Малка или голяма чанта?

  • 4 425
  • 106
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 815
определено съм за голяма чанта
И аз подкрепям с вде ръце голямата чанта. Преди седмица си купих пак голяма чанта. От няколко години просто не мога да си представя да събера всичко необходимо в една малка чантичка.

# 61
  • София
  • Мнения: 1 419
От доста време си купувам само големи чанти, адски ми харесват, освен че са удобни. Рядко нося чантата на рамо, обикновено на лакътя или в ръка, повече ми харесва така. Имам няколко малки (адски малки) чантички, с които излизам вечер. 

# 62
  • Мнения: 164
Според мен на една жена и трябва и малка и голяма чанта,но голямата си е по-практична винаги се намира какво да пъхнеш вътре.

# 63
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз ще нося голяма защото ми е удобно, а какви са тенденции незнам  Laughing

# 64
  • Мнения: 4 489
Интересни линкове сте дали. ПОвечето от чантите ми харесаха - малко, голямо - наред! Laughing Иначе имам толкова чанти, чантички и чантета, че се научих да побирам най-необходимото и на най-ограниченото място. Mr. Green Така че не съм съвсем съгласна, че в малка чанта нищо не можеш да сложиш. Обаче напоследък и аз залитам към големите и следващата май ще е такава. Че са по-практични, по-практични са.
Бухтичке, хубави са ти чантетата, но такива имам около 100. Laughing

# 65
  • Мнения: 72
Обожавам големите чанти.   Peace
Heart Eyes Peace

# 66
  • Мнения: 6 869
Бухтичке, хубави са ти чантетата, но такива имам около 100. Laughing
Радвам се, че имаш 100 чанти, но не можах да схвана смисъла нещо.

# 67
  • Мнения: 937
О аз съм само с малки чанти въобще не съм си и помисляла да си купувам голяма - подариха ми една и нося я от време на време защото е от дънков плат и като съм облечена с дънки а имам и такива обувки и я нося но си е празна. Какво толкова имате да носите не знам аз си нося протмонето, телефона (ми е пак най малкия вариант) молив за очи, за устни,  червилото и огледалче. Ключовете са ми два и те са там това е в протмонето ми е личната карта и дебитната. Имам и химикал на дъното е това е.

# 68
  • Мнения: 647
О аз съм само с малки чанти въобще не съм си и помисляла да си купувам голяма - подариха ми една и нося я от време на време защото е от дънков плат и като съм облечена с дънки а имам и такива обувки и я нося но си е празна. Какво толкова имате да носите не знам аз си нося протмонето, телефона (ми е пак най малкия вариант) молив за очи, за устни,  червилото и огледалче. Ключовете са ми два и те са там това е в протмонето ми е личната карта и дебитната. Имам и химикал на дъното е това е.
O , много неща си имам аз  Mr. GreenОсвен изброените от теб: парфюм , влажни кърпички , сухи кърпички , пила за нокти /незная как е попаднала в чантата ми/ , тефтер /сравнително малък/, цигари , запалка , противозачатъчни , слънчеви очила. В момента е това. Но съм имала дни с още куп неща в чантата.

# 69
  • Мнения: 398
за Голямата чанта  Peace
в момента съм с голяма раница,че с две малки деца като се излезе на разходка.......всичко трябва да ми е под ръка

# 70
  • Мнения: 1 316
Голяма - иначе къде ще си побирам всичките боклуци newsm78
Малко съм повод за майтапи от страна на колегите - моят приятел ми беше донесъл много хубава чанта на Келвин Клайн и отивам на работа гордо, гордо, а двама от колегите ме поглеждат и питат "Ще пътуваш ли някъде?" - приличала им на куфарче.
А това е новата ми придобивка:
http://www.designerexposure.com/product/22566/

# 71
  • Мнения: 917
и аз имам мн боклуци, но ми прави впечатление, че колкото по-голяма чанта си купя, толкова повече намирам какво да пъхна в нея. и то става все едно съм тръгнала с дисагите. имам си и големи, които обаче не ползвам. та трява да си казваме какво разбираме под големи. за мен голяма е да можеш да сложиш един хляб и 2 кисели млека поне, както някой беше казал по горе. май предпочитам среден размер и да може да се носи през рамо. а колко боклуци имам в чантата, не е истина. онзи ден малката я прибарала и й пръснала цялото съдържание, та поне я поразчистих. иначе вътре си имам поне 4-5 червила, 2-3 лака, пиличка, химикали колкото искаш, пинсети, огледалце, тефтер, телефон, цигари, запалки няколко и безброй много лисчета, а и кърпички - 3вида, парфюм 2-3

# 72
  • Мнения: 1 417
Големи, даже много големи чанти са на мода. Аз и без това ги предпочитам, имам 1-2 малки и нищо не мога да събера в тях. Чантите май са ми станали страст, все си купувам и все нямам с какво да ги комбинирам и пак купувам Confused Много са актуални освен златно и сребърно, крокодилски кожи. Тия на FRANCESCO BIASIA са страхотни, харесах си една на витрината на магазин Purple ама да видиме с каква цена ще е  newsm78

# 73
  • Мнения: 1 952
Разбира се, че предпочитам големи, някак си ми вдъхват стил, а освен всичко са удобни, пък и аз съм висока.
За мен няма мода, има случай и подходящ тоалет- имам чанти тип портмоне, нормални, класически, много големи, торби и тн.

http://cache.vogueparis.com/2007/Automne_Hiver/Femmes/Pret_a_por … soires/00040m.jpg - това е много готино.

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 1 256
Обичам големи чанти с много джобове и прегради, да си намирам каквото ми трябва в момента, а не след 3 дни. Имах една голяма оранжева от кожа, на Даниел Рей. Махам си аз щастливо по улиците с чантата на рамо и срещам познат. Първите му думи бяха-ще пътуваш ли, накъде с тоя сак?  EmbarassedОт тогава се ограничавам с размерите, не съм висока и сигурно изглежда, че аз съм закачена на голяма чанта. Laughing. Сега имам средна с много вътрешни прегради и всичко си е на мястото.

Общи условия

Активация на акаунт