дайте съвет

  • 2 905
  • 52
  •   1
Отговори
Кога според вас мъжете постъпват арогантно?
Когато не им пука за дадена жена, когато имат някаква минимални чувства и искат да я уязват, или когато и те не знаят какво искат?

Мислите ли че ако един мъж е казал не в определена ситуация, той в бъдеще може да си промени мнението?

# 1
  • Мнения: 596
когато са арогантни по характер а другото няма  значение

# 2
  • Мнения: 1 761
Арогантно се държат примитивните мъже, независимо какво искат и с коя жена са.
На мен такива топове са ми крайно неприятни и не искам да чувам нито "да" нито "не" от тях.

# 3
Арогантността бе проявена в специфична ситуация, до голяма степен провокирана от другата страна.



# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Кога според вас мъжете постъпват арогантно?
Когато не им пука за дадена жена, когато имат някаква минимални чувства и искат да я уязват, или когато и те не знаят какво искат?


Всички компоненти добре омешани с доза самочуствие.А и пред каква публика  разиграват арогантността не е за пренебрегване?

# 5
  • Мнения: 596
това не е оправдание или извинение, напротив показал си е рогата

# 6
  • София
  • Мнения: 397
Когато самите те по някакъв начин са се почувствали уязвени и да- могат да си променят мнението и дори да "не си спомнят",че преди това са казвали друго. Simple Smile

# 7
Когато самите те по някакъв начин са се почувствали уязвени и да- могат да си променят мнението и дори да "не си спомнят",че преди това са казвали друго. Simple Smile

Въпросът ми е породен от серия случки, в които един човек грубиянства към друг, наистина има причина, но пък света не се е свършил с неговият отказ.

# 8
  • Мнения: 3 423
Кога според вас мъжете постъпват арогантно?
Когато не им пука за дадена жена, когато имат някаква минимални чувства и искат да я уязват, или когато и те не знаят какво искат?

Когато не им пука за жената,
тогава се държат арогантно.
Неин е проблемът, ако ще се уязви.

Мислите ли че ако един мъж е казал не в определена ситуация, той в бъдеще може да си промени мнението?

Ако има интерес или ако иска секс,
може и на маймуна да се обърне.

# 9
  • Мнения: 753
Когато не им пука за жената,
тогава се държат арогантно.
Неин е проблемът, ако ще се уязви.

# 10
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Всеки може да стане арогантен и агресивен, стига да бъде сръчкан както трябва. Ти си успяла ... поздравления !!!
Да ли знаят какво искат или не, няма значение според мен ..... колкото до това да ли ще си промени мнението само той може да каже. Зависи какво искаш от него ....

# 11
  • София
  • Мнения: 161
Когато не им пука за жената,
тогава се държат арогантно.
Неин е проблемът, ако ще се уязви.



а също и когато страшно много му пука но тя по някакъв начин го е засегнала и той се опитва да се защити

# 12
Всеки може да стане арогантен и агресивен, стига да бъде сръчкан както трябва. Ти си успяла ... поздравления !!!
Да ли знаят какво искат или не, няма значение според мен ..... колкото до това да ли ще си промени мнението само той може да каже. Зависи какво искаш от него ....

По-скоро се чувствам зле  от факта че успях да докарам един човек до такова състояние, но и той се потруди доста. И че потъпевшата съм аз.

Какво, жената трябва да си поиска за да почне той да мисли?

# 13
Когато не им пука за жената,
тогава се държат арогантно.
Неин е проблемът, ако ще се уязви.



а също и когато страшно много му пука но тя по някакъв начин го е засегнала и той се опитва да се защити

И затова трябва да наговориш неадекватни неща, и да си повярваш може би?
Не ми се вярва на някой да му пука, и той да ръси обиди и единственото отношение да е негативно.

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Когато не им пука за жената и искат да я уязвят.

За "не"-то, предполагам мъжете с апо-постоянни от жените в това отношение и по-трудно си сменят "настройката".

Общи условия

Активация на акаунт