Първа есенна седмична тема за 2007 г. - 17-23.09

  • 5 163
  • 138
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 550
dtti, аз по бих се решила на скутер. макар, че те такъв шум вдигат само. тук за да караш скутер, трябва да си на 16. за мотор се изисква 18 години. и за двете книжка.
колкото до колелата, разбира се, че са много разпространени. всичко, което е без пари е популярно. не напразно на холандците им се носи славата на много стиснати (мой мъж предпочита да се нарича практичен Joy)

Ралфиетка,  Hug отстраняване на повреда за 24 часа, в такъв случай звучи не толкова зле. а, за есента- аз я обичам. но се убеждавам, че не е студено...ако си добре облечен. на мен все ми се струва, че е все още топло ooooh!

# 76
  • Мнения: 1 110
Миленски мен тук по ме мъ4и това 4е все вали. Айде ако е студено се навли4аш с дрехи, ама все мокра .....

А аз и като луд фен на големи жеги, мразя я зимата ( от септ та до април вкл)  Laughing

# 77
  • Мнения: 3 804
то и тук книжката е задължителна и то след 18,но по местата където няма кат всеки си кара както си иска #Crazy
мен пък ме скъсаха защото настъпах лентата на кръга на задно

# 78
  • Мнения: X
звезди, а виждала ли си едни колела с огромен кош отпред - майката върти педали, в коша се сврели таткото, децата и кучето:
http://www.jary.se/Resources/lboxpoul.jpeg

те направо ме рабиха

лек петък на всички

# 79
  • Мнения: 7 914
Joel
и това е много разспространено:


ама има и това: Mr. Green:

 и това  Crazy Mr. Green  :


 Joy Joy Joy

kariluis
 аз в началото си умирах от страх да пусна кормилото , за да указвам посоката на завиване Crazy

Milenski72
 мииии май аз акто спрях да карам колело и мъжО спря  Crazy
майка му го потупва по корема...ама мен не смей Mr. Green Joy


Та добро утро Hug
 и кафенце:



Герииииииииииии
къде е моретоооооооооо? Hug Hug

# 80
  • Мнения: 1 110
Добриутро и от мен Hug

Гери верно пусни пак моренцето, 4е тук пак валииииии Tired

# 81
  • Мнения: 1 909
Миленски, вярно ли заради скръндзалък холандците карат колелета?! hahaha

Звезди, кой от моделите е най-на мода? Надявам се, не този, който е показала Joel! Те вярно холандките здрави девойки, ама чак пък толкова - хич няма да го показвам тук! Ние миналата година се возехме със Сашо на колело до училището, но сега нямаме време, а и дребната трябва да возя... Звезди, мерси за идеите! Heart Eyes

Хора, дайте малко дъжд насам! Май вече на молитви ще трябва да го ударя Praynig

Миналата седмица се засрамих от бързите и страхотни снимки на Мимката от Париж и сега ще ви пусна един линк с барселонски снимки да си гледате през уикенда. Аз моите явно няма да ги подредя, още повече, че една приятелка, с която бяхме и чиито са повечето снимки, вече го е направила много професионално ето тук - Барселона

# 82
  • Мнения: 352
Добро утро и от нас!  Grinning 
Днес е грейнало едно хубаво слънчице и се стягаме за дъъъълга разходка  Grinning

не напразно на холандците им се носи славата на много стиснати (мой мъж предпочита да се нарича практичен Joy)

  Laughing  Laughing  Laughing  Миленски, и тук са доста практични мъжете! Моят е някакво необичайно изключение, но съм се нагледала на разни истории по магазините.... Crazy   

Звездичка, на нас много ни хареса, като бяхме в Холандия, особено мъжът ми беше на върха на щастието, той е запален велосипедист, даже тук организира разни тур де не знам какво си...   Party  Та веднъж на един такъв "тур" в планината така го беше подгонил един глиган, та после цяла седмица само за това говореше как му е избягал...  Joy   Но всъщност исках да кажа, че точно такава количка (или как се казва туй нещо) е замислил да купува на Мишето за следващото лято.... като първата, която си показала... Ама мен малко ме е страх...  Embarassed  На вас стабилни и сигурни ли ви се струват?  newsm78

chumbi, много са хубави снимките! Барселона ми е много любимо място  Heart Eyes 

# 83
  • Германия
  • Мнения: 8 082
Само минавам по пижама, да кажа здрасти от гората  Hug
като се наспя, пак ще притичам при вас Party

# 84
  • загубено
  • Мнения: 6 432
Здравейте майчета  bouquet

Ние си боледуваме,всички на куп.Има някакъв вирус с хрема само(без Т или нещо др),Иван го искара за 2 дни сега ние с баща му подсмърчаме.От както го водя да играе на дет.площатка с др деца в къщи е генна лаборатория Sad
Като чета как си карате колелца....много хубаво.Тук това не е уредено изобщо.Не карат много,да не кажа почти.Децата ги качват в колата и айде в парка,там се вади колелото и го чакаш да се навози.Няма алеи,няма такива неща.А като се сетя ние как карахме в Бг,по цял ден по улиците.Ех времена....Simple Smile Simple Smile

Палачинка-герой Мартин.Май всички плачат от кантарчетата.Иван все накраят го мерехме,че като ревнеше и неможеше лекарят да го прегледа,такаво наруване падаше.
Миленски_72-Наистина ли момченцата ревнуват повече newsm78
Ние като се гушкаме с баща му,тои се намества посредата и вика"иска и аз".По скоро си мислех че се чувства изолиран.
Joel,Звездичка-страхотни са  Laughing На мен ми харесват лично.
Такива срещаш ли по улиците,или са само по витрините?
А Холандия била ветровита,дъждовна..които иска кара.Тук май ги мързи да си раздвижат д.....
chumbi-хубави снимки.

Айде че дълго стана.
Лек ден на всички.
И много слънце на тези които го искат(и тук замириса на есен)  Nature Sunny

# 85
  • Мнения: 1 110
мамКами как само за 2 дена беее, ние с малкия ве4е втора седмица то4им сополи и няма оправяне? С какво го третира Simple Smile

# 86
  • загубено
  • Мнения: 6 432
 kariluis
По 2 портокала сутрин,обед,вечер(пр изцедени)
и парацитамол сутрин и вечер.А и едно спрейче за носа,ама съм пръскала 2-3 пъти.
По топла баня вечер.
Само това....
И при вас ли е този бацил?Силна хрема,без нищо др?

# 87
  • Мнения: 1 550
добро утро и от мен  Hug

нека да вали, щото ние все още ремонтираме, чистим и т.н. поне не ме е яд, че съм си в къщи и изпускаме хубавото време.

Звезди, той и моя мъж чак тази година си купи колело. не знам колко време не беше карал. и му се събира доста неща да ме учи (аз не че се натискам, де)- колело, кънки на лед и да плувам- неща дето всеки холандец трябва да умее (те така казват, ама аз не им се връзвам)
благодаря за кафето  bouquet

вижте какво искам аз да карам - bromquad Mr. Green струва около 1000 Евро.


Босилек, тази количка от първата снимка я има и с дръжка на количка и като я откачиш от колелото може да я ползваш за разходка. много са практични ако имаш 2-3 деца, мяташ ги всички в нея и за хем защитени от дъжд и вятър. струват около 600 Евро.


Чумби, може и да преувеличавам, но те са си пословични с това пестене. моя мъж пък е другата крайност, та аз съм тази дето в повечето случай налага вето Naughty а иначе пек, студ, дъжд и вятър, лед и сняг- те карат колело. миналата година починаха деца, защото в най-големите бури са били навън с колелата и в следствие на инциденти се е стигнало до там Sad
много хубави снимки   bouquet ние като бяхме там беше студено, вие сте улучили хубаво време.

мамКами, бързо оздравяване   bouquet

Пепеляшка, добре завърнала се от ваканцията   bouquet как изкарахте? успя ли да роди ли зълва ти преди вие да заминете?

лек и ползотворен ден от мен  Heart Eyes

# 88
  • загубено
  • Мнения: 6 432
Milenski72- Hug благодаря,дано минава бързо.
Тези мотори тук се карат по островите.
Има цели квартали кадето не може да минават коли,
и са много удобни.Изобщо всякакъв вид мотори.Незнам колко
струват ама под наем не са най- скъпи.
До къде стигна ремонтат?

# 89
  • Мнения: 1 909
Пак ги разглеждах картинките с количките, ама те май са си предвидени за холандски условия - за каране по равно. Сега като се замисля, тя и количката сигурно тежи, дечицата заедно са към 30 кг..., по баира малко прекалено нанагорно ще ми стане май.. newsm78
А и тук пътищата нямат алеи за велосипедисти, едни малки улички са...все ще се оглеждам дали не съм си загубила количката на някой завой Grinning

MamKami, и аз се чудех в това топло време как се настива, но и моя младеж от вчера точи сополи... иих, започва се вече сополното време, колко неприятно!
Ние само чистим носа редовно, засега нищо друго, дано с това се приключи..

Миленски, времето си беше супер - и за къпане и плаж ставаше, и за разходки не беше горещо... искам пак да ходя, ама няма засега такива изгледи Close

Общи условия

Активация на акаунт