ПЪРВОКЛАСНИЦИ /7/

  • 27 369
  • 291
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 804
Добре.Слагам "Детство мое".

Вени,супер идея. Heart Eyes Да сме живи и здрави дотогава и дано имаме възможност да се запознаем лично,а не само виртуално.

# 61
  • Мнения: 1 608
"Учителко, целувам ти ръка" е невероятна песен, но си мисля, че е децата, пък и ние оценяваме това някак си по-късно в живота... ех, обзе ме носталгия! Да си я заплюем тази песен за албумчето, което ще им направим, когато станат абитуриенти Simple Smile
хехе, става!!! Медовинке, отбележи, че пак ти ще го правиш. Heart Eyes

Вени*** кажи, коя тетрадка ще сложиш утре в раницата, че съм в чуденка.  newsm78

Малкият ми син днес каза докато подвързвахме учебници и тетрадки, че бате ще учи батематика и не можем да го убедим, че не се казва така. Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 6 210
Добре.Слагам "Детство мое".

Вени,супер идея. Heart Eyes Да сме живи и здрави дотогава и дано имаме възможност да се запознаем лично,а не само виртуално.
Ами хайде де! От 15-ти септември до днес се запознах с четири майчета, все от форума, знаете ли колко е готино Simple Smile
"Учителко, целувам ти ръка" е невероятна песен, но си мисля, че е децата, пък и ние оценяваме това някак си по-късно в живота... ех, обзе ме носталгия! Да си я заплюем тази песен за албумчето, което ще им направим, когато станат абитуриенти Simple Smile
Вени*** кажи, коя тетрадка ще сложиш утре в раницата, че съм в чуденка.  newsm78

Малкият ми син днес каза докато подвързвахме учебници и тетрадки, че бате ще учи батематика и не можем да го убедим, че не се казва така. Joy
=^._.^= , писах ти на лични, да не се излагам публично  Joy
А моя син!!! Трети ден се опитвам да му обясня, че първи клас ще кара до май месец, но според него на 15-ти е бил първи клас, а днес вече е бил във втори  hahaha Така, че момичета, абитуриентския бал на моя син ще е по-скоро, отколкото някой може да предположи  Joy hahaha

# 63
  • Мнения: 804
Добре.Слагам "Детство мое".

Вени,супер идея. Heart Eyes Да сме живи и здрави дотогава и дано имаме възможност да се запознаем лично,а не само виртуално.
Ами хайде де! От 15-ти септември до днес се запознах с четири майчета, все от форума, знаете ли колко е готино Simple Smile
"Учителко, целувам ти ръка" е невероятна песен, но си мисля, че е децата, пък и ние оценяваме това някак си по-късно в живота... ех, обзе ме носталгия! Да си я заплюем тази песен за албумчето, което ще им направим, когато станат абитуриенти Simple Smile
Вени*** кажи, коя тетрадка ще сложиш утре в раницата, че съм в чуденка.  newsm78

Малкият ми син днес каза докато подвързвахме учебници и тетрадки, че бате ще учи батематика и не можем да го убедим, че не се казва така. Joy
=^._.^= , писах ти на лични, да не се излагам публично  Joy
А моя син!!! Трети ден се опитвам да му обясня, че първи клас ще кара до май месец, но според него на 15-ти е бил първи клас, а днес вече е бил във втори  hahaha Така, че момичета, абитуриентския бал на моя син ще е по-скоро, отколкото някой може да предположи  Joy hahaha

Кажи в кой район на София си и ще измислим нещо? Аз съм в "Надежда". Доколкото разбрах, Михаела82 също ми е в махалата и ще се видим скоро.
Вени,по мои сметки сина ти ще е абитуриент преди края на месеца.  Joy Joy Joy


"Учителко, целувам ти ръка" е невероятна песен, но си мисля, че е децата, пък и ние оценяваме това някак си по-късно в живота... ех, обзе ме носталгия! Да си я заплюем тази песен за албумчето, което ще им направим, когато станат абитуриенти Simple Smile
хехе, става!!! Медовинке, отбележи, че пак ти ще го правиш. Heart Eyes
Нямаш грижи.  Peace

# 64
  • софия
  • Мнения: 4 974
Добре.Слагам "Детство мое".

Вени,супер идея. Heart Eyes Да сме живи и здрави дотогава и дано имаме възможност да се запознаем лично,а не само виртуално.
Ами хайде де! От 15-ти септември до днес се запознах с четири майчета, все от форума, знаете ли колко е готино Simple Smile
"Учителко, целувам ти ръка" е невероятна песен, но си мисля, че е децата, пък и ние оценяваме това някак си по-късно в живота... ех, обзе ме носталгия! Да си я заплюем тази песен за албумчето, което ще им направим, когато станат абитуриенти Simple Smile
Вени*** кажи, коя тетрадка ще сложиш утре в раницата, че съм в чуденка.  newsm78

Малкият ми син днес каза докато подвързвахме учебници и тетрадки, че бате ще учи батематика и не можем да го убедим, че не се казва така. Joy
=^._.^= , писах ти на лични, да не се излагам публично  Joy
А моя син!!! Трети ден се опитвам да му обясня, че първи клас ще кара до май месец, но според него на 15-ти е бил първи клас, а днес вече е бил във втори  hahaha Така, че момичета, абитуриентския бал на моя син ще е по-скоро, отколкото някой може да предположи  Joy hahaha


хахахахах - и моята шерка днес като я взех ми вика: "и хаиде сега утре 2 клас'  и аз какво да и кажа ааааааааааа, викам чак другия 15 септемеври, утре пак 1 клас...........

странно нещо е детската логика!

# 65
  • Мнения: 1 608
=^._.^= , писах ти на лични, да не се излагам публично  Joy
Ами аз сега открих че тези камъни и цветя на корицата оформят цифра. Rolling Eyes

Иван днес го питат кой клас е станал, а той отговори - втори. Хич не се усети даже.

# 66
  • Мнения: 3 886
I na6ata detska po4va sta4ka ot24.09 nadqvam se 4e ne pre4a sred va6ite 1 klasnici Embarassed

# 67
  • София
  • Мнения: 6 210
Амели, ти ме успокояваш!!! Не знам дали си забелязала, ама нещо като сватосване заформихме в тия теми, дай да ги събираме нашите двамата, дето смятат на ден по клас да взимат  Joy
Медовинке, аз съм в Красна поляна, обаче родителите ми живеят в Надежда и сравнително честичко отскачам и до този район. Може да ви почерпя за абитуриентския ни бал към края на месеца в Патладжана  Joy  Joy  Joy

# 68
  • Мнения: 804
I na6ata detska po4va sta4ka ot24.09 nadqvam se 4e ne pre4a sred va6ite 1 klasnici Embarassed
Ти добре ме подсети,Дива орхидея. Досега отлагах да мисля по въпроса,но е факт. В ПОНЕДЕЛНИК УЧИТЕЛИТЕ ПОЧВАТ ЕФЕКТИВНА СТАЧКА.
Какво ли ще става тогава?Дано се намери разрешение и да няма стачка.

Медовинке, аз съм в Красна поляна, обаче родителите ми живеят в Надежда и сравнително честичко отскачам и до този район. Може да ви почерпя за абитуриентския ни бал към края на месеца в Патладжана  Joy  Joy  Joy
Или в съседното заведение,до автомивката.Залепено е за Патладжана.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 210
За стачката вчера чух какво обясняваха по новините: значи учителите ще стачкуват, но децата ще си ходят на училище /предполагам и на детска градина/, обаче няма да имат занимания, няма да учат. Журналистката попита как ще гарантират сигурността на децата в тази връзка, дали ще има някакъв контрол, обаче не чух отговора  Embarassed

# 70
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Само да се запиша и да рапортувам, че 15 септември мина перфектно.
Днешният ден произведе следната констатация:"Мамо, хич не си представях, че ще е толкова лесно. Писахме само чертички - бебешки занимавки" Mr. Green
Нашето училище няма да стачкува.

# 71
  • Мнения: 804
Момичета, със съжаление признавам,че ви излъгах.  Embarassed Няма да мога да сложа в клипа по 2-3 снимки на всяко дете, а само по една. Сега преброих децата - 31 са. Което значи,че ако сложа по 2-3, клипа ще стане много грамаден и тежък като обем. Peace

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 225
И по една стига, Медовинка. Благодарности, че се заемаш с тази задача. Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 1 400
Момичета, със съжаление признавам,че ви излъгах.  Embarassed Няма да мога да сложа в клипа по 2-3 снимки на всяко дете, а само по една. Сега преброих децата - 31 са. Което значи,че ако сложа по 2-3, клипа ще стане много грамаден и тежък като обем. Peace

Което значи , че можем да си изберем онли уан, нали?
Ей...че то сложно стана.... И все пак - нека е тази : Или пък ...има една дето е с раничката и знаменце... Ти прецени коя е по-подходяща   bouquet

Страхотна си! Ако мога с нещо да помагам - свиркай Peace

# 74
  • Мнения: 804
Вейдърицо,аз избрах тази с класа й и Симонка на преден план със знаме в ръка. Минават покрай кордон от родители..

Общи условия

Активация на акаунт