Случвало ли ви се е?

  • 1 697
  • 30
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Въпросът ми е насочен предимно към жените - нищо че и мъже били пишели тук)  Wink

От едно известно време усетих, че на моменти си мисля за един актьор, за чието съществуване научих наскоро, гледайки един филм с негово участие.

После го видях в едно шоу по руската - Звезди на леда, видях го не като на кино, а така да се каже, реално, и още повече ми хареса.  Grinning

Даже го сънувах една нощ.  Sunglasses

Ето го: http://www.kino-teatr.ru/acter/foto/ros/1378.jpg

http://www.ruskino.ru/artist/249/pv_portret.jpg


Има ли ли сте такива усещания или нещо съм изкукала?  Crazy

Забравих да кажа, че е много висок, добре сложен, истински мъжага.  Flutter

# 1
  • Мнения: 2 212
Имала съм...Бях си паднала по Гъмзата от Куку бенд Simple Smile Събирах снимки, няколко пъти на живо го гледах, автографчета имах, ала-бала, ама ми мина  Laughing Не си спомням дали съм го сънувала, защото подобни чуФства питаех преди около 5 години... ама е много вероятно да съм  Crazy

# 2
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Точно за актьори или каквито и да било звезди никога съм нямала такива усещания(даже и като тийнейджърка) просто защото не е реално.

А този специално, за който говориш изобщо не ме привлича. Май си боядисва и косата. Мн. са ми гнусни(това е точната дума) мъже, които го правят. Stop

# 3
  • Мнения: 7 723
Да, когато бях в пети клас сънувах Джон Бон Джови.
Сънувах как му звънях по телефона от един
апарат в подлеза на Ритъм с монета от 2 стотинки.
Той ми каза, че толкова отдавна чака да му се обадя,
че едвам издържал напоследък Crazy

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 788
То моето не е кумирство или нещо подобно.

Преди време бях така харесала един друг актьор, сега изобщо не ми харесва - друг си харесах.  Laughing Ясно, че е временно явление. Просто се запитах защо така се получава.  Thinking

# 5
  • Мнения: 6 206
Да, имала съм.  Crazy
Примерно към Крис О`Донъл, който много прилича на мъжа ми примерно.
Също и Матю Макхонъхи.
Голяма съм шматка. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 3 826
Да, последният път като се случи, продължи две години...

# 7
  • Мнения: 2 229
...
Примерно към Крис О`Донъл, който много прилича на мъжа ми примерно.
...

О, дам много е готин. Grinning
Много пъти съм си падала по актьори, но за кратко - все нови и нови си харесвам. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 585



Аз не сънувам актриси. Падам си по плебс и такива сънувам - готвачки, чертожнички
реални жени от ежедневието. Когато съм недоклатил.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Слава Богу, че от ежедневието засега никой не ми допада, че иначе не знам какво ще правя.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 206
Слава Богу, че от ежедневието засега никой не ми допада, че иначе не знам какво ще правя.  Mr. Green
Мен ми се е случвало.
Ако искаш ще стискаш зъби, ако не - не знам, ще се гледаме виновно.

# 11
  • Мнения: 4 651
Много фон-дьо-тен има този бе Киса  Mr. Green Поне на снимките. Иначе в "зряла" възраст не, но като тийн ми се е случвало да си фантазирам за някой актьор как ще го срещна случайно и ще пламне бурна лИбоФ  Mr. Green

P.S. Аксел Роуз май беше едното ми въжделение. Скоро видях скорощни негови снимки и леко се уплаших Simple Smile Shocked

# 12
  • Мнения: 2 407
Да,с Брад Пит,Бекам... Wink

# 13
  • Мнения: 2 401
Аз съм сънувала Милен Велчев няколко пъти.. Laughing

# 14
  • Мнения: 22
Да и аз сьм имала-Брус Уилис е едно кьм едно с една моя стара любов

И си го сьнувам-не актьора де Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт