ПЪРВОКЛАСНИЦИ /7/

  • 27 442
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 616
Ох успявам докато се изцеждам да ви чета ама не мога да пиша сега дребния заспа че да се отчета и аз .Вчера за домашно имахме по математика чертички и хиксчета и т.н от този род и една картинка за оцветяване днес пет реда единици и две картинки за оцветяване.В чантата слагам сандвич и нещо сладко но в къщи сутрин закусва и на обяд го прибирам пари не давам  и телефон няма ама и мисля че за сега докато го вземам и нося не му трябва.

# 256
  • Мнения: 1 400
"Омръзна ми вече с тез чертииии!!!" - ей го коментара след днешният ден Tired Какво ще я правя - не знам... Confused

Да разкажа една случка от първият учебен ден. ГуспУжата беше заръчала който може да си напише името на рисунката. И забелязах , че едното дете си беше написало много красиво името, но...наобратно. Все едно МОНИ, ама ИНОМ. Брях, викам си, колко бързо си го е обърнало Laughing
Та явно е често срещано.

# 257
  • Мнения: X


Дара, ти ме разби!Какви диктовки, какви пет лева, бе, жена! ooooh!Тия учителки вашите май не са съвсем  у ред. Rolling EyesБахти, то още не знае на кой свят се намира,  юрнали го диктовки да пише!Ужас!И другото, което ме учуди при вас е изказването на госпожата, че "такова чудо" не е виждала.Пълни глупости според мен.Не е възможно да не е виждала дете, което да пише огледално.Или стажа й е малък или лъже и се прави на утрепана.Честно ти казвам!
За телефона и аз като Дара-мълча си и чакам да видя какво ще направи.До сега не се е сетила да го взима.Но ако реши да го носи, ще й  позволя.Дори и да го загуби все ми е тая.От където дошъл там и отишъл!Баща й го намери като беше в Германия на поредната си командировка. Mr. Green

Ели, сещам се за една майка, която не пише ,защото няма време.Но има първокласник.Всъщност са в един клас със Соня.Дано да се включи и ако иска да ти прати инфо на лични.

Морска жено, кажи наистина по какво преподаваш.Оставам с впечатлението, че си  в  начален курс.

Кампари, малко офф. Двете ти деца са родени на една и съща дата  Shocked

Да, на една дата са  родени.Той и доктора, който ме изражда втория път беше шокиран като му го казах. Laughing
Уф, с два Козирога вкъщи...Ужас Марийо! Защо уби котката с метлата?!Нищо лично, лафа е такъв. Laughing

Моята ученичка сега спи.Вчера дремна двайсетина минути ,става и ми казва:"Давай домашните" Crazy
А ,не- казвам аз -който има домашни да си ги взима и да започва.
Извади си едната тетрадка, написа, извади втората, написа и почна да се чуди какво да прави. Rolling Eyes
Мрънкаше да ходим да прибираме малкия, да рисува по дрехите с едни боички (обещала съм й) и т.н.

Аз вече се сблъсках с "Госпожата каза"Снощи.
"Госпожата каза да си лягаме  в 9.00 часа."
Преглътнах и я благослових!Госпожата, де.

antea,много неприятно това с телефона!Но браво на госпожата ,че се сеща да се обади , за да ви предупреди.

# 258
  • Мнения: X
Морска жено, много си лаконична като за учителка... hahaha

# 259
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Морска жено, много си лаконична като за учителка... hahaha


 Joy Това за комплимент ли да го таксувам?  Joy

# 260
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Кампари, може да и е писнало да говори и затова да е лаконична Wink
Морска жено?

Антеа, неприятно Confused
Аз уж съм се разбрала с Ради да не си носи телефона на врата, а само в джоб с цип или в раницата.

# 261
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Кво стана, бре?  newsm78 Нещо лошо ли казах...

# 262
  • Мнения: X
Абе, то и аз съм учителка, но от тия дето ги оплюват в една съседна тема. И не ми е писнало да говоря. Mr. Green
Мъжа ми сигурно ще обяви три дни национален празник ако ми омръзне. Mr. Green


Кво стана, бре?  newsm78 Нещо лошо ли казах...


Тая па, тая па...
Сдухала си се, да знайш! Laughing

# 263
  • Карлово
  • Мнения: 4 644
Здравейте, моята блейка вчера се върна без очила от училище. Оказа се, че никой не ги е виждал. Ще поръчаме нови явно.
За смятането: ако искате да стимулирате детето да се учи по-бързо са събира подарете му от комплекта Фокус-мокус - там има едни карти за "телепатия" кое е числото и трябва да се събират първите числа на картите, в които се среща намисленото число. Веска много се старае да прави фокуса и мисля, че напредва в събирането.
Днес ще пише 15 реда някакви качулчета. Кога ще я свърши тази домашна нямам представа.

# 264
  • Мнения: 2 076
antea,много неприятно това с телефона!Но браво на госпожата ,че се сеща да се обади , за да ви предупреди.
да, наистина похвално за госпожата, и на мен ми направи приятно впечатление Simple Smile а пък точно преди 10 мин телефонът се откри!! госпожа от по-горен клас го е намерила и се е обадила на баща му и съответно го е върнала на детето. но онзи разговор не се отменя, ни най-малко  Laughing

# 265
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ама аз не съм спряла да говоря... Питай... Митко. Flutter Mr. Green

# 266
  • Мнения: 1 225
И нашите учебници са мешаница - от различни издателства. И тетрадките - също.
Вашите по колко часа имат? Ние днес 5 часа - до 12.30  Shocked И утре така.
А пък детето щастливо, едно нахилено ме посрещна  Laughing
Сега беснее, разказвайки за деня.
И вчера и днес имаме домашни само по БЕЛ - чертички и кръгчета - разни  ooooh!
По математика всичко е устно.

# 267
  • Мнения: 1 400
Ама аз не съм спряла да говоря... Питай... Митко. Flutter Mr. Green

Женооо, каж какво да си правя магаричката?! Не й се пишат чАрти и туй си е Tired Омръзнали й били... Иска да смята, да пише букви ама чАрти не ще Confused

# 268
  • София
  • Мнения: 3 421
И аз снощи се сблъсках с "Госпожата каза"
Казах на Креми, че май наклонът на чертичките трябва да е една идея по-голям и тя отговори - Госпожата каза, че не трябва да са много наклонени. Край.

Майка ми е учителка, но не е много приказлива(но то както тя казва - от нас с  татко не може да вземе думата), по-скоро е високо говоряща, но то това си им е професионален дефеккт на учителите Laughing

Мъжът ми звънял в Глобул да пита каква е процедурата да се ограничат изходящите обаждания на картата на Креми - да може да говори само в групата.
 Познайте какъв е бил отговора - Да сме си купили Уоки-Токи да сме си говорили. Мъжът ми като се е разбеснял, направил ги е на нищо. Как може така , това е несериозен отговор, още повече, че сме корпоративни клиенти и става въпрос само за една карта от групата. Сега щели да му се обадят да му предложат апарат с отстъпка.
А аз онзи ден като питах ме отрязаха - защо всичко трябва да става със скандал newsm78

# 269
  • Мнения: 4 473
antea,много неприятно това с телефона!Но браво на госпожата ,че се сеща да се обади , за да ви предупреди.
да, наистина похвално за госпожата, и на мен ми направи приятно впечатление Simple Smile а пък точно преди 10 мин телефонът се откри!! госпожа от по-горен клас го е намерила и се е обадила на баща му и съответно го е върнала на детето. но онзи разговор не се отменя, ни най-малко  Laughing

Ох, много се радвам, че се е намерил. Това ми звучи като прецедент, направо.
И аз се притеснявам Гергана да не загуби нейния тел - не заради апарата толкова, колкото заради сметката - не е с ограничени изходящи. Confused Точно на врата си го носи, щото в джоб съвсем няма да го опази, а и е неудобно като сяда. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт