Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора

Пловдив

Мами,моля ви за съвет кое столче за хранене да вземем на бебо - на Cangaroo "Sweety" или на Bertoni, моделът,който струва 120 лв. / не му знам модела... Rolling Eyes / . Очевидната разлика между двата модела е в наличието на торба за играчки при това на Бертони.Благодаря ви предврително за съветите!  Hug
Цитирай

Бургас

Кенгару суити също има кошче за играчки  Thinking
Каква е материята на седалката при бертонито?
Цитирай

Пловдив

Kangaroo-то има кош, а Бертони няма, и двете материи на са лесни за почистване и се свалят. Не знам дали са компактни в сгънато положение.
Цитирай

Бургас

Не се сещам за кой стол на Бертони става въпрос,но при Кенгару материята на седалката си е супер.Почиства се с гъба.Това е по-добрият вариант  Wink
Цитирай

в луксозна пещера

Cangaroo Sweеty  Peace . Столчето е устойчиво,с колелца е и   се почиства с мокра кърпа или гъба.
Цитирай

...

Party   И аз 6тях да пускам такава тема  Smile  искам стол4ето да е -люлка,табли4ката да се сваля,да има ко6 за игра4ки,колани,да се променя висо4ината му,да има колелца,материята да е лесна за по4истване и да е компактно в згънато положение  Hug  моля препоръ4аите ми
Цитирай

София

Нашето столче е Бертони Yam-Yam.
Ако става въпрос за този модел аз съм много доволна. Лесно се почиства, има голяма табла, която се сваля и една по-малка, колелца, три степени на височина и степени на облегалката до полулегнало положение.
Цитирай

...

Нашето столче е Бертони Yam-Yam.
Ако става въпрос за този модел аз съм много доволна. Лесно се почиства, има голяма табла, която се сваля и една по-малка, колелца, три степени на височина и степени на облегалката до полулегнало положение.
   а люлее ли се newsm78
Цитирай

София

Не, доколкото знам Чиполино имат един модел, който се люлее, но ти като люлка можеш да го ползваш сравнително кратко, защото механизмът не издържа като натежи бебето. 
Цитирай

...

мерси  bouquet
Цитирай

Бургас

Моето е Чиполино Гранд Комфорт.Доволна съм  Peace Почиствам го цялото с гъбата.Налага ми се доста често  Wink
Не е люлка,но има 2-3 степени на седалката.
Цитирай

а има ли столче да няма степени newsm78
Цитирай

София

Аз препоръчвам Кангаро Суити от личен опит.За тези пари столчето е просто перфектно. 

Party   И аз 6тях да пускам такава тема  Smile  искам стол4ето да е -люлка,табли4ката да се сваля,да има ко6 за игра4ки,колани,да се променя висо4ината му,да има колелца,материята да е лесна за по4истване и да е компактно в згънато положение  Hug  моля препоръ4аите ми

Всичко, което си описала го има Кангаро, не знам модела точно как се казва, с 10 лв. е по-скъпо от Суити и се люлее.
Цитирай

...

Аз препоръчвам Кангаро Суити от личен опит.За тези пари столчето е просто перфектно. 

Party   И аз 6тях да пускам такава тема  Smile  искам стол4ето да е -люлка,табли4ката да се сваля,да има ко6 за игра4ки,колани,да се променя висо4ината му,да има колелца,материята да е лесна за по4истване и да е компактно в згънато положение  Hug  моля препоръ4аите ми

Всичко, което си описала го има Кангаро, не знам модела точно как се казва, с 10 лв. е по-скъпо от Суити и се люлее.
    newsm78kakva mu e cenata Rolling Eyes
Цитирай

София

Цената без люлка е около 125 лв., а с люлка 135 лв., но естествено може да варират леко тези цени в различните магазини.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора