За рекламата на Кока-Кола!!!

  • 9 178
  • 217
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 447
Аз я възприемам така: няма значение кой какъв е (как изглежда), всички пием Кока-Кола.
А аз - като споделяне, емпатия, общуване  Simple Smile Страхотна реклама.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Харесвам я, и мелодията ми е много готина.
Но оная с аплодисментите на Кока- Кола ми е най-любима евър.

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Аз я възприемам така: няма значение кой какъв е (как изглежда), всички пием Кока-Кола.
Това ми внушава рекламата. И то по много по-добър начин, отколкото, ако същото беше написано или казано.  Grinning

Аха аха и аз така я разбирам  Mr. Green

# 33
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
рекламата ми харесва и музиката ми харесва, кока-кола не пия...но пък, когато ТВ-то е включено  , а аз правя нещо друго, спирам за да изгледам рекламата ... готина е...

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И какво като прилича на инвалид ?
 Имаш нещо против тях  ?
Сега като се замисля,  защо няма инвалиди в рекламите ...това не е ли дискриминация ...тия реклами да не са само за здравите, правите, средно статистическите хора ... тъпота

А рекламата е страхотна ...

# 35
  • Мнения: 4 585



Аз съм от отбора на Пепси. Каквато и реклама да направят Кока-Кола, няма да пия.
На въпросната реклама музиката ми въздейства повече. "Гледам я" с гръб към телевизора.

# 36
  • Мнения: 3 405
ама ти звучи в ушите, нали  Grinning

# 37
  • Мнения: 631
Рекламата е нестандартна - на едни харесва на други - не. То това е целта. Идеята е да се загледаш, да ти направи впечатление. Хубавата реклама е именно това - да се загледаш и да ти направи впечатление. Най - много ми е харесала рекламата им с бутилките, които се подреждат под различни форми с изрази :"за мен", "За теб" За нас"

Извън темата - Знаете ли, че във почти всяка държава Кока - Кола е с различен вкус... Например в Дубай е много по-сладка от нашата, в Германия е по - газирана и т.н.т.

# 38
  • Мнения: 1 666
Най-хубавите реклами прават Кока-кола Grinning Просто са страхотни!
Точно тази, която коментираме обаче, не ми харесва. И по-точно, не самата реклама, тя е идейна, оригинална, браво за което Peace Обаче това изродче с птичите крачета ми е  Sick Можеха да направят някоя по-симпатична трансформация Laughing

Това е и моето мнение!
А най-любима ми е рекламата "Аплодисменти за..." на Coca-Cola Ligth

# 39
  • Мнения: X
Една от малкото яки реклами! Всеки път я гледам с интерес и откривам нови неща в самото действие, които преди това не съм забелязала. И музиката е страхотна!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Харесва ми рекламата, определено ми харесва. И музиката е запомняща се. Пак са уцелили и не са си дали парите напразно.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 672
Мен само музиката ми харесва от тази реклама  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 2 237
Рекламата е тъпа и отвратителна.Отблъскваща е.Мое мнение.

# 43
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Рекламите им са супер, но в моя дом продукти на кока-кола не се употребяват включително и "банкя"

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 702
На мен също ми е много гадна. Особено края. Освен това може да се тълкува и по друг начин: Пий Кока кола и глей кво става с тебе.
Което е много по-логично от мисълта "Всички пият Кока Кола."

Най - много ми е харесала рекламата им с бутилките, които се подреждат под различни форми с изрази :"за мен", "За теб" За нас"

За мен тази е гениална. Използвани са само бутилки, кутийки и каси с кола.


А за дразнещите реклами смятам, че скоро отношението към тях ще се промени, в смисъл, че няма да залагат на тях толкова лекомислено. Аз например в момента най-много се дразня от рекламата с песничката "тече, всичко тече". Първоначално умишлено я избягвах и се стремях да не запомня името на въпросното средство против диария. Е, добре, в един момент ми се наби в главата. Но сега пък поне ще мога, като отида в аптеката и ми го предложат, да кажа: Настоявам да ми дадете нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт