ПЪРВОКЛАСНИЦИ /7/

  • 27 339
  • 291
  •   1
Отговори
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
ТОВА СА НАШИТЕ ПЪРВОКЛАСНИЦИ:

Eтия - Кремена,първи "а" клас в 120-то ОУ,София
=^._.^= - Иван, първи "б" клас в 120-то ОУ, София
Венити - Биляна, СОУ "Пейо Яворов", Варна
bendji2710 - Йоана, І а  клас в СОУ " Никола Вапцаров", Пловдив
котка - Никола в 41 ОУ "Св. Патриарх Евтимий", София
*Ели* - Радослав  1 "в" в 11 ОУ, София
Джули - Теодора в 138 СОУ, София.
sea woman - Светлин  първи "а" клас в 7 СОУ "Найден Геров", Варна.
ellytza/коза/ - Йоанна в 45 ОУ "К.Величков", София
sisko2 - Васко 39 СОУ „Петър Динеков“, София
chanoir - Веселина, у-ще "Васил Левски", Карлово
mamaКati - Александър в 81-во СОУ, София
nezistratieva - Цвета,  СОУ "Иван Вазов", I-ви "в", Стара Загора
h.kirova - Петър,1"б" в СОУ "Н.Й.Вапцарав, Силистра
STV - ОУ "Васил Априлов", София
kopche - Христо,55 ОУ към Сдружение "Шилер"
mama any - Криси в 143 ОУ, София
Gercho - Христина в 73 СОУ, София
mamdtedy80 - Криси 1"в" в ОУ "Добри Чинтулов", Варна
Remisteri - Стоян в 1"б" клас  8 ОУ "Св.Св. Кирил и Методи",  Габрово
Лекси - Цветелина в Увекинд, София
bb- Мартин, 1В ОУ Васил Априлов, Варна
DDBD -  Габи  в СОУ "Климент Охридски", Аксаково Варна
МагиДС - Теодора в"Б" клас  ОУ "Станислав Доспевски", Самоков
tais - Алекс І "б" в Славейков, Варна
beti76 - Аля I клас ЧСОУ "Св.св. Кирил и Методий", София
Айяла  -  Александър в 105-то СОУ, София
Вени*** - Марти  І "б" клас, 120 ОУ Г. С. Раковски, София
Маргало -  Даниел в  ОУ "Любен Каравелов", Русе
b_u_t_t_e_r_f_l_y_  -   137 СОУ Ангел Кънчев 1а клас, София
tzveta pile - Симона, 1-во СОУ "Пенчо Славейков, София
premaman - Боян в 163 ОУ "Черноризец Храбър", София
kiki77 - Стефи 1 "В" 32 СОУ, гр.София
Джема -  Данаил "Кирил и Методий", Балчик
gloria11 -  Глория, Харманли
renny* -   Йоан в 48 ОУ, София
mimok_l - Кристиян,19 СОУ"Елин Пелин",гр.София
Вейдър -  Симона,1-ви "г"СОУ"Възраждане",гр. Русе
Pineapple - Владислав в у-ще Никола Вапцаров, хореографска паралелка, гр. Варна
Кампари - Соня, ОУ "Любен Каравелов" гр. Бургас
Рапунцел - Илина, у-ще "Антим I", София
елфа - Симеон,у-ще "Антим I", София
mariez - МАРТИН-73-то у-ще, София
mama Jijina - Петър,I "б"  у-ще "Бр.Миладинови",Бургас
Сребърен облак - Екатерина, 1а клас в ОУ "Йордан Йовков", Варна
reni_35 -Таня, 120 ОУ, София.
Mihaela82 - Васил,1в клас, 74СОУ Гоце Делчев, София
juleto18 - Георги,гр.Разлог,у-ще''Св.Св.Кирил и Методий''
Медовинка - Данислав и ще е в 101 СОУ "Бачо Киро" - София
strelche® - Гергана, ученичка в 1"в" клас на 45ОУ "К. Величков", София
petjah - Валентин,в 1 г клас "Отец Паисий", Пазарджик
rivalka - Ивон,1"г"кл- 74 СОУ, София
veshti4ka - Александра, в 1"б" 133 СОУ "А.С.Пушкин", София
Sunnily* - Иван, 2 СОУ "Акад.Емилиян Станев", София
ДЕ ВАня - Деница, СОУ"Христо Смирненски", Хисар
bloomnicer - Мартин, 1б клас 104 ОУ Захари Стоянов, София
vicks - Йоана, І"а" клас 139 ОУ "Захарий Круша", София
 
 Списъците се актуализират периодично.Ако съм пропуснала някой да ме информира своевременно.


Старите теми:
Предучилищници
Предучилищници 2
Предучилищници 3
Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /4/
Да кажем дружно "Добър час" на нашите деца във първи клас /5/
ПЪРВОКЛАСНИЦИ /6/

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 15:47 от *Ели*

# 1
  • Мнения: 1 400
Бързам да отговоря на офертата по "стоката" - снимки ще кача скоро, надявам се. В момента в който ми донесат кабел за фотото Tired

# 2
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 136
Тоя, твоя кабел стана историчкюески Laughing Накрая май някой ще яде бой или поне мъмрене ще отнесе (от теб) Wink

# 3
  • Мнения: 1 400
Тоя, твоя кабел стана историчкюески Laughing Накрая май някой ще яде бой или поне мъмрене ще отнесе (от теб) Wink
Тъй си е....Ще пада як дърмон Tired

Сега отивам да пиша ченгелчета, а като се завърна ще донеса и снимките(надявам се Tired).
Лек ден на всички!  Hug

# 4
  • Мнения: X
Спрете се малко с писането, де! Laughing
Докато нахвърлям една пералня по простира и вие сте пуснали и нова тема... Crossing Arms

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 225
Ето че и ние се върнахме от училище. Моят първокласник каза, че много му е харесало и "вече свикнах". Милия - не знае още с какво има да се свиква! А по въпроса за тоалетните, и в нашето училище са тип "клекало". За пишкането, ще пишка, но за другото......... Той като влезе в тоалетната за голямата работа и се съблича чисто гол, щото всичко му пречи, дори и през зимата. Ами ще стиска. Той няма да ходи на занималня, така че ще устиска. Laughing И ние нямаме домашни, но от втория ден........и сега съм му разрешила половин час да гледа Джетикс. Ей, ще махна всички детски канали - какво им харесват на тия филмчета, само крещят /героите/. Twisted Evil
За нас някоя снаха ще се намери ли? Отново пускам негова снимка
http://sofiaphoto.com/d/68500-2/DSC00678.JPG

# 6
  • Мнения: 2 241
Леле, колко сте бързи - за нула време нова тема... Grinning

Пак за тоалетните - не мога и не мога да приема, че е нормално все още да ползваме дупките. Може и да е от някаква гледна точка по-хигиенично, но от друга, както са казали, не е. Но явно това положение няма да се промени скоро, щом и наредба има по случая Shocked

Ох, и аз след няколко минути ще науча как е минал първият учебен ден на Ники, вече нямам търпение.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
И ние се взехме днес от училище, празника е минал много добре, играли са си в парка и са се опознавали ужким. Като я питах как и се казват съучениците ми каза, че с никой не се била запознала била си играла само с нейната приятелка и че някакви каки се били заяждали с нея.
Питах я колко са големи тези каки тя ми каза ми 12-ти клас, питам я а колко са високи, ми малко вика по-високи от мен и показва 1 педя  Laughing Оказа се че каките са от градинката където излизаме през деня така че заяждането не ме изненадва, имат си приказка и реплики от едно време.
Госпожата каза, че утре ще имат 4 часа, писане, четене, математика и рисуване и ще свършат в 11,30. Занималня ще има, но стола още не работел и помоли да им сложим сандвичи ако ще ходят на занималня, че днес били премряли от глад в парка, баща и и даде 5 лева сутринта да си купи закуски, но тя ми каза че нямало от къде.
Мисля да я пусна утре на занималня, за да започне лека полека да си създаде режим да си пише домашните, че аз си знам ако се захвана с тази задача просто ще се проваля, не ме бива никак в дисциплината.

# 8
  • Мнения: 616
Ох аз няма да коментирам нашите тоалетни ама положението е страшно чак се чудя как се е престрашил да пишка че няма врати и мирише ужасно  Sick
Боже голям наплив за тез моми ама то така 2000година само момци сме ражда ли май.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Боже голям наплив за тез моми ама то така 2000година само момци сме ражда ли май.
Така е. При нас са 6 момичета и 12 момчета. А моята с момчета не иска да играе Confused Дано й дойде акъла. Честно казано, това ме притеснява - преди момчетата я закачаха, даже и ухажор си имаше, сега обаче явно видяха, че "не вдява" и изобщо не й обръщат внимание. Дори не беше поканена на последния "мъжки" РД. Мен ми стана кофти, но тя щастливо обяви, че "и без това не й се ходело". Много ме ядосва префърцунката му с префърцунка Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 248
Здравейте и от нас!

Синът ми каза, че изобщо не му харесва в училище, защото още днес трима батковци го затворили в тоалетната и му казали, че ще му счупят главата с бутилка, защото се осмелил да ги попита нещо. Успял да избяга и казал на госпожата за това, но тя не му обърнала внимание.
Относно тоалетните детето каза, че няма да влиза повече вътре - едно, че го е страх от големите да не го пребият вътре, и второ - било много мръсно и щял да се сдържа до вкъщи.
Днес имаха 5 часа, бяха писали вече по математика и имаше няколко деца със шестици, а останалите излезнаха като попарени от клас. Има занималня, която все още не посещаваме, но към сряда ще я пробваме. Госпожата от занималнята сподели, че няма да ни гледа децата след 18.00 часа, даже към 17,30 е желателно да са прибрани, защото й свършвало работното време, след което не отговаряла за никой и нищо.
Учебниците са ни на издателство Булвест 2000. Малко странни ми изглеждат да си кажа честно. Като си спомня едно време какви хубави буквари имахме...

# 11
  • Мнения: X


Синът ми каза, че изобщо не му харесва в училище, защото още днес трима батковци го затворили в тоалетната и му казали, че ще му счупят главата с бутилка, защото се осмелил да ги попита нещо. Успял да избяга и казал на госпожата за това, но тя не му обърнала внимание.

Ужас!Горкото дете! Sad
На твое място щях да говоря с госпожата за тази случка. Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 3 886
Ето че и ние се върнахме от училище. Моят първокласник каза, че много му е харесало и "вече свикнах". Милия - не знае още с какво има да се свиква! А по въпроса за тоалетните, и в нашето училище са тип "клекало". За пишкането, ще пишка, но за другото......... Той като влезе в тоалетната за голямата работа и се съблича чисто гол, щото всичко му пречи, дори и през зимата. Ами ще стиска. Той няма да ходи на занималня, така че ще устиска. Laughing И ние нямаме домашни, но от втория ден........и сега съм му разрешила половин час да гледа Джетикс. Ей, ще махна всички детски канали - какво им харесват на тия филмчета, само крещят /героите/. Twisted Evil
За нас някоя снаха ще се намери ли? Отново пускам негова снимка
http://sofiaphoto.com/d/68500-2/DSC00678.JPG
С интерес прегледах темата много красиво дете харесаха ми и униформите кое е училището?Мама kiki77  ще ми е интересно да ми споделиш след някой др месец впечатленията ви от 32 СОУ ако ое удобно  bouquet  bouquet  bouquet

Последна редакция: пн, 17 сеп 2007, 15:37 от DIVA_ORHIDEQ

# 13
  • Мнения: X
mama Jijina,
вярно ли е ,че децата ще обличат униформите само на празниците на училището и на манифестации и прочее мероприятия?

  DIVA_ORHIDEQ,  "ОУ Братя Миладинови" гр. Бургас

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Така като гледам проблема с тоалетните не стои само при нас   Tired
Девойката категорично ми заяви, че ако се наложи по-скоро би се напикала и би изтърпяла подигравките на децата от колкото да стъпи в училищните тоалетни  ooooh!
И понеже се налага да ходи на занималня, защото по на там нямам да имам никаква възможност да и помагам с домашните се чудя какво да я правя.
premaman, много неприятна случка и аз мисля че трябваше да кажеш на госпожата, въпреки че това едва ли би помогнало. Днес в предаването на Марта разискваха точно тази тема за агресорите в училищата и защо има силни и слаби и защо слабите винаги биват бити. Хареса ми мнението на Андрей Слабаков, който каза, че децата не са виновни за нищо, виновни са родителите и ако тормозят детето ви в училище да се оплачете на госпожата, която изобщо не я е еня за вашето дете и файда няма да има. После отивате при родителите, но не да им се оплаквате а да ги набиете, защото те са виновни за агресията на тяхното дете. Последното образно казано, съмнява ме някой да тръгне в ръкопашен бой с друг родител, защото децата нещо не са се разбрали.

Общи условия

Активация на акаунт