За Любовта и още нещо?

  • 2 460
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 308
Не знаех какво е истинска любов...докато не срещнах съпруга си. Първата любов е минала и заминала.

# 31
Не се омъжих за първата си голяма любов. И както казват повечето мамита - слава богу.
Никога не съм се влюбвала след това, но за сметка на това заобичах  мъжа, с които сме заедно вече 6 години (1 от която сме женени) и не бих го сменила за друг. Simple Smile

А и с него създадохме най-прекрасното същество.   Heart Eyes

Не мислите ли, че чувствата на жената се променят след като стане майка?
След като се роди моята принцеса нещата за мен се промениха още повече. Освен, че го обичам вече сме семейство, което носи отговорност за отглеждането и възпитанието на детето си.

# 32
# 33
  • Мнения: 5 475

и при мен е така.

# 34
  • Мнения: 720
Ами аз пък съм с първата си голяма истинска любов и си ми е много добре  Hug Явно съм уцелила от първият път  Grinning Само дет нямаме брак, но то не е задължително:D

# 35
  • Мнения: 983
Аз бях на 16 когато срещнах голямата си любов и до момента сме заедно и се обичаме повече от тогава.

# 36
# 37
  • Мнения: 4 451
Омъжих се за голямата си любов. Първата ми любов остана там някъде в спомените. Мисля, че там и е мястото. Mr. Green

# 38
  • Мнения: 1 897
Аз мисля че няма да съм щастлива с друг човек освен първата ми любов!

Нормално е.
Всеки си мисли така,докато не дойде следващата.Която ще е по-истинска, по-силна и разтърсваща.Само дето няма да е първата.

# 39
  • София
  • Мнения: 721

Абсолютно точно и за мен! Щеше да е голяяяям провал Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 929
Не се омъжих за първата си любов, но за ГОЛЯМАТА - да! То, ако не беше ГОЛЯМА, нямаше да се омъжа за него. Не съм била наранявана от първата си и истинска любов. Даже напротив, беше много коректен спрямо мен. Няма да обяснявам за какво.

# 41
  • Мнения: 1 672
първата ми любов беше ученическата ,но не се омъжих за него , а за истинската си любов  Hug

# 42
  • Мнения: 620
Трудно си спомням кога и в кого се влюбих за първи път, бях много малка Simple Smile За голямата си любов не се омъжих, избягах от нея , чак след 10 години разбрах, че ми е бил голяма любов Simple Smile. След това се влюбвах още безброй пъти и няколко пъти обичах и то силно, но не съм се омъжвала за обектите. Сега съм с човек, когото обичам много спокойно, не съм влюбена безумно, но мога да разчитам на него и ни е много добре заедно. Аман от страстите, омръзнаха ми Simple Smile Макар че никой не ме е наранявал, просто ме изморяват самите чувства newsm78.

# 43
  • Мнения: 1 029
Не, надявам се мъжът, с когото съм сега и от когото имам дете да е голямата ми любов!  Wink

# 44
  • Мнения: 1 195
Не не се омъжих нито за първата нито за втората въпреки че ги смятах всеки един от тях за "голямата любов".
Омъжих се за третата и вярвам че тя е  истинската голяма любов:)

Общи условия

Активация на акаунт