H&M

  • 42 427
  • 165
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
здравейте момичета,

обожавам стила и облеклата на H&M! имам няколко техни дрешки от пътуването ми до щатите, но това беше преди известно време. гледам тук, че си обменяте инфо за разни сайтове с доставки до българия та се чудя дали случайно някои от вас на пазаруват по този начин и от H&M?   bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 1 479
Май няма такава възможност. Ако някой знае обратното да казва, H&M ме кефят, симпатични и евтини дрешки!

# 2
  • London, baby
  • Мнения: 800
Аз знам, че шият тук и изнасят. Моя братовчедка си купи почници от Германия и на тях пишеше "Made in Bulgaria", една позната същотото ми каза, че купила пуловер, но от друг град, пак в Германия и същото пишело. А тук продават дрехи на h&m, но пише че са от турция.

# 3
  • Мнения: X
И аз редовно пазарувам от там. Нямат онлайн магазин, така мисля.
Попадала съм често на етикети "Произведено в БГ" на техни дрешки, предимно тениски, ленени дрехи, пуловери.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 476
жалко че нямат онлайн магазин, аз също ги харесвам, но не излизам често от България и няма как да си взимам...може ако някой ходи да напазарува срещу съответната комисионна Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 465
Тук на мястото на Редута, щяха да отварят магазин на H&M, май този месец са го отворили, но не съм ходила все още до там. Няма да е малък, защото пространството беше доста голямо. И аз преди търсех техен online магазин, но нямат Rolling Eyes

# 6
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Имам няколко такива дрешки на тази марка и много ми допадат като дизайн Peace Peace PeaceНезнам обаче дали се намират тук

# 7
  • Мнения: 1 149
Стана ми интересно .Я дайте да видим нещо тяхно.И от къде ги пазарувате ако не е тайна Thinking

# 8
# 9
  • Мнения: 4 509
И на мен ми допадат. Като бях бременна си купувах техни неща на H&M Mamma (от втора употреба, естествено). Страшно удобни и леки. Наистина на едната блуза пишеше, че е шита в България. Дано да отворят и тук магазин.

# 10
  • Мнения: 14
http://shop.hm.com/shop/do?action=viewhome,
 Girls tova e on-line magazina v Germany......

# 11
  • Мнения: 27 524
Аз знам, че шият тук и изнасят. Моя братовчедка си купи почници от Германия и на тях пишеше "Made in Bulgaria", една позната същотото ми каза, че купила пуловер, но от друг град, пак в Германия и същото пишело.

Да, и тук си купувам понякога и попадам често на български дрешки от тях. Не виждам повод за съжаление и домогване за дрехите им, качеството им куца много сериозно  Peace

# 12
  • Мнения: 312

Да, и тук си купувам понякога и попадам често на български дрешки от тях. Не виждам повод за съжаление и домогване за дрехите им, качеството им куца много сериозно  Peace

Напълно съм съгласна с теб Блонди. Преди 2 месеца си взех един суичър от HM (въпреки,че се бях зарекла да не пазарувам вече от този магазин) и резултата вече е на лице- плата се оказа гаден и се получиха някакви петна. Уточнявам,че суичъра е бял и съм го прала само с бяло пране. Това наистина ми беше последната покупка от там.
Но пък може момичетата,които питат са онлайн магазин да са попадали на нещо свясно newsm78 .

# 13
  • Мнения: 1 906
Аз съм много доволна от H&M! Може би 1/4 от гардероба ми е с такива дрехи. Това лято от Милано си накупих още доста неща и всички са с много добро качество. Едното ми сако е произведено в Румъния, но това не е повлияло на качеството му  Wink. Въобще нито една дреха не ми е мръднала  Peace.

# 14
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
преди години , работех във фирмата , която шие за тях, тук в България...Намираше се в сградата на ЗИТ / близо до разклона на Цариградско , към летището/...Имаха магазинче , и там продаваха нещата, които са над дадената поръчка...Сега офиса им се премести , но мисля , че склада остана там...може и магазина все още да съществува... Thinking
и цените , тогава , бяха по 4 лв., почти на всичко....

Общи условия

Активация на акаунт