Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 септ. 2007, 09:53 ч.

Какво очаквате от новия кмет?

• 787
  • 24
  •   1
Отговори
  • Севлиево
Наближават изборите за местна власт. Обещанията на политиците са ясни...обещават хиляди неща, но колко от тях изпълняват. Моля споделете, какви са вашите очаквания от новия /стар/ кмет? Какво искате да се промени?
Аз например искам повече места за отдих за големите и повече детски лощадки за децата... За инфраструктура не ми се говори толкова рано, че ще стане дълго  ooooh!

# 1
  • София
Искам  чисти улици и паркове и повече площадки за децата, както и по-добър контрол върху градския транспорт и всички концесионери. Но едва ли ще стане... Rolling Eyes

# 2
  • Варна
Всичко ще е по старому  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 3
Искам да се помисли за озеленяването на столицата и поддържането на зелените площи...какво очаквам ли...? да...да води политика на прозрачност, до която всеки желаещ да има достъп, важно е да се организират и срещи поне на регионално ниво, с районните кметове и да се обсъждат проблемите на кварталите, т.е. жителите на едно място реално да участват в управлението и развитието му...според мен и всеки трябва да има право да изисква подробна отчетност къде отиват парите от данъците, които плаща

# 4
  • Белгия/София
Нищо, тъй като от него почти нищо не зависи. Така че какво да очаквам  Rolling Eyes

# 5
  • Abu Dhabi
мда, Блонди казва вярно. Иначе си мечтая за по-малко коли по улици и тротоари, повече свестни детски площадки, повече детски градини, поддържани градинки и липса на бездомни кучета.
не ща нито прозрачност, нито отчети. Искам си тези неща.

# 6
По-малко заменки! Да не кажа никакви.

# 7
  • София
Какъв нов кмет? Кво ще му е новото на стария?

# 8
  • България Сливен
Да е жив и здрав новият-стар  наш кмет!

# 9
Искам да се помисли за озеленяването на столицата и поддържането на зелените площи...какво очаквам ли...? да...да води политика на прозрачност, до която всеки желаещ да има достъп, важно е да се организират и срещи поне на регионално ниво, с районните кметове и да се обсъждат проблемите на кварталите, т.е. жителите на едно място реално да участват в управлението и развитието му...според мен и всеки трябва да има право да изисква подробна отчетност къде отиват парите от данъците, които плаща

Praynig ха дано!

# 10
  • Sofia
Да няма толкова много  бездомни кучета  по улиците, повече да се помисли за децата т.е. детски площадки, почистени от боклуци паркове и градинки.Да се обнови градският транспорт.

# 11
  • София
Когато реша да изляза на разходка с детето, да има къде да отида/зелено, чисто, приятно/, а когато изляза с колата, да има къде да паркирам, без да се налага да обикалям по уличките по няколко пъти. Засега това искам.

# 12
  • София
Нищо добро. Аз съм си оптимист от край време.

# 13
  • София
определено да бъде нов и да погледне много сериозно на проблемите на този град

# 14
               Не очаквам нищо, само ми се искат разни неща... Много са по принцип, но в този час мога само да напиша, че искам солени глоби за мръсно околоблоково пространство. При нас е доста прилично, но като тръгна из града, виждам удивителни неща и започвам да мечтая... А, да, искам и кошчета на всяка спирка на околовръстното. И да се измисли някакъв начин да се почиства около това околовръстно бе... Страшно много коли минават оттам, и не стига обгазяването, но и всеки като си изхвърли фантичката и пепелника примерно и  ooooh!... дивотия абсолютна... Ако кмета успее да се възползва от екоорганизациите - почистванията и залесяванията може да му излязат безплатно. Хем много други доброволци могат да се включат... В парковете да има алеи за слепи и инвалиди, и както на Витоша - пред всяко дърво да има пояснения... И други такива джиджавки по парковете, хем за децата интересно, хем и за възрастните полезно... Иска ми се кмета също така да накара да съжалява всеки, който спре/паркира на пешеходна пътека... Ама да спирам вече, че все пак говорим за кмета, не за Чък Норис  Mr. Green...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт