ПЪРВОКЛАСНИЦИ /7/

  • 27 439
  • 291
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 4 473
Малко бие по майчиното его това "Госпожата каза...", но ще го преглътна - предпочитам да има респект към нея. Grinning

# 121
  • софия
  • Мнения: 4 985
кат кажех нещо на коконата да направи... и тя ми викаше "ти да не си ми госпожа?!?!".. неее аз съм майка ти.. луковата глава.

 Joy Joy Joy
Имах нужда от нещо свежо като това - тенкс! Wink

 Joy Joy Joy

ехо, вече мойеш да си смениш ника на "Лукова глава" bowuu
казвам го с усмивка, сега да не ме изядете, че и без това от днес се включих в темата....
 Hug  bouquet

# 122
  • Мнения: 6 029
Амели, сфащам майтапа, споко Mr. Green

# 123
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Привет, да се запиша и аз в темичката  Hug.

Прави ми впечатление, че повечето деца са страшно ентусиазирани и доволни. Моят син също - МНОГО му харесвало всичко в училище - и госпожата, и децата, и училището. Навива си часовника, за да става сутрин навреме, непрекъснато ме ръчка за разни училищни неща, вечер заспива с Буквара. Изобщо не бях очаквала чак такава реакция. Чудя се на какво се дължи и колко ли ще продължи тази еуфория  Wink .

# 124
  • Мнения: X
Малко бие по майчиното его това "Госпожата каза...", но ще го преглътна - предпочитам да има респект към нея. Grinning


Малко ли?! Rolling Eyes
И аз  го преглъщам, но понякога ми присяда. Mr. Green

# 125
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
По-добре да имат респект към госпожата. И Радо е същия. Simple Smile

Етиа, този не е от обикновените пиромоливи. Графитът е дебел колкото в обикновения дървен молив, просто е чист графит в резервоарчето и капачето отзад се развива, за да изостриш връхчето. Тялото е пластмасово. Имаше и метални, но без графити отделно и по-скъпи.

# 126
  • Мнения: 1 568
Медовинка,     Sunnily*,  veshti4kaКампари (по Сопранов) ,

Благодаря ви момичета!   bouquet

Уж съм свикнала,но явно не съм....понякога ми дотежава,но ще се оправя!

Днес ученикът е  отново в редиците на родното ни училище! Усмихнат и развълнуван!

Имат и физическо днес,облякла съм го с екипът,госпожата каза че може ,само ще си смени маратонките с гуменките,след което сме се разбрали с него да се преоблече(потничето и тениската само да смени,че ме е страх да не се изпоти и да остане мокър!

Определено забелязвам пламъче в очите му,дано никога не угасва!!!!! Praynig

Много ми харесват подвързаните тетрадки ,които видях тук,мисля да направя същото! Peace

# 127
  • Мнения: 616
Момичета спрете се за малко де че ние с бебетата не успяваме да ви прочетем а камо ли да пишем.
Днес сутринта беше голяма лудница  бебо в 7.30  иска да яде а батко в 8 без 10 трябва да е  у-ще ,но успяхме с бебе в кенгуру в 8 без пет бях ме в класната стая ,но разбира се бях ме забравили кутията с нещата за рисуване тя ще стои там в училище и добре че днес нямат рисуване ,че ще я занеса утре  .Ние още нямаме учебници но до като ви чета се сетих че едното помагало което трябваше да купя от книжарницата аз още не съм го купила забравих го BlushА днес е с екип на у-ще защото имат хореография и да не го носим в чантата че и ние сме от бързите в обличането носим само платненките.

# 128
  • Мнения: 6 029
а моята щерка ми се обади. да ме чуела. кога ще ме вземеш, пита. в 11, отговарям... ми то е почти 11.. ааа чакай ти.  Laughing

# 129
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Мале, дано нямат днес рисуване. Аз за блока и боичките изобщо не се сетих. Ама поне в несесера има цветни моливи и фулмастри.

Кирова, какъв е екипа за хореографията при вас? И Радо е такъв профил, още нищо не са казали.

Радо сложи часовника на ръката тази сутрин, за да знаел кога свършват часовете.

# 130
  • Мнения: 1 568
Нашите имат установена програма още от първият ден и знам кога какво ...

# 131
  • Мнения: 616
Нямат специален екип поне за сега а нормален анцуг.

# 132
  • Мнения: 1 225
Здравейте
И аз съм с първокласник  - има го в списъка на първа страница  Hug, но съм изпуснала писанията ви  Embarassed
Сега ще наваксам - ще ви изчета.

# 133
  • Мнения: 1 809
[Сопрано, трябва и ние да си организираме една срещичка, а? Laughing
И моят днес реши, че вече е във втори клас. Joy Големи сладури са. Дано днес имат домашна и то много, че вчера цял следобяд се чудеше какво да прави и  каква дивотия да извърши.
Ейй и аз съм от Бургас ..и аз съм ЗА среща;)Моят първокласник заяви ,че е по-хубаво в училище от колкото в градината Simple Smile

# 134
  • Мнения: 4 473
а моята щерка ми се обади. да ме чуела. кога ще ме вземеш, пита. в 11, отговарям... ми то е почти 11.. ааа чакай ти.  Laughing

Забравих да питам в колко часа е голямото междучасие, за да звънна на Гери. ooooh! И на нея забравих да и кажа да ми се обади. УфсЪ съм и т`ва си е.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт