисо, Ралица и Джон май.

Джане, как склони мъжа си да живее в Бг?
Цитирай

Какъв Стоен4о замеси сега пък... newsm78
 За сините колене.... 35не,мари Лисо...Кщво се правиш 4е не разбра...Нали си ми колежка! Wink
Като се изтупаш от пилона и гъзо и коленете ти стават сини!
А на едната рука имаш мазоли...все едо 4е си копала с мотика! Mr. Green
35 35 35
Цитирай

Младост-2

Отдавна не бях чела с удоволствие, цяла тема. И това само за един ден.....
По темата: не ли е по-евтино да се купи LCD и мъжът да гледа порно?
А иначе ще се включа с коментар,но трябва да изкъпя детето.
Цитирай

По темата: не ли е по-евтино да се купи LCD и мъжът да гледа порно?
Е, ако пъхне банкнота в телевизора,
нали може да подпали къщата...
Цитирай

Няма да може да щипне ТВ по задника и няма да плющи като го шляпа.
Цитирай

под водата

Айде да ми кажеш кога и къде го видя това,4е тоя филм не съм го гледала!
Последният който посегна да ме  пипне по д-то...охраната го изхвърли преди да е разбрал защо! Cool
Цитирай

Младост-2

Добро чуство за хумор   35 35 35
Цитирай

под водата

Лисо, Ралица и Джон май.

Джане, как склони мъжа си да живее в Бг?
Как го склоних ли....Ами,след като аз нямаше на4ин да отида да живея при него....той дойде при мен! Mr. Green
Има ли избор 4ове4еца! Flutter
Оби4а ме! Love
Цитирай

Пък и не му е скучно. Всяка вечер - нова програма  Whistling
Цитирай

Не разбрах защо така остро ..към Буболина newsm78 Според мен доста ясно си е задала въпросите. На мен ще ми бъде неприятно ако мъжа ми се "забавлява" в такова заведение. Ясно е, че там човек не само консумира и разговаря с приятели, а доста изчерпателно оползотворява вечерта Mr. Green Обичам себе си, харесвам се.

НО

нека не забравяме че ЕРЕКТИРАЛИЯ ЧЛЕН НЯМА СЪВЕСТ, а мъжът в ерекция далеч не гледа има ли целулит гъза или не
Цитирай

под водата

Женки...оглеждайте на приятелките си ръцете(дланите),ако има мазол4ета под кутрето и безименният...а не са секретарки(и няма на4ин да е от мишката на компа)...то тогава...Тя крие,4е танцува на пилон! 35 35
Цитирай

Варна

Айде да ми кажеш кога и къде го видя това,4е тоя филм не съм го гледала!
Последният който посегна да ме  пипне по д-то...охраната го изхвърли преди да е разбрал защо! Cool
направо  ще го изхвърли, ако е направил 200 лева сметка/ да не говорим за пове4е/ 35 35 35
Цитирай

под водата

О, въобще не мисля да споря, че момичетата не са дебели, невъзпитани и т.н.
Има мърша и при тях ( даже са единици хубавите), но все пак, темата е за тези чичковци, които се захласват от дебелото, целулитно дупе ( примерно защото жена му е 50% по -зле) или защото е по-  интересно, защото пиклата в бара му вдига самочувствието.....
Виждала съм страшни семейни трагедии, малко хора ще ме разберат.
Сопрано, пишех си докато не видях, че светна отговора ти.
Ей Бубе,стискам ти ръката!
4ак сега про4етох вси4ко в тамата!
Не съм само аз на това мнение май....доста мъже в БГ са комплексари! Whistling
Цитирай

под водата

Я кажете за какво мислите си говори един мъж с едно ,,такова,, моми4е...От онези български мъже,женени..с нормални доходи,две деца,които се прибират към 12 ве4ер и казват 4е са били на работа до късно или с приятели!?
(не говорим за комплексарите,нито за богатите пи4ове,те са двете крайности)Говорим за средно статисти4ески българин в стриптийз бар!
Какво смятате,4е бърбори там 4ове4еца?М? Thinking
Цитирай

под водата

Сто 4овека 4етат тука...никой не пише!
Клюкари такива... 35 35
Отивам да си взема една вана...и като дойда да сте се поразкършили малко в писанията...Лисо,де из4езна бре женО,ску4но е като те няма... Tired
Цитирай

Варна

Женки...оглеждайте на приятелките си ръцете(дланите),ако има мазол4ета под кутрето и безименният...а не са секретарки(и няма на4ин да е от мишката на компа)...то тогава...Тя крие,4е танцува на пилон! 35 35

Стига бе!
Аз имам такива мазолчета от стирката  Embarassed
То поне от пилон да беше, че  пари да видя...
Цитирай

под водата

Стига бе!
То4но това се сетих  преди малко,4е другият вариант е...от стирка!
Гувернантката ми има такива...та се смяхме онзи ден с нея! Mr. Green
4е можела да мине и за секретарка пред хората!(4е на тия год. не прили4а да е танцьорка)! 35
Айде...тебе няма те броим! Wink
Цитирай

Гувернантката ми има такива...та се смяхме онзи ден с нея! Mr. Green

Ама че сте шегаджийки двете  Laughing
Цитирай

София

Разбрах те мила, знаеш, че винаги те разбирам   bouquet
Цитирай

София

Не разбрах защо така остро ..към Буболина newsm78 Според мен доста ясно си е задала въпросите.
Тенденциозно е, когато няма как по друг начин да се направиш на разбирач, се получава това. bouquet
Цитирай

София

Djane , трудно ще те разберат. Wink
Може и да се познаваме, но това ще го уточним на лични. Peace
Цитирай

Ах, колко трудно ще я разберем, ах, ах, че и ох!
Разбира се, че се познавате. И тя чете вестници.
Цитирай

Cофия

простете невежеството ми, но какво е стирка? newsm78
Цитирай

София

Под достойнството ми е, да го приема за заплаха  Wink
Аз не "пускам", както и не искам позволение, де  Mr. Green
Била съм на мъжки стриптийз, едно време много обичах Карамба,
ама са ми едни трогателни момците  Rolling Eyes hahaha hahaha hahaha
Истината е, че се забавлявахме до припадък,
но и грам "топли, влажни вълни" не са ме обливали  35 35 35

Опитвам се да не изграждам мнение, за хората ходещи на такива места  Rolling Eyes
Все пак, човек си доставя това, което му липсва .........  Wink

на мен стриптийзьор не ми липсва  Laughing
Сия шъ питам милио мАж дъл мечтае
за гола убавица
па ако е и некоя умницаааа,
оттекох си, с моя отгледан целулит  35 35 35

Цитирай

Варна

това, с което се бърше пода, Меджик моп или онова с конците...идва от руски, във варна моряците  са го донесли- със стирка се 4исти палубата на корабите
Цитирай

Ами онуй там дето мие пода с помоща на човешка ръка де  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes и дето от нея излизали мазоли .Тъй каза някой по горе  Wink 35 35
Цитирай

На една звезда

Аз чистосърдечно си признавам, че никога не съм ходила в такъв бар. Embarassed Имам някаква представа какво се случва там от разкази на приятели.
Не би ми било приятно, ако мъжът ми посещава такова заведение. И ако зависеше от мен, не , не бих го пуснала. Mr. Green Не и без мен.
Обаче ще ми е интересно да се озова на такова място и хич няма да гледам скришом. Mr. Green
Цитирай

под водата

Аз чистосърдечно си признавам, че никога не съм ходила в такъв бар. Embarassed Имам някаква представа какво се случва там от разкази на приятели.
Не би ми било приятно, ако мъжът ми посещава такова заведение. И ако зависеше от мен, не , не бих го пуснала. Mr. Green Не и без мен.
Обаче ще ми е интересно да се озова на такова място и хич няма да гледам скришом. Mr. Green
Айде да те вземам с мен следващият път като ходим с мъж ми на запой! 35
Цитирай

под водата

Ок...на ли4ни,мацко!
 bouquet
Цитирай

Една работна вечер в такъв бар протича съвсем нормално.Пристигаш.пробваш си тоалетите за вечерта ,ако си ангажиран специално за някой номер преди това тренираш,но всичко зависи дали зрителят е познат клиент отпреди или е нов.В БГ не съм работила в стрийп бар ,работила съм в Германия.всяко момиче си има традиционен номер който изпълнява само тя,има каубойки има Лолитки има по нещо за всеки вкус.Обикновенно собственика държи на качеството и стила,много рядко се вземат момичета които не са професионални танцьорки,непофесионалистките танцуват обикновенно в по евтините барове.Елитна стрийпърка си докарва между 1700 и 2000 евро на вечер,зависи от клиентите.Има постоянни богаташи които идват за точно определен номер на точно определено момиче.Собственика отделя доста средства за гардероб на моичетата,танцува се с много уникални тоалети някои от които струват и доста пари.Канен си по частни партита.Рядко се стига до уговорка за "праскане" обикновенно момичетата отказват секс печелят достатъчно с танц.Задължително  външният ти вид да е перфектен а танца на ниво.Изисква се як труд и за двете.
В бг не съм била в такъв бар,нямам и желание да отида да видя след прочетените описания и вида на някои от танцьорките,за мен те даже не са и танцьорки ами някакви селски пръчки.
Цитирай

Ах , колко хубаво стана тук ! Толкова е задушевно ! Хайде де , не може да няма още представители на гилдията , може да стане страхотна тема  "Споделено за пилона - цветен облак от пера и парфюм " или" Клуб 18 + " Very Happy
Цитирай

София

Елитна стрийпърка си докарва между 1700 и 2000 евро на вечер,зависи от клиентите.
За такива пари на вечер, ще си развея и аз целулита, като нищо Naughty. Само че нямам такова самочувствие, за съжаление, че някой ще иска да ми гледа сланинките, как се подрусват ooooh!. От всяка свирка дърво не става Tired.
Цитирай

Елитна стрийпърка си докарва между 1700 и 2000 евро на вечер,зависи от клиентите.
За такива пари на вечер, ще си развея и аз целулита, като нищо Naughty. Само че нямам такова самочувствие, за съжаление, че някой ще иска да ми гледа сланинките, как се подрусват ooooh!. От всяка свирка дърво не става Tired.

Ню, Джането те светна преди време,
че е пълно с кравари, дето ще искат
да ти попръхтят в деколтето, действай.
Цитирай

Варна

ееееееееее, от кравари не знам как ще си докара 2000 евро... трябва стотина да и попръхтят в деколтето. Даян имаш ли  за толкова, Ню? 35
Цитирай

София

Даян имаш ли  за толкова, Ню? 35
Нямам, бе душа... шефът първо трябва да ми даде авансово за силикон малко, че барем да има над какво да пръхтят. Щото са ми скромни размерите. Но пък като се замисля, е за сметка на дирника ми... ОООО... там вече могат да пръхтят и по двама Embarassed 35.
Ех, ако имах такова самочувствие, да ида да поразмахам копита... мъжът ми дори няма да разбере. И без друго ще тръгвам на работа... някъде.
Цитирай

ееееееееее, от кравари не знам как ще си докара 2000 евро... трябва стотина да и попръхтят в деколтето. Даян имаш ли  за толкова, Ню? 35
Mонде , недей тъй си прави подигравка с краварите де ...В Италия краварите и сирено производителите са доста заможни хорица ..Тъй де сигурно понамирисват на крави и сено , ама са с дебели портофейли ..Та може и нашенските кравари да са се позамогнали .Знайш ли , може и да е вече печеливш бизнес и в Бг ..Не ги подценявай тъй .......... hahaha hahaha 35 35
Цитирай

Присъединявам се към гилдията на мазолестите Mr. Green
Ама съм 4истофайница bowuu
Имам позната оба4е,която работа с ръка не пипва Naughty.
Консултант се води някакъв Thinking
4удя се кого оба4е консултира newsm78
Цитирай

Ето, на, от цялата тема Ню пак се уреди.
Цитирай

Ъх тъкмо фърлям по едно оче към Тв то и що да видя кака в червени оскъдни одежди се вихри на пилоченто .... 35 35Ши взема и аз да ударя една ти ми репетиция , барем се по ошлайфам ...Пък току виж и на мен ми излязъл късмета с някой скромно краварче , пък може да кандисъм и на овчарче.............. hahaha hahaha 35
Цитирай

София

Ето, на, от цялата тема Ню пак се уреди.
Ами човек трябва да е адаптивен и да върти очите за нови възможности в живота. Докато вие ахкахте и пъшкахте, е това е положението.
Че краварите не са ли хора бе? Ха!
Аз предлагам да направим "Движение на танцьорките БЕЗ консумация в България"... и да защитаваме правата си. Целулит, кравари, това-онова... моля за малко повече тактичност от сега нататък Peace.
Прозвището ми ще е Мима. Ще бъда в менюто - "о, йе!! Flutter" - "Ако искаш с Мима - потърси ма" Mr. Green
Цитирай

Миме,кефиш мЪ,шти звънна Wink hahaha
Цитирай

Ах , колко хубаво стана тук ! Толкова е задушевно ! Хайде де , не може да няма още представители на гилдията , може да стане страхотна тема  "Споделено за пилона - цветен облак от пера и парфюм " или" Клуб 18 + " Very Happy
Ба що решихте че съм представител на гилдията бре?Аз не съм нито толкова крсива нито мога да танцувам добре.Просто за един доста дълъг период от време живях с танцьорка в такъв бар,нямаше къде да живея и тя ме прибра.Ходех понякога с нея да я гледам как танцува,виждах и колко усилия полага, за да е на такова високо ниво.Само веднъж съм я видяла с мъж и то той и беше гадже и май не беше мангизлия съвсем обикновен мъж.Апрпопо мацката си имаше цели на 30 да е независима и да има достатъчно пари да прави каквото си поиска,много ще се радвам да си ги е постигнала тя е човек с голямо сърце!
Цитирай

Младост-2

Темата стана интересна. Пикантни подробности, та чак да ти се прииска.
Предлагали са ми да работя в такъв клуб, срещу 100 Марки + бакшиша на вечер. Това беше преди 10г. Отказах. За разлика от приятеля ми,който ме навиваше да отида, щял да ме взива всяка вечер. Познайте, какво стана с него #2gunfire
По темата: не би ми било приятно, ако мъжът ми отиде в стрийптиз клуб. Камо ли, това да е "стандартна вечер". Мъжът, ако ще и целулитно дупе да гледа, пак ще му стане.
Има норми в семейството, които са доказали стойността си.
Цитирай

Варна

БГ не съм работила в стрийп бар ,работила съм в Германия.
Е как как го решихмеЮ Ти не го ли каза?
Цитирай

О, извинявай мила . Недовиждам вече и не съм те прочела правилно . Старост - нерадост  Tired
Стори ми се , че си написала нещо за Германия и че си работила там , обаче както изглежда съм се объркала .   Laughing
Цитирай

Предлагали са ми да работя в такъв клуб, срещу 100 Марки.

Това на час, предполагам.
В крайна сметка един треньор по
фитнес взема кажи-речи толкова.
Цитирай

В БГ не съм работила в стрийп бар ,работила съм в Германия.

Като програмист със зелена карта, допускам.
Цитирай

Е и какво мислите че съм работила там,пак ви казвам не съм толко хубава че да танцувам,обща работа чистене,миене такава работа,каквото излезе на черно това....кенефи съм мила,под,прозорци кво толкоз??В Германия нямах право да работя .Бях глупава да си мисля че след границата парите раснат по дърветата....Бачкала съм нелегално бе хора,на черно без разрешително за работа.
« Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 01:18 от nelipyxo »
Цитирай

Добре де, танцьорките не танцуват ли на пилона само? Как Джане си е говорила с краваря един срещу друг, защото той я пожелал? И втори въпрос, когато я е поръчал да си говорят, не е ли видял колко е красива преди това, та така се е смутил отблизо, до степен да си глътне езика?

Да не кажете само че се заяждам, защото имам целулит. Питам си просто.
Цитирай

Варна

не са само по пилона, обикалят и масите... в БГ ти сядат,лягат отгоре, врат ти се...това без да си ги викал. А след номера си са на разположение като компаньонки.
Цитирай

Момичето при което живях не сядаше на масата да си говори с клиенти,просто излизаше и си изпълняваше номера,има специални клиенти които могат да поискат точно определен танц,тя им го изпълнява и си взема бакшиша за него.Обикновенно на вечер танцува около 2,3 танца.Не съм я видяла да се натиска с клиент или пък да го заведе вкъщи.
Цитирай

Добре де, танцьорките не танцуват ли на пилона само? Как Джане си е говорила с краваря един срещу друг, защото той я пожелал? И втори въпрос, когато я е поръчал да си говорят, не е ли видял колко е красива, та така се е смутил отблизо, до степен да си глътне езика?

Да бе на пилона . Ако им платят си идват по масите . Танцуват ти на теб , катерят ти се , натискат ти се и трябва да им слагаш пари в гащите  . Ако имат целулит ... пак е същото .
Според мен краварят се е напил едно на ръка  , после  очевидно като мен не е добре със зрението и накрая  отблизо му е дошло като гръм от ясно небе . Шок  Shocked
Цитирай

София

БГ не съм работила в стрийп бар ,работила съм в Германия.

....кенефи съм мила,под,прозорци кво толкоз??В Германия нямах право да работя .Бях глупава да си мисля че след границата парите раснат по дърветата....

Е,все пак си работила,нали?В Германия?
Признавам,малко съм смутена от объркването,което получих четейки те Confused
Мой проблем,блондинка съм все пак.
Цитирай

София

Браво на Буболина за темата, на Джането за кинтите...
За изгледалите филма (прочели всичко) като мен - преглед на целулита...
и въпроси, въпроси + завистттт...
Цитирай

Thinking Интересно ми е как произнасяш тройното ттт ? Не е ли по лесно зззавист ?
Цитирай

София

Зависттт за кое?За целулита? Thinking
Цитирай

Stuttgart

В такива барове не съм била нито в България, нито в Германия, но известно време една немска порно-актриса ми се прави на приятелка. Изглеждаше много приятно момиче, борбено, с цели в живота. Е, методите й за постигане на тези цели са меко казано странни според мен. Но щом така й харесва, аз нямах проблем с това. На мен винаги ми е по-интересно да чуя и чуждата гледна точка Crazy Приятно ми беше да си общуваме, но накрая тя ми извъртя абсолютно нелогичен, направо кур*енски номер! Така и не разбрах какво й стана, явно все пак такива хора действително имат нещо сбъркано в психиката.  Rolling Eyes

Та една вечер тя участваше в едно пийп-шоу в дискотека в друг град и ме покани да й правя компания. Освен нея в съблекалнята имаше и две стриптизьорки. Доста си говорихме, сториха ми се свестни, нормални момичета. И двете бяха с много красиви тела, а какво шоу представиха и как хубаво танцуваха- не е истина просто. Цялата дискотека полудя- и мъже, и жени!  #Crazy Бакшиши нямаше, тъй като бяха на повдигната сцена. За цялата вечер получиха по ... 120 ЕвроTired Това включва 3-4 часа път с кола, от 21:00 до 04:00 в дискотеката с 4-6 шоута от по 15-20 минути, както и после още няколко часа път с кола докато се приберат до Лайпциг.

Заплащането им ми се стори направо подигравка! Дано поне момичетата в стриптийз-баровете наистина да получават 1000-2000 Евро на вечер. Но не ми се вярва особено. Порно-актрисата получаваше към 500-1000 Евро на снимачен ден (понякога до 8 часа!). И то за групов и анален секс.  Sick Дали високото заплащане в бранша не е просто мит?
Цитирай

София

Thinking Интересно ми е как произнасяш тройното ттт ? Не е ли по лесно зззавист ?
Ами като картечен откос.  #2gunfireПроблемация?
Поправям се +зззззависттттт, щото и доста съскате освен че  #2gunfire
 35 35 35
« Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 01:32 от bobsley »
Цитирай

Варна

може и да има такива ве4ери по 2ооо , но това не е всяка ве4ер със сигурност.
Джане не каза в коя държава е работила. В Москва може и пове4е да е изкарвала, ама в Германия или Гърция- няма как да стане
Цитирай

Ами като картечен откос.  #2gunfireПроблемация?
Няма проблем , простреля ме и съм мъртва .
Всъщност се опитах да ти дам идея и да те улесня , но не ме оцени .
Картечниците са тежки оръжия за малки деца . Внимавай много с тях . Виждам , че все пак се възползва , умно момиче си . Very Happy
Цитирай

whiskey bar

Вие си дъвчете старата дъвака, но аз съм ходил по тия барове, колкото всички вас взети заедно. Мноо ясно. Джейн била работила, голям праз. Буболина и тя. Хиляди пъти съм бил клиент. Познавам и собствениците, мноо ясно. Изгубих смисъла на темата, обаче. Но знам всичко за баровете. 2000 евро за стриптизьорка и 200 лева за сервитьорка на ден е научна фантастика. Данъци върху тези пари, питате дали се плащат? Питайте, питайте! Но първо им обяснете какво значи думата "данъци". И после пак питайте. Ако искате.
« Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 06:48 от тони сопрано »
Цитирай

под водата

може и да има такива ве4ери по 2ооо , но това не е всяка ве4ер със сигурност.
Джане не каза в коя държава е работила. В Москва може и пове4е да е изкарвала, ама в Германия или Гърция- няма как да стане
В Южна Африка съм работила(Кейп Таун)!
В най-южната ни съседка както се вика! Mr. Green

Аз ли4но най-много бакшиш съм изкарвала в Кейп Таун!На ве4ер съм стигала до 5 000 ранда(1000 ранда=150 долара)!
В БГ няма такива филми! NaughtyТия дето си тръгвали с по 2000 евро...ай,моля да знам пове4е като и аз съм яла от туй гърне! Wink
В БГ ако си тръгна с 400-500 лв. на ве4ер...виках ,,ура,,! Mr. Green
Момичето при което живях не сядаше на масата да си говори с клиенти,просто излизаше и си изпълняваше номера,има специални клиенти които могат да поискат точно определен танц,тя им го изпълнява и си взема бакшиша за него.Обикновенно на вечер танцува около 2,3 танца.Не съм я видяла да се натиска с клиент или пък да го заведе вкъщи.
Зна4и,нещо не си разбрала...Сигурно е работила в цирк! Mr. Green
Циркаджийка е била приятелката ти,щом не е ходила по масите и не е говорила с клиенти! hahaha
Цитирай

под водата

Добре де, танцьорките не танцуват ли на пилона само? Как Джане си е говорила с краваря един срещу друг, защото той я пожелал? И втори въпрос, когато я е поръчал да си говорят, не е ли видял колко е красива преди това, та така се е смутил отблизо, до степен да си глътне езика?

Не,не танцуват на пилон само!То цяла ве4ер ако го държа тоз пилон...не мазол ще ми излезе ами...незнам к'во! Mr. Green
А и как ще си изкарам пари...от въртене на пилона ли! Very Happy
Нали трябва да пийна нещи4ко с ,,пациент,, от което вземам процент! Flutter
На ве4ер се изпиват по 15 усикита!(какъв е номерът да пиеш без да се напиеш....няма кажа Mr. Green)
От танц на пилон,радко се правят пари!Поне в БГ не съм направила и 1 лв.На вън...да!Плащаха ми...рядко,много рядко!
Тук се изкрват кинти от питие,от стиптийз(в специална зала)и от танц до масата на клиента ако той пожелае!

Ама...това с 2000 евро на ве4ер...мо'л ви са...не ставайте смешни!
Освен ако моми4ето не е поработило нещо дуго...незнам! Whistling
  За краваря-отивам до масата и го заговарям...ако иска компания ,да не стои сам да пие 35...ако ме покани...сядам пия с него!(хар4а му парите както се казва) Flutter!
Незнам защо се смущават пове4е като седнеш до тях от колкото като си на 2 метра и ги заговориш! ThinkingНо повярвай ми,наистина ме гледа като извънземно! Mr. GreenПипна ми косата с два приста,сякаш съм от стъкло и ще се с4упя....огън4е ми подаде за цигарата,огледа всеки сантиметър от тялото ми с ококорени о4и,и каза 4е не знае какво да си говори с мен!Искал да ме погледа докато си изпия питието! Crazy
   Това никак не е странно мила...ако поразкажа някой други неща ще ме обявите за луда,за това няма го правя! Mr. Green
           Но мъж ми казва,4е трябва да напиша книга с мемоари!Ръ4ка ме сега да съм я по4вала!
           Обещала съм,4е ще го направя...но нека де4ицата малко пораснат,4е сега нямам време!Един ден...след 10 год.....ако съм жива и здрава....ще 4етете книгата ми! bowuu

« Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 08:20 от Djane »
Цитирай

Обещала съм,4е ще го направя...но нека де4ицата малко пораснат,4е сега нямам време!Един ден...след 10 год.....ако съм жива и здрава....ще 4етете книгата ми! bowuu

Има "Мемоарите на една гейша". Мислила ли си за заглавие?
Цитирай

Един ден...след 10 год.....ако съм жива и здрава....ще 4етете книгата ми! bowuu

Пък междувременно тука си се упражняваш по писане, така ли? Книгата ти я чакам с нетърпение.
Цитирай

София

Много пари изкарват тия момичета.Направо започвам да се замислям за смяна на професията. Whistling
Цитирай

Много пари изкарват тия момичета.Направо започвам да се замислям за смяна на професията. Whistling
Но трябва да имаш целулит.
Цитирай

под водата

Мислила съм,да!Спряла съм се на две за сега и не мога да реша кое ще е!
И между дръгото....запо4нала съм я книгата...миналата година,но от както бебка се появи...нъцки,спрях! Tired
Цитирай

под водата

Пък междувременно тука си се упражняваш по писане, така ли? Книгата ти я чакам с нетърпение.

Айде стига с това писане...правописни грешки и бля-бля...досадно става ве4е! Stop
Ще я 4етеш книгата ми...скоро може би! Wink
Цитирай

Djane, чета те с интерес, но ми се струва, че си малко груба  Thinking

Циркаджийка е била приятелката ти,щом не е ходила по масите и не е говорила с клиенти! hahaha

Не останах с впечатление, че познаваш порядките във всички държави, че чак и с пръст да сочиш.
Цитирай

София

Нямам,да му се не види.Стрии дали ще свършат работа?
Цитирай

под водата

Тая професия е лайняна професия...ако живота не те настъпи по врата да я работиш...едва ли ще избереш то4но нея!
Аз ли4но не бих позволила на децата си да я работят...виж ако мен ме няма...те могат да правят своя избор,но докато аз дишам на тази земя,няма да го допусна!
Цитирай

Wink
Цитирай

Варна

Много ще е интересна тази книга... поздравления за ентусиазма ти!
Цитирай

под водата

Djane, чета те с интерес, но ми се струва, че си малко груба  Thinking

Не останах с впечатление, че познаваш порядките във всички държави, че чак и с пръст да сочиш.
Груба съм,да...но директна!
Няма как да не съм груба...и ти да израстнеш по баровете и ти ще си груба! Tired
Сега пък настъпих лъва за опашката,защото со4а с пръст...ми що е там тоз имотикон като никой не го използва! Mr. Green
Цитирай

под водата

Монда...ако не сложиш имотикон,не мога да те разбера...шегуваш ли се или не! Rolling Eyes
Цитирай

Варна

Груба съм,да...но директна!
Няма как да не съм груба...и ти да израстнеш по баровете и ти ще си груба! Tired
еееееееееееееее, винаги съм си представяла класните стрийптизьорки и компаньонки като дами с изтън4ени маниери.Това с грубостта ве4е много ти сваля нивото.
Цитирай

Sofia

Танцуват, ама не дават да ги пипаш, което е много кофти и мъжете се измъчват. Аз веднъж с една приятелка в студ. си години така бяхме пийнали и къде се завряхме не знам гледаме голи жени пред нас, танцуват на двама, завират си дупетата в лицата им и единия не издържа и  я барна ( то човещинка) и тя му направи забележка  Crying or Very sad. толкова мъчно ми стана за човека, стискаше стола от напрежение  Tired
Цитирай

София

Wink
Шанел,защо е тази снизходителна усмивка?Попарваш ми ентусиазма в зародиш.
Цитирай

Айде стига с това писане...правописни грешки и бля-бля...досадно става ве4е! Stop
Ще я 4етеш книгата ми...скоро може би! Wink

Не бе, Джане, нямах предвид правописа. Макар че и по него има какво да се желае. Ама споко за книгата, нали ще имаш редактор.
Цитирай

Е,аз си мислех,че този емотикон изобразява добродушно намигане. Very HappyНе съм ли права?
Цитирай

под водата

Монда...ако не сложиш имотикон,не мога да те разбера...шегуваш ли се или не! Rolling Eyes
Ако аз съм груба за това,4е казах...въпросното моми4е може би е работило в цирк...То извинете ме,но за ре4ника на Лиска нищо няма казвам!Той не е груб...тя е най милата!Нали?
Айде да не ми казвате,4е съм груба с някой ....зашото сами знаете 4е не е така!
А когато сте груби с мен(понякога дори цини4ни)...аз трябва цветя ли да ви нося ...не разбрах!
Цитирай

Е,аз си мислех,че този емотикон изобразява добродушно намигане. Very HappyНе съм ли права?

Ето тук можеше да направиш компромис и да турнеш емотикона с треперещата устна.

Аз продължавам да се чудя как се е навил на Джане мъжът й да дойде от Кейптаун в БеГе.
Цитирай

София

Темата заприлича на почти всички теми - разводни се, появи се спам.
Има двайсетина отговора по нея, другото са глупости.
Колкото и смешно и несериозно да звучи на някой, посещението на такива барове може да бъде заплаха за спокойствието и финансите на едно семейство.
Не вярвам, че не ви пука ако мъжът ви отиде сам на такъв бар.
Ако четете Тони, ще останете с впечатление, че това е едно място, което спокойно може да се сравнява с питие - театър, но не.
И 200лв бакшиш за сервитьорка и 1000 надница на танцьорка въобще не е фантастика, а една нормална нощ!
Цитирай

София

Простете,моля,за неразбирането.Ще трябва май и да поработя над общуването,щото като нищо ще разбера погрешно някой клиент и тогава няма да има парички.Ох,мъка,мъка.За колко неща трябва да мисли една стриптизета...
Цитирай

под водата

Ето тук можеше да направиш компромис и да турнеш емотикона с треперещата устна.

Аз продължавам да се чудя как се е навил на Джане мъжът й да дойде от Кейптаун в БеГе.
Ами ако миналата година беше гледала тв(,,Защо не!''-на Мартина Ва4кова)щеше да 4уеш с ушите си!Той там вси4ко си каза...защо,кога и как!Пропуснала си! Wink
И не се 4уди много...просто е,казват му любов!
Цитирай

Ако аз съм груба за това,4е казах...въпросното моми4е може би е работило в цирк...То извинете ме,но за ре4ника на Лиска нищо няма казвам!Той не е груб...тя е най милата!Нали?
А когато сте груби с мен(понякога дори цини4ни)...аз трябва цветя ли да ви нося ...не разбрах!

Хайде да се разберем, защото към мен е насочен коментарът ти. Ще перефразирам:

Ще рече, че от това, което си написала, разбрах, че си работила само в Южна Африка, което значи, че може би не си запозната с практиката в Германия. Ами ако се окаже, че там твоята професия е "по-цивилизована"? Че не им се налага да слизат от подиума, защото така е уреден трудът им? Нужно ли е да наричаш тези момичета "циркаджийки". На теб никой не ти е слагал определение.

Сега разбраФ или не?
Цитирай

Ами пропуснала съм, сега какво да направя #Cussing out Непоправимо ли е? Как да започна седмицата с изгарящо любопитство!
Цитирай

под водата

Хайде да се разберем, защото към мен е насочен коментарът ти. Ще перефразирам:

Ще рече, че от това, което си написала, разбрах, че си работила само в Южна Африка, което значи, че може би не си запозната с практиката в Германия. Ами ако се окаже, че там твоята професия е "по-цивилизована"? Че не им се налага да слизат от подиума, защото така е уреден трудът им? Нужно ли е да наричаш тези момичета "циркаджийки". На теб никой не ти е слагал определение.

Сега разбраФ или не?

О!Простете!Не знаех,4е ,,циркаджийка,,е обидан дума! Blush
И..позволи ми да зан пове4е от теб за тези барове по света!Това 4е не съм работила в друга държава освен в Южна Африка(знаеш ли къде е Кейп Таун(4увала ли си за това място...не им липсва цивилизацията,ама нинкак)....не озна4ава 4е не съм пообиколила света и съм си пила питието в мнооооого такива барове!
те тая практика,,само на пило,, е па не съм я видяла никъде!И само на пилон...по 2000 евро...аре,моля...не ме разсмивайте,става ли!
Да...В Тайланд има едни такива барове...вървиш по улицата..и хоп..на една сграда стъклена кабинка...вътре,моми4е шрави сриптийз....и...К'во викаш...къде мислиш,4е отива после това моми4е..е не на масата на клиента(при този който си я харесал от долу)!Мда! Thinking
    И..моля,нека да знаете 4е това не е обида към моми4ето което танцувало само напилон!Давам пример...разказвам,какво има по света!
Не съм кон с капаци... Wink
Цитирай

Права си! Циркът е изкуство. Стриптийзът и ходенето по масите не е!
Цитирай

В метрото

Време за ключ ли дойде  newsm78
Цитирай

Е,в Тайланд къде стъклена кабинка... newsm78 Те там на тротоара директно те пресрещат по бельо и почват да ти танцуват и опипват,че някой да харчи пари и кабинки да слага...
Цитирай

Аз реших!
Проверих си данните :
1. Целулит - наличен.
2. Стрии- налични.
3. Бюст -....ей тук трябва да поработя Tired
4. Мьек говор - имам си.

Кой ще ме взема? Да почвам! Няма какво да се бавя - и без туй си търся работа.
Може и там дето Въргалията е ходила.... Mr. Green
Цитирай

София

Льо петит Магар,ако искаш може да ходим заедно. Flutter
Даже може да те науча на някой и  друг номер.Бивша гимнастичка съм. Smile
Цитирай

Мооооже, ама първо ще се поочупя на местна почва, а като изкарам пара за силикон - ще дойда в Софията и ще разбием цЕлата конкуренция Wink
Цитирай

София

Djane, прекрасно е, че споделяш с нас, но и аз няма да се стърпя и ще питам.
Защо ти се е налагало да танцуваш и компаньонстваш по целия свят (не знам на тази швабска клавиатура де са препьнителните знаци ooooh!)
Цитирай

София

Мооооже, ама първо ще се поочупя на местна почва, а като изкарам пара за силикон - ще дойда в Софията и ще разбием цЕлата конкуренция Wink
Ще направим гастрол из цялата страна.Като се поочупим,може и в странство да идем. Very Happy
Цитирай

София

Иначе по темата

Ходя с удоволствие по такива барове, не ме е страх за мьжа до мен, който и да е той, и сьм луда фенка на Крейзи хорс
Цитирай

в ябълковата градина

Историята е малко блудкава.
Добре че са няколко остроумни коментари.  Laughing
Цитирай

Ще направим гастрол из цялата страна.Като се поочупим,може и в странство да идем. Very Happy
Съгласна! Айде, щи звънна след ...две седмици. Мисля, че дотогава ще съм избила за ...такова де...бюсТ и ще съм развила нужните кръгови- възвратно -постъпателни движения  bowuu
Цитирай

Aми да ви дажа това момиче не танцуваше на пилон в смисъл не на някаво тясно място,има нещо като подиум ,който всъщност е доста широк,почти като по ревютата.В интрес на истината танца преобладава,чак накрая почва да се разсъблича,та в този смисъл може да се приеме за вид театър,гоал танцува за съвсем кратко време,всичко е по скоро вид  стилна еротика.Била е бивша балерина.Гледала съм едно нейно представление където танцува като лебед,просто нямам думи да опиша колко беше красиво.В смисъл шоуто е почти като в стил Мулен Руж.Може би неправилно съм се изразила че е стрийпт.По правилно е еротичен театър както казва Диане- цирк.И наистина не съм виждала да се сяда в скута на клиенти да се навират цици и други такива каквито описва и Монда.
Цитирай

И аз от лигавщина танцувах една вечер в такъв бар .... и е точно така, както пише Сопрано ...  Sick
Цитирай

Ходила съм отдавна с група мъже в "Мускетарите", тогава беше вървежно newsm78
Всички мутри се изсипваха там Laughing
Ми , нищо впечатляващо, всички мацки бяха с консумация,
плащаш-взимаш- загубата за семейството е само финансова,
 но който няма пари си седи дома Wink.
Имаше отделна стая, където си плащаш да ти се съблече мацката
 чистак-бърсак и кой ли знае още какво  Mr. Green
Като им дадеш някой лев ти танцуват на крачето
или където успеят да се покатерят и това е Laughing
Нито една много хубава мадама нямаше, посредственни девойки.
Атракцията беше една яка кака, която се събличаше-но това по-скоро си беше жив смях Sick
« Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 11:16 от L е о »
Цитирай

И между дръгото....запо4нала съм я книгата...миналата година,но от както бебка се появи...нъцки,спрях! Tired
Скъпа, трябва двоен хонорар на редактора ти. Че с тоя правопис... Направо вредни трябва д аму платят на човечеца.
Цитирай

гр. Пловдив

Приятно ми беше да си общуваме, но накрая тя ми извъртя абсолютно нелогичен, направо кур*енски номер! Така и не разбрах какво й стана, явно все пак такива хора действително имат нещо сбъркано в психиката.  Rolling Eyes

Всички к*рви са така!
Една няма, която рано или късно да не се покаже като такава. Това им е психиката. Гарантирано. И аз съм им яла попарата.
Бивша к*рва и проститутка няма. Те са такива и по характер.
Цитирай

под водата

Права си! Циркът е изкуство. Стриптийзът и ходенето по масите не е!
Съгласна съм!Не споря!Ходенето по масите го може всеки!
За това и не сметнах,4е думата ,,циркаджийка,, може да обиди някой! newsm78Но...виж,няамират се и такива!
Аз ли4но ще го приема за комплимент ако някой ме наре4е така! Wink
Цитирай

под водата

Е,в Тайланд къде стъклена кабинка... newsm78 Те там на тротоара директно те пресрещат по бельо и почват да ти танцуват и опипват,че някой да харчи пари и кабинки да слага...
Ох...отиди в Патая по главната улица..и тогава ми се обяснявай,става ли!
Много добре знам как е там...един месец бях на по4ивка и повярвай ми...видях достатъ4но!
Цитирай

под водата

Защо ти се е налагало да танцуваш и компаньонстваш по целия свят (не знам на тази швабска клавиатура де са препьнителните знаци ooooh!)
Хм...не о4аквах удар под кръста! Thinking
То4но поради тази при4ина,един ден ще напиша книга...И не се шегувам нито имам болни амбиции!Решила съм...ще го направя!
И надявам се пове4ето хора които ще я про4етат да са родители!
Не мога да ти отговоря с две думи...съжалявам! Tired
Цитирай

под водата

Съгласна! Айде, щи звънна след ...две седмици. Мисля, че дотогава ще съм избила за ...такова де...бюсТ и ще съм развила нужните кръгови- възвратно -постъпателни движения  bowuu
Не ти е нужен силикон мила! Wink
Аз нямам!Така,4е не това е критерият... Mr. Green
Цитирай

под водата

Aми да ви дажа това момиче не танцуваше на пилон в смисъл не на някаво тясно място,има нещо като подиум ,който всъщност е доста широк,почти като по ревютата.В интрес на истината танца преобладава,чак накрая почва да се разсъблича,та в този смисъл може да се приеме за вид театър,гоал танцува за съвсем кратко време,всичко е по скоро вид  стилна еротика.Била е бивша балерина.Гледала съм едно нейно представление където танцува като лебед,просто нямам думи да опиша колко беше красиво.В смисъл шоуто е почти като в стил Мулен Руж.Може би неправилно съм се изразила че е стрийпт.По правилно е еротичен театър както казва Диане- цирк.И наистина не съм виждала да се сяда в скута на клиенти да се навират цици и други такива каквито описва и Монда.
На това му викам друго нещо аз! Wink
Казва се ,,фентъзи шоу,,!Нали така!
Мда...и аз съм правила такива!В определен 4ас запо4ваш и в пределен 4ас свършва шоуто ти!Като на всяка песен се сваля по дреха или аксесоар!На финала оставаш без дрешки само за секунда и ...хоп!Из4езваш!Аплодисменти...и купона продължава!
Цитирай

София

...

Е, са се налага да те питам къде е удара по кръста, че не схващам...
Цитирай

под водата

Скъпа, трябва двоен хонорар на редактора ти. Че с тоя правопис... Направо вредни трябва д аму платят на човечеца.
Имам пари...ще му платя!
За това не се кахъри скъпа!
Някъде да си ме 4ула да споменавам,4е съм завършила литература...не,нали!Казах,4е цял живот съм по баровете!Там не ми искат кетап за завършена компютърна грамотност и машинопис!
Цитирай

под водата

...

Е, са се налага да те питам къде е удара по кръста, че не схващам...
Ами там,4е никой не ме е питал до сега такова нещо...и не съм подготвена да отговоря с две думи!Само съпругът ми ми е задавал този въпрос...и все още му разказвам някой неща!
Та за това казах,4е ме удари под криста....защото ме остави в не обрано лозе!
Но ако не съм употребила израза правилно...Сорка за това!Нали съм тъпи4ка танцьорка само! 35
Цитирай

под водата

closed
Цитирай

в блока на борците

...Сорка за това!Нали съм тъпи4ка танцьорка само! 35

няма лошо да си тъпичка. кофти е, когато това те забавлява.
Цитирай

Springfield, VA

темата се е изродила..Нормално след 'найстата страница..

По темата- не са ми по вкуса този род забавления и нито аз бих ходила, нито ще ми е приятно мъжът ми да се забавлява по този точно начин...
Цитирай

Кацнала на едно дърво.

Баровете и пр. подобни забавления по принцип не са моето място. Скучно ми е. А стриптийз баровете съм си ги представяла точно като описанието на Сопрано.
Не харесвам и типа мъже, които обичат подобен род забавления.
Обичам мъже със самочувствие и висока култура.
Цитирай

Кори Селести

Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-228 от 228 отговора