Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Скоро разбрах, че трябвало веднъж в месеца миялната да се пуска на програма, чрез която да се прочистят разни там дюзи и маркучи със съответния препарат. Препоръчайте ми такъв - конкретен вид и място /за София/, от което да закупя. Благодаря!
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

За да се успокоиш, можеш да я пускаш с МЕГЛИО.
Но затлачи ли се, трябва да се почисти в сервиз.
Цитирай

София

От това да налея в самата миялна ли? И колко?
Цитирай

Стара Загора

Аз купих от Технополис, някакъв препарат. Пише че се маха лепанката и се слага обърнато шишенцето в кошницата за прибори.
Не знаех, че всеки месец се пуска. Ще я пусна тези дни.
Меглио имам постоянно в къщи и  на мен ми е интересно какво количество и къде се слага( в отделението за препарата ли).
Цитирай

Раднево

Аз съм вземала на калгонит / някъде 6-7 лева - в магазините за перилни и почистващи препарати / , но нямаше кой знае каква разлика с преди . И аз искам да разбера по колко меглио да слагам
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

да, в самата миялна.  не много.
Цитирай

Пловдив

Шани, не много нищо не значи Smile Аз слагам две супени лъжици, не се престаравайте да ги пълните. Не, че нещо  ще стане, ама миялната ще почне да изригва пяна Mr. Green Слагам в отделението за препрат за миене.
Цитирай

Аз купих от Технополис, някакъв препарат. Пише че се маха лепанката и се слага обърнато шишенцето в кошницата за прибори.

И аз си купувам такова шишенце и на 2 месеца я пускам без посуда, само с него- после мирише много приятно на лимон, но аромата се запазва най-много седмица.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.