Стриптийз бар?

  • 56 690
  • 228
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 196

 Шанел,защо е тази снизходителна усмивка?Попарваш ми ентусиазма в зародиш.
Е,аз си мислех,че този емотикон изобразява добродушно намигане. GrinningНе съм ли права?
Простете,моля,за неразбирането.Ще трябва май и да поработя над общуването,щото като нищо ще разбера погрешно някой клиент и тогава няма да има парички.Ох,мъка,мъка.За колко неща трябва да мисли една стриптизета...

# 196
  • Мнения: 750

 Шанел,защо е тази снизходителна усмивка?Попарваш ми ентусиазма в зародиш.
Е,аз си мислех,че този емотикон изобразява добродушно намигане. GrinningНе съм ли права?

Ето тук можеше да направиш компромис и да турнеш емотикона с треперещата устна.

Аз продължавам да се чудя как се е навил на Джане мъжът й да дойде от Кейптаун в БеГе.
Ами ако миналата година беше гледала тв(,,Защо не!''-на Мартина Ва4кова)щеше да 4уеш с ушите си!Той там вси4ко си каза...защо,кога и как!Пропуснала си! Wink
И не се 4уди много...просто е,казват му любов!

# 197
  • Мнения: 2 891

Ако аз съм груба за това,4е казах...въпросното моми4е може би е работило в цирк...То извинете ме,но за ре4ника на Лиска нищо няма казвам!Той не е груб...тя е най милата!Нали?
Айде да не ми казвате,4е съм груба с някой ....зашото сами знаете 4е не е така!
А когато сте груби с мен(понякога дори цини4ни)...аз трябва цветя ли да ви нося ...не разбрах!



Хайде да се разберем, защото към мен е насочен коментарът ти. Ще перефразирам:

Не останах с впечатление, че познаваш порядките във всички държави, че чак и с пръст да сочиш.

Ще рече, че от това, което си написала, разбрах, че си работила само в Южна Африка, което значи, че може би не си запозната с практиката в Германия. Ами ако се окаже, че там твоята професия е "по-цивилизована"? Че не им се налага да слизат от подиума, защото така е уреден трудът им? Нужно ли е да наричаш тези момичета "циркаджийки". На теб никой не ти е слагал определение.

Сега разбраФ или не?

# 198
  • Мнения: 1 533
Ами пропуснала съм, сега какво да направя #Cussing out Непоправимо ли е? Как да започна седмицата с изгарящо любопитство!

# 199
  • Мнения: 750

Ако аз съм груба за това,4е казах...въпросното моми4е може би е работило в цирк...То извинете ме,но за ре4ника на Лиска нищо няма казвам!Той не е груб...тя е най милата!Нали?
Айде да не ми казвате,4е съм груба с някой ....зашото сами знаете 4е не е така!
А когато сте груби с мен(понякога дори цини4ни)...аз трябва цветя ли да ви нося ...не разбрах!



Хайде да се разберем, защото към мен е насочен коментарът ти. Ще перефразирам:

Не останах с впечатление, че познаваш порядките във всички държави, че чак и с пръст да сочиш.

Ще рече, че от това, което си написала, разбрах, че си работила само в Южна Африка, което значи, че може би не си запозната с практиката в Германия. Ами ако се окаже, че там твоята професия е "по-цивилизована"? Че не им се налага да слизат от подиума, защото така е уреден трудът им? Нужно ли е да наричаш тези момичета "циркаджийки". На теб никой не ти е слагал определение.

Сега разбраФ или не?

О!Простете!Не знаех,4е ,,циркаджийка,,е обидан дума! Blush
И..позволи ми да зан пове4е от теб за тези барове по света!Това 4е не съм работила в друга държава освен в Южна Африка(знаеш ли къде е Кейп Таун(4увала ли си за това място...не им липсва цивилизацията,ама нинкак)....не озна4ава 4е не съм пообиколила света и съм си пила питието в мнооооого такива барове!
те тая практика,,само на пило,, е па не съм я видяла никъде!И само на пилон...по 2000 евро...аре,моля...не ме разсмивайте,става ли!
Да...В Тайланд има едни такива барове...вървиш по улицата..и хоп..на една сграда стъклена кабинка...вътре,моми4е шрави сриптийз....и...К'во викаш...къде мислиш,4е отива после това моми4е..е не на масата на клиента(при този който си я харесал от долу)!Мда! Thinking
    И..моля,нека да знаете 4е това не е обида към моми4ето което танцувало само напилон!Давам пример...разказвам,какво има по света!
Не съм кон с капаци... Wink

# 200
  • Мнения: 2 891

О!Простете!Не знаех,4е ,,циркаджийка,,е обидан дума! Blush


Права си! Циркът е изкуство. Стриптийзът и ходенето по масите не е!

# 201
  • Мнения: 2 716
Време за ключ ли дойде  newsm78

# 202
  • Мнения: 11 747
Е,в Тайланд къде стъклена кабинка... newsm78 Те там на тротоара директно те пресрещат по бельо и почват да ти танцуват и опипват,че някой да харчи пари и кабинки да слага...

# 203
  • Мнения: 1 400
Аз реших!
Проверих си данните :
1. Целулит - наличен.
2. Стрии- налични.
3. Бюст -....ей тук трябва да поработя Tired
4. Мьек говор - имам си.

Кой ще ме взема? Да почвам! Няма какво да се бавя - и без туй си търся работа.
Може и там дето Въргалията е ходила.... Mr. Green

# 204
  • Мнения: 2 196
Льо петит Магар,ако искаш може да ходим заедно. Flutter
Даже може да те науча на някой и  друг номер.Бивша гимнастичка съм. Simple Smile

# 205
  • Мнения: 1 400
Льо петит Магар,ако искаш може да ходим заедно. Flutter
Даже може да те науча на някой и  друг номер.Бивша гимнастичка съм. Simple Smile

Мооооже, ама първо ще се поочупя на местна почва, а като изкарам пара за силикон - ще дойда в Софията и ще разбием цЕлата конкуренция Wink

# 206
  • София
  • Мнения: 3 099
Djane, прекрасно е, че споделяш с нас, но и аз няма да се стърпя и ще питам.
Защо ти се е налагало да танцуваш и компаньонстваш по целия свят (не знам на тази швабска клавиатура де са препьнителните знаци ooooh!)

# 207
  • Мнения: 2 196
Льо петит Магар,ако искаш може да ходим заедно. Flutter
Даже може да те науча на някой и  друг номер.Бивша гимнастичка съм. Simple Smile

Мооооже, ама първо ще се поочупя на местна почва, а като изкарам пара за силикон - ще дойда в Софията и ще разбием цЕлата конкуренция Wink
Ще направим гастрол из цялата страна.Като се поочупим,може и в странство да идем. Grinning

# 208
  • София
  • Мнения: 3 099
Иначе по темата

Ходя с удоволствие по такива барове, не ме е страх за мьжа до мен, който и да е той, и сьм луда фенка на Крейзи хорс

# 209
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Историята е малко блудкава.
Добре че са няколко остроумни коментари.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт