Хубав ресторант с хубав детски кът?- София

  • 170 119
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 864
Вчера ми разказваха за нов ресторант/бистро/ с детски клуб вътре.
Казва се Sport City Kids и е някъде на Симеоновско шосе доколкото разбрах.
Били ново, чисто, приятно и с много вкусна и здравословна храна.
Някой да го е тествал?

# 736
  • Мнения: 2 430
Вчера ми разказваха за нов ресторант/бистро/ с детски клуб вътре.
Казва се Sport City Kids и е някъде на Симеоновско шосе доколкото разбрах.
Били ново, чисто, приятно и с много вкусна и здравословна храна.
Някой да го е тествал?
  Това не е ли школа по спорт,не ресторант???             http://www.sportcity.bg/Clubs/view_content/5/about_us

# 737
  • Мнения: 1 981
Пише, че има и кафе-бар...Вероятно затова може да се причисли към полезните заведения! Wink

# 738
  • Някъде в облаците
  • Мнения: 431
  bouquet Да препоръчам ресторант Фиоре - съвесм новичък - до градинката на Симеон и .... Константин Величко мисля че се пада. Св.Троица като квартал. Ресторанта е на първия етаж, а на втория - мнооооооого просторен детски клуб (не точно кът) - с хубави и качествени играчки. Стилно, чисто и вкусно. В събота на детски рожден ден бяхме - доволна е дъщеря ми - има и костюми на принцеси, феи. Каките са въодушевени - стараят се много засега-.  Peace

# 739
  • в Кошера
  • Мнения: 2 212
  bouquet Да препоръчам ресторант Фиоре - съвесм новичък - до градинката на Симеон и .... Константин Величко мисля че се пада. Св.Троица като квартал. Ресторанта е на първия етаж, а на втория - мнооооооого просторен детски клуб (не точно кът) - с хубави и качествени играчки. Стилно, чисто и вкусно. В събота на детски рожден ден бяхме - доволна е дъщеря ми - има и костюми на принцеси, феи. Каките са въодушевени - стараят се много засега-.  Peace

Предвид адреса няма как да е този, но верига ли са? Сайт има ли?

# 740
  • Мнения: 1 981
Момичета, позволих си да пусна нова тема с опит за обобщение на част от заведенията, споменати в предната! Моля ви да ги прегледате и да кажете кои съм пропуснала, има ли вече неработещи...? Въобще, чакам забележки в рамките на 24ч., че после промените са трудни...

# 741
  • Мнения: 7 947
  bouquet Да препоръчам ресторант Фиоре - съвесм новичък - до градинката на Симеон и .... Константин Величко мисля че се пада. Св.Троица като квартал. Ресторанта е на първия етаж, а на втория - мнооооооого просторен детски клуб (не точно кът) - с хубави и качествени играчки. Стилно, чисто и вкусно. В събота на детски рожден ден бяхме - доволна е дъщеря ми - има и костюми на принцеси, феи. Каките са въодушевени - стараят се много засега-.  Peace

Предвид адреса няма как да е този, но верига ли са? Сайт има ли?

Преди сме посещавали Фиоре Арт студио - напълно възможно да е нещо тяхно.

Общи условия

Активация на акаунт