термоизолиращ крем на L'OREAL

  • 1 185
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 886
Искам да попитам днес го гледах в един магазин и понеже си тормозя косата с преса и ме интересува дали има някаква защита?Ако не този поне ми препоръчайте някой който наистина е хубав и си заслужава парите.Макар че Лореал е хубава фирма не ми се иска само да си го купя и да стой.

# 1
  • Мнения: 1 885
това ли:



хубаво е Simple Smile

# 2
  • Мнения: 886

да точно същото е.

# 3
  • Мнения: 364
Аз преди няколко дни си го купих и все още не мога да преценя дали защитава косата, но я прави много гладка без много да я "пресовам". И мирише невероятно  Peace

# 4
  • Мнения: 886
Аз преди няколко дни си го купих и все още не мога да преценя дали защитава косата, но я прави много гладка без много да я "пресовам". И мирише невероятно  Peace
А ти под пресоване какво имаш предвид защото аз не си изправям косата а я правя на "вафлички".

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз използвам този крем от окло 3-4 месеца и съм доволна. Моята коса е трудна за изправяне с преса, но когато изпозлвам крема на Л'ореал, много по-лесно и бързо се изправя. А за предпазването на косата - да, защитава косата, не ми е нацъфтяла или накъсала.

# 6
  • Мнения: 364
Имах предвид, че я изправям. А се чудих дали ще става за маша за къдрици?! newsm12

# 7
  • Мнения: 645
Мисля че става то мали е термоизолиращо. Аз също го ползвам, косата ми става хубава Peace

# 8
  • Мнения: X
Според мен не е нищо особено. Нито успявам да изправя като хората косата си, нито да я задържа изправена - след 20 мин пак е на къдрици. За предпазването не мога да кажа, защото използвам и кристали. Thinking

# 9
  • Мнения: 472
аз лично по трудно си оправям косата след като си сложа от този крем, иначе найстина мирише страхотно!

# 10
  • София
  • Мнения: 1 476
и аз използвам точно този крем и съм доволна,

# 11
  • Мнения: 364
Според мен не е нищо особено. Нито успявам да изправя като хората косата си, нито да я задържа изправена - след 20 мин пак е на къдрици.  Thinking
На мен пък ми стои права косата по няколко дни. А моята коса по принцип е много мека и перушинеста и се чупи и стърчи на където и падне

# 12
  • Мнения: X
На мен пък ми стои права косата по няколко дни. А моята коса по принцип е много мека и перушинеста и се чупи и стърчи на където и падне
Там е разликата- моята е твърда и много опърничава. Не се дава току-така. Дори изправена при фризьор не седи твърде дълго (ден-два, ако при някои жени е до следващото миене, при мен е до първата влага). Peace

# 13
  • Мнения: 515
А дали може да се използва при изправяне със сешоар??? Предполагам, че не би имало  проблем нали  newsm78

# 14
  • Мнения: X
А дали може да се използва при изправяне със сешоар??? Предполагам, че не би имало  проблем нали  newsm78
Сешоар или преса - както си решиш. Предназначено е и за двете. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт