Първа есенна седмична тема за 2007 г. - 17-23.09

  • 5 160
  • 138
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 952
Добро утро момичета!
Днес съм на работа от 9:30 и мислех да поспя малко повечко, та да си наваксам с почивката. Да ама сметките ми излезнаха криви. Една работна съседка се разчисти в 7:00 с прахосмукачка  #Crazy. Толкова силно натискаше и стържеше с нея, че се притесних да не слезе у нас.
Бясна съм  #Cussing out искам да живея в къща.

Все пак след ранното ставане успях да закуся и дори ще сервирам и на вас кафенце и закуска.



Дано деня ви е слънчев, романтичен и с морски привкус  Wink

Прегръщам ви всички  Hug

# 31
  • Мнения: 1 049
Добро утро и от мен   bouquet
Честито и от мен на празнуващите, на патерици   bouquet
Ние се по загубихме ама почна учебната година, и разните курсове, записахме го на плуването  , пробва футбола, но не му хареса и сега баща му е болен Whistling ooooh!Другата седмица ще пробваме и джудо Rolling Eyes
Записах се на курс за мотори и другия месец е изпита  Praynig
Тук от сутринта вали  ooooh! Tired
Звезди, мерси за снимките  Heart Eyes
kariluis, не се притеснявай като порасне ще видиш как ще  влиза в морето, Крис тази година и под водата влиза и бяхме на тръни с баща му  ooooh!
Ralfieta, лек ден и мерси за кафето   bouquet
Tali Dan, дано бързо се оправи детенце  Praynig Peace
То и ние правим ченгели да учим бг букви, но сме толкова разсеяни  Crossing Arms ooooh!
Joel, честит рожден ден и от мен, извинявай за закъснението  Praynig Hug  bouquet
Лек ден момичета  bouquet

# 32
  • Мнения: 7 914
Добро утро  и от нас... сега малкия си играе в кошарата, а мама трака на по клавиатурата Crazy
хаха сега го погледнах, събул си е чорапите и си лапа пръсчето на крака... любимото ни вече занимание Heart Eyes

Ralfieta
добро да е.. ама да ти кажа ние като живеем в къща не сме по-добре...съседите не спират да ремонтират нещо вече цялааааааа година... и винаги почва към 13-14 когато малкия заспива и понеже вчера го хвана в начален сън познай спа горкото на пресекулки час-час и половин аи това беше Rolling Eyes


mamKami

май се здава и още едно ама не съм много сигурно.. по първото зъбче расте даже успя да ме ухапе малкия и да ми остане червено петно  Crazy

dtti
добре дошла съиминичке Hug  bouquet

Bec
при нас е 11.. и така ще е почти цяла седмица и то с дъжд Crazy
и аз сложих листенце Hug

kariluis
сериозно ли го е страх от морето? newsm78а акто ходите с лодката някъде също ли го е страх? newsm78

Tali Dan
ей сега ще ти пусна едно ЛС и да оздравявате ейййй Hug

Joel
ами моята картинка е с едно хубаво слънчево топло есенно време... а пък то какво.. студено и влажно Crossing Arms

ivalex
малеееееее каква е тази страхотна торта... конкурирах ерик по лиги, да знаеш Crazy Mr. Green

Zai4enze


искаме снимка на мотооооор Hug и ще стискаме палци Hug

# 33
  • Мнения: 5 475
Ралфи, мерси за закуската!  Hug

Ivalex - да ти е жива и здрава именничката.   bouquet

Както и много здраве и щастие на Любиту .  Hug

Тали , успех на децата  в училище!  Hug

Моята студентка започва от 1 октомври. Wink
Сега обаче вече учи за теста по математика. Rolling Eyes

 Zai4enze, да нацункаш Крис!  Heart Eyes Hug

dtti ,добре дошла ! Hug

На всички лек ден!   bouquet

# 34
  • Мнения: 1 049
Мерси Astrea, ще предам  Heart Eyes
звездичке,  само курса карам сега, мотора  по нататък  Hug
А да поканя на гроздобер тази събота, че ще правим вино  Peace
 

# 35
  • Мнения: 1 909
Едно бързо здрасти, между два курса на совалката Grinning

Честито на всички именници и добре дошли на завърналите се от ваканция, Зайченце и Карилиус!

Гледам, че Хулиганче с наближаване на зимата е сменила пуловерните снимки с летни такива  Wink

Тук още и есента хабер си няма да идва - след като завършиха разкопките в двора, сега се моля особено горещо за дъжд, за да послегне малко прахуляците и съживи растенията! Не е валяло вече повече от три месеца. Снощи изневиделица се изви някаква буря, гърмежи, пороен тропически дъжд, който трая... нямаше и  5 минути. Ако не го бях видяла и чула, сутринта нямаше да повярвам на никого че е валяло - само размазало праха по стъклата на колата.

Ралфи, ние нямаме съседка с прахосмукачка, но си имаме една съквартирантка, на име Мирянка, която напоследък ни буди в 6 ч - тази сутрин беше в 5! Sad

Приятен ден!




Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 11:41 от chumbi

# 36
  • Мнения: 1 110
Звезди не го е страх нито на лодката , нито на водно колело, само в морето не иска да влиза, може би много голямо му се вижда newsm78... ама не той и в басейна не щя да влезе, та не знам.

# 37
  • Мнения: 3 804
моми4ета благодаря за посрещането Heart Eyes
РАЛФИЕТА ние живеем в къща и слава богу за толкова години не сме имали проблеми с съседите,но да знаеш колко 4истене и трябва-освен вътре ,имаме двор и беседка с пътеки,а тук дворовете ги покриват с мрамор ,беседката и алеите също това трябва всеки8 ден да се мете и мие.понякога ми писва и си мисля колко по добре щеше да е ако сме в апарртамент-но от друга страна поне има къде да играят децата
ЗАЙ4ЕНЦЕ аз навремето когато у4их големите да пишат запо4нах направо с буквите,без 4енгел4ета,и по4ерка им е по хубав от моя bowuu
kariluis ще премине и моите ги беше страх от морето,но сега не мога да ги изкарам от басейна или морето сега е ред на малката цяло лято не можа да свикне в басейна

# 38
  • Мнения: 2 195
Едно бързо добър ден и от мен !
На празнуващите - честито , на болните - да оздравяват , на дъждовните - слънце , на напечените - хладинка .
Аз ще изчезвам да вземам дзвера и ще хуквам на училище  Tired

# 39
  • Мнения: 1 550
добро утро и от мен Hug

Ралфиетка, благодаря за кафето и закуската (в моя случай - обяда, че сега се пробуждаме). и ние живеем в къща и от начало, докато не бях свикнала на шумовете, все си мислех, че някои се катери по нашите стълби. всичко се чува- съседите знаят какво правим ние, и ние знаем какво правят те. и то без да слухтим по стените  Joy искам да живея в къща с съседи поне на 1 км. от нас Naughty

Вес, това с гората е много интересно. кликнах на линка ти вече  Hug

Карилуис, и на линка с твоята гора кликнах, но той почти не се вижда. смени света или размера на шрифта. а за морета и моя Алекс го е страх и също в басейна не иска да влиза. купихме му едно малко басейнче и там най-накрая склони да се плицика  Hug а уж е рибка. за лодка не сме го пробвали още, защото не сме му купили още от спасителните жилетки.

Астреа, успех на дъщеря ти с теста по математика  fingerscrossed

dtti, добре дошла и от мен   friendship

Chumbi, то май бурите само голям шум вдигат  buria

Tali Dan, успех в училище и бързо оздравяване на детенцето ти  bouquet

мамКами, как е Иван? минахте ли на втория етап от ходене до тоалета? много цунки  Heart Eyes

Майка, как е на работа? дойде ли подкрепление? как е Томи? като се сетя за вас и се сещам за танците Hug ние трябва да се запишем семейно. гушки на Томи  Heart Eyes

Звезди, Ерик определено е първенеца на форума   bouquet хапни му едно краче от мен  Heart Eyes

Зай4енце, мъж ми иска да записва нашия Алекс на джудо. и той като дете е ходил на джудо и казва, че ги учили да падат  newsm78 ами на мен това ми прозвуча малко странно, но разбрах логиката. дано на Крис му хареса.

хайде лек ден на всички  Hug

# 40
  • Мнения: 7 914
kariluis
хъм странна работа Thinking
а като се къпите няма проблем , нали? Thinking


dtti

така е... на мен наи ми тежи това циркулиране нагоре надолу из къщи.. особено с малкия на ръце Tired , че когато и не съм наспана... ooooh!

Milenski72
непременно Hug

# 41
  • Мнения: 352
Привет и от нас!  Grinning

Нещо хич не ми стига времето напоследък.... дали пък не е заради гостите (2,3 пъти седмично), които стоят у нас до 2 часа нощес и после съм като зомби.... Thinking   Crazy

Как сте, момичета?

Зайченце, какво вино правите? При нас сега тук е празник на виното и е мноого весело  Party

Миленски, аз за джудото съм чула много хубави работи - за концентрацията, за овладяването на тялото и т.н. така че със сигурност ще е от полза  Peace

Запролети се и все сме навън. Нали скоро пак на зима отиваме, та сега гледаме да използваме максимално слън4ицето  Hug

Майка, как така се е запролетило и пак зима? малко невеж въпрос, ама ме заинтригува... Embarassed


Момичета, от кога се тръгва на работа при вас? Имам предвид колко месеца след раждането? Че на мен ми предлагат едно място от януари, за по няколко часа на ден, ама не знам... Мишето ще бъде само на 7 месеца... чудя се  Thinking 

Лека и приятна седмичка на всички да пожелая!   bouquet

# 42
  • Мнения: 3 804
Миленски правилно ти е каза мъжа ти ,в тези спортове първо се у4и падането,навремето когато тренирах кунг фу с това запо4нахме
тук запо4ват работа на 6-7 месец след раждането,аз по4ти веднага,но работя в семсйната фирма  и нещата ми се пускат от офиса по интернет

# 43
  • Мнения: X
момичета, кокичета

да ви пожелая хубаво настроение и слънце утре

вижте какво хубаво временце имахме днес
http://picasaweb.google.com/pipilazarov/Midsommar/photo#5111618156280262994

поздрави и целувки на мами и дечица

# 44
  • Мнения: 3 804
много е красиво.тук още вси4ко е зелено

Общи условия

Активация на акаунт