Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора

Абсурдистан

Интересно ми е дали някой е бил одобрен в конкурса, който обяви Бон Апети в ето тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206043.0
Цитирай

Някъде там на юг...

Ние не сме. Яд ме е обаче, че подведоха хората - "деца до 14 години", а после измениха условията  #Cussing out
Цитирай

Това е темата за конкурса в техния форум.
http://www.bonapeti.tv/forum/viewtopic.php?t=1553

За съжаление нямам регистрация там да вляза да попитам модераторите къде може да видим списък на одобрените майки и дечица (и аз пращах снимки, ама никакъв отговор). Но явно щом не са ни писали, не сме одобрени.  Sad
Цитирай

Абсурдистан

Ние не сме. Яд ме е обаче, че подведоха хората - "деца до 14 години", а после измениха условията  #Cussing out
Как са ги изменили, променили са възрастовата група ли?
Цитирай

Някъде там на юг...

Ами така: деца до 1 година, деца от 3 до.....незам колко години и т.н.
Цитирай

София

Нищо не разбрах и от форума на "Бон Апети".Дано някъде излезнат имената на победителите,макар че смятам че на всякъде по такива конкурси всичко е нагласено. Peace
Цитирай

Абсурдистан

Нищо не разбрах и от форума на "Бон Апети".Дано някъде излезнат имената на победителите,макар че смятам че на всякъде по такива конкурси всичко е нагласено. Peace
Да и аз така смятам!
 Затова и пуснах темата - да попитам.
Въпреки, че ме беше малко страх да не ме оплюят и да ме обвинят, че се заяждам.
Цитирай

И аз бях пуснала. Нямаме отговор. Мислех да ви питам, но реших, че знаете победителите, защото от тогава никой нищо не каза. Хайде ако има някой избран да  се похвали.
Цитирай

Някъде там на юг...

Гледам, че темата е прочетена над 100 пъти. Може ли да няма нито един печеливш или някой, който да познава поне едно одобрено дете  newsm78
Цитирай

София

Ние също пратихме снимки и никакъв отговор. Дано някой каже има ли одобрени Praynig
Цитирай

софия

здравейте на всички!!!Онзи ден разглеждах последния брой на списанието "бон Апети"и имаше една страничка с едно бебче на около 2 годинки може би и нищо повече.Но не му пишеше и името на детето.Нямаше снимки на нито една бременна мама а нали търсеха и бременни жени.Ще следя следващите броеве #2gunfire
Цитирай

PLOVDIV

Ние също пратихме снимки и никакъв отговор.Предполагам че пак са се уредили наши и ваши както винаги така ,че  нищо не може да ме учуди.
Цитирай

Пловдив

Вчера ми пратиха писмо на мейла, с което ми съобщават, че сме одобрени. Определено не сме връзкари. Smile
Цитирай

PLOVDIV

Браво!
Радвам се за вас .Честито !
Цитирай

Благоевград

И ние не сме. Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 87 отговора