Първа есенна седмична тема за 2007 г. - 17-23.09

  • 5 159
  • 138
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 914
МАЙКА
пратих лично Hug

dtti
много готина униформа..ама май поради изпълнението Hug

Milenski72
аз колело карах в начлото.. после нещо... ме домързя..а сега да ме убият с Ерик не бих се качила Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 1 110
Aaaaa MIlenski, ниии пак сме партия с теб Simple Smile
Аз карах колело дето тук му викат 'бабешко' т.е тип балкан4е закратко, а на мъжа ми доскоро бях забранила дори да си помисля да слага Алекс на такова нещо отпред. Сега ве4е се отпуснах и казах 4е ако малкия не го е страх - по-малко и бавно може  Laughing

# 62
  • Мнения: X
велосипедствате значи

в Дания мацките даже отиват да раждат на колело
луда работа
като я присвият контракции, спре и после пак

# 63
  • Мнения: 5 475
Добро утро от ботуша! Hug

От мен пак закуска с летен привкус  Wink



Да се излагам ли сега и да си призная без бой ,че нито аз ,нито дъщеря ми караме колело... Embarassed

Майка, браво че си свършила толкова неща.
И аз от време на време карам мъжа ми да си взема болничен, тук дори той не ходи при личния,ами аз.
Откакто се познаваме не беше ползвал болнични в продължение на 4 години. Peace

При нас е все още слънчево ,но от началото на следващата седмица се очаква истинската есен.  Rolling Eyes

dtti, и тук има униформа за малките от началното училище - приличат много на нашите престилки едно време, ни има различни цветове. Peace

Лек ден от мен на всички!   bouquet




# 64
  • Мнения: 352

в Дания мацките даже отиват да раждат на колело
луда работа
като я присвият контракции, спре и после пак



 Joy   Ще падна от стола направо! Joel, сериозно??  Laughing

Добро утро и от нас!
Днес сутринта като станахме и отворих лаптопа, имах следното оставено съобщение от любимия: Аз няма да се предам! Отвори си следния линк и натисни плей: http://medialne.etrend.sk/blog/pastier/post/645/Skvela-reklamna- … resivnym-babatkom
  Joy 

# 65
  • Мнения: 1 294
Добро утро,

Ваксинацията мина идеално, 2 ваксини биха т.е. 1 ама на 2 пъти... Той се държа геройски... на първата само изписка малко а на 2рата (явно си помисли, 4е тази гадост край няма...Simple Smile ) порева половин минута и това бе6е. Ама той като цяло малко реве като са го боли. Много пове4е пла4е като го сложим на кантара... това ясно му се вижда стра6но.
Измериха го 10 кила/80см. Малко е леки4ък ама последните дни има6е разстройство... в4ера 5 пъти, онзи ден пак 5 пъти акал в детската... бе6е подсе4ен много като го взехме, но днес ве4е бе6е по нормално акото, та сигурно заради това е малко по лек. Ама той винаги е бил малко под средната линия де. Ина4е се храни много добре, та от толкова игра явно не му се лепи... той не спира за 5 секунди през деня... като моторетка е. Simple Smile

Аз всъ6тност смятам, 4е е ОК с униформи... в Осло казват, 4е на последък е голям проблем, това 4е децата просто ТРЯБВА да са с най яките дрехи... ако не едва ли не ги отхвърлят от групата. Има на последък коментари в пресата, 4е не6тата излизат до толкова от контрол, 4е даже някой моми4ета продават секс за да си осигурят заветния марков парцал. За това най добре униформи за вси4ки и това е. Пък те винаги 6те намерят на4ин да са оригинални и интересни и без дрехите да са единствения на4ин.
Тук тръгват на 6 години на в края на Август един понеделник. Определя се датата всяка отделна година. Преди това ходят 1 година на преду4или6на. Абе много аналогирно с както е в БГ.

Майка, може да си казвала ама съм пропуснала... ти за6то 6те напуска6... само заради пътуването или...?

босилек, хаха, това бе6е много сме6но...Simple Smile На6ия Марин само се хили като ни види да се целуваме...Simple Smile

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 10:10 от palachinka

# 66
  • Мнения: 7 914
Joel
 и нашите холандки са така...дъжд, пек бременни или не с по едно, две или три деца.. на колело и това.. а като пораснат децата... тати, мама и отзади 2-3 миниатюрни колеленца Crazy


Astrea

как искаааам топло моренцееее Heart Eyes


bosilek
моята съседка декември месец( не миналата година като беше топло) на колелото с един огромееен корем.. на следващия ден опааа бебе Mr. Green

за този клип, който си дала в Майки (бъдещи и настоящи) имаше цяла тема и какви ли не дивотии четох- колко било грозно това  с деленето на обичта и тн ooooh! ooooh! Tired Mr. Green

palachinka
 да не го слагат на голо върху кантара.. моя като е наголо такъв рев удря, че думи нямам.. трябва му пеленка под д-то Heart Eyes


# 67
  • Мнения: 1 294
звезди4ка, не, не е на голо, слагат едни хартиени меки салфетки за еднократна употреба върху целия кантар (заради хигиената) и бебето е с памперс.

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 11:12 от palachinka

# 68
  • Мнения: 7 914
palachinka

и при нас е така Peace

# 69
  • Мнения: 5 183
Миленски, а ти откъде си в България?
Звезди, благодаря за снимките! Много сладък и пораснал Ерик!  Hug
Пала4инка, при4ината да напусна работата не е предстоящото ми пътуване, а по-скоро факта, 4е в нашата фирма настъпват кардинални промени. Сливания на длъжности, съкращения и какво ли още не. Две фирнми със сходна дейност се обединяват. за сега не се говори много за това и всеки само се ослушва. не е много ясно 4ие бъдеще какво ще е, но много хора запо4наха да се оглеждат за работа. А на мен не ми харесва факта, 4е има седмици, в които сме затрупани с работа и седмици, в които няма много и съответно заплащането е по-ниско, тъй като ни плащат на 4ас, а не сме на твърда заплата. Шефката би ми пазила мястото< но аз не искам да се връЩам при тези условия< а Ще търся неЩо по_добро.

# 70
  • Мнения: 1 049
Ето ме и мен не ми остава време да се включа от къщи  Tired
Като се прибера от работа само слугински истории  Crossing Arms Whistling ooooh!
Ох да ви се оплача Крис все ми мърмори, че работим и никога не ходим да го вземаме от училище  Tired не знам как да постъпя, обясних му че мама и тати работят, за да има парички за ски и т. н. ама това не го устройва  Tired
МАЙКА, в такива моменти е по добре ако имаш възможност да си потърсиш нещо друго  Peace
Milenski72, при вас с колела, а при нас с мотори, просто тук не е много разпространено придвижването с колела, не са на почит при нас  Hug
bosilek, много ме кефи клипчето   bouquet
Тук зависи от училищата, но по принцип на мен униформите от едно време не са ми по вкуса, за първолаците има едни сини престилки  Sick

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 16:10 от Zai4enze

# 71
  • Мнения: 7 914
МАЙКА

 Hug

# 72
  • Мнения: 1 550
привет, дами  Hug

тази сутрин, тъкмо да седна на компа и мъж ми изля кафе върху него Crazy
аз преди това го бях заляла с вино Rolling Eyes . не му върви нещо на този компютър

Майка, аз съм от Варна.
а, за работата- имаш основание да търсиш нова. като се върнете, бързо ще си намериш нова  Hug

Зай4енце, а купи ли вече кожените дрехи за мотора? а за Крис, още малко да порасне и няма да иска мама и татко да го вземат от училище.

Палачинка, браво на Мартин, че е бил толкова смел по време на ваксинацията Hug на тази възраст не ги ли мерят на кантарче, на което може да стъпи? и Алекс винаги е плакал на кантарчето за полягване Tired

Босилек, те верно, повечето деца ревнуват. особено момченцата имат доста развито чувство за собственост над мама Simple Smile

Астреа, не мисля, че сте загубили кой знае колко за дето не карате колело. на мен ми се иска да карам колело само ако ще ходим на пикник. или до морето. в почивните дни и ако времето е хубаво, нямам нищо против. но, за всекидневна употреба...не ми се чува, нещо  Tired

Карилуис, твоя Алекс е вече голям и може мъж ти без проблем да го вози на колелото. още повече мъж ти си кара колело цял живот. а имах пред вид малки бебета, дето още не могат да си държат главата изправена и те ги слагат на предната рамка Shocked отделно, те са си холандци и карат колело от 4 годишна възраст. аз карах за последно колело преди 20 години. и сега да се кача с малко дете на колело ми се струва малко безотговорно. виж на мъж ми се бих се доверила.

Звезди, а мъж ти возел ли е Ерик на неговото колело?
хайде лека вечер от мен  Hug

# 73
  • Мнения: 3 804
и тук колелетата са разпространени,но не толкова колкото моторите
особенно извън града ,в предградията и вилните зони-10-12 годишно хлапе на мотор  #Crazy е съвсем нормална гледка,моите и те мрънкат на баща си да ги нау4и да карат

# 74
  • Мнения: 952
Нощен привет и от мен.
При нас от вчера времето е дъждовно и мрачно. Май есента идва и измества лятото. Много ми е мъчно за топлите дни, особено като гледам прелестните места, които Astrea показва.
И освен дъжд, снощи и буря имаше, гръмотевици, светкавици - изобщо пълна програма. Естествено отново нямах повече от 24 часа нет. Все пак съм доволна, че оправиха проблема толкова скоростно, понякога съм била без нет за 3-4 дни

Сега минавам само да ви навестя и да прочета пропуснатото. Надявам се утре да ми остане време да пиша.

Целувки за всички

Общи условия

Активация на акаунт