Ехография на лабии.Нормално ли е?

  • 1 507
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 421
За два дни пускам втора тема,за което се извинявам,но са ме обвзели само разни тревоги. Раждането приближава и явно това е причината.

     Както и да е.Последния път на ехографския преглед доктора доста време се загледа в половите органи на малкото ми бебоче.Когато го питах дали има проблем той смрънка "ами не загледах се защото лабиите са силно изразени и това може да означава проблем с бъбреците" ... Накрая на прегледа каза че имаме "много хубаво и перфектно бебе"...  като го питах за съмненията му - той ги бил отхвърлил. Но вчера говорих с една позната,която следва медицина и тя потвърди,че "всичко" по-голямо или пък по-малко говори за някакви аномалии... Sad  та сега съм се притеснила дали

         лабиите са прекалено големи? Прилагам снимка. На нея сме на 31 пълни гестационни седмици.

И ... ако някоя мама знае къде в интернет мога да се обърна директно към лекар,ще съм много благодарна да науча! Благодаря ви!


                         ->   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=173997&photo=1

# 1
  • Мнения: 1 432
Спокойно.Освен прекалено големите лабии да се окажат пи6ле, друго не виждам  Laughing
Леко раждане   bouquet

# 2
  • Мнения: 953
Не знам нищо по въпроса , но със сигурност мога да ти кажа, че ехографа дава доста грешки- провери темите за отклоненията при теглото на родените бебетата от това което е показал ехографа и ще ти стане ясно. Освен това не всеки лекар е добър ехографист така че не се стряскай, може да потърсиш мнение на друг лекар.
Тук можеш да пуснеш запитване във форума Доктор Nivea Baby, доктор Слънчева е педиатър и може би би могла да ти отговори.

# 3
  • Мнения: 3 116
ProstoAz, според мен ще си най-спокойна ако отидете при специалист в областта на феталната морфология  Hug Но виждам че си от Плевен и може би трябва да разпиташ мамите от Плевен за добър лекар там  newsm78

# 4
  • Мнения: 421
Благодаря за мнението... Аз попринцип ходя при 2-ма лекари,днес съм при втория и ще видя какво ще каже и той.

 
Спокойно.Освен прекалено големите лабии да се окажат пи6ле, друго не виждам  Laughing
Леко раждане   bouquet
   от твоята уста в Божите ръце!    bouquet

   А за д-р Слънчева ...четох че въпросите били за дечица от 0 до 3 години и аз това не питам .... там,но в краен случай ще я помоля за мнение!

# 5
  • Мнения: 2 746
Наистина може да се окаже пишка, не се тревожи много, но действително потърси спец по фетална морфология!

Общи условия

Активация на акаунт