Шумен - 14

  • 27 709
  • 292
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 609
Добре дошли и от мен на joy77 и на tedi_eli ! Hug
Дано да се чувствате добре при нас. Peace
Кажете нещо повече за себе си.

# 286
  • Мнения: 4 370
Поздрави и от мен на новите мами!

Като гледам срещата пак се е отложила. Да си направим една предколедна среща тогава и новите мами също да заповядат!

# 287
  • Мнения: 12
Здравейте отново!Както ви казах с повечето от вас сме се виждали.Имам малко магазинче с/у долния вход на магазин Детски свят-за детски дрешки.Някои от вас са ме посещавали,така ,че ме знаят.Виждали сме се с Лимонче,DidiP а може би и с други майчета.Друго за себе си какво да кажа....съпругът ми е военен,имам 2дечица-Симеон-на 7год.и Елеонора на 2год.Ами общо взето това е от мен.  bouquet

# 288
  • Smallville
  • Мнения: 994
Добре дошли на новите мами и от мен  bouquet
А за срещата предколедно,сигурно имате в предвид 23.12,малката ми е рожденичка и ще има купон тогава и аз пак ще артисам,но здраве  да е по нататък ще се видим пак.Разправяйте за 8 дек.,кой как отпразнува?

# 289
  • Мнения: 62
Добре дошли на новите мами welcome
Дано наистина скоро успеем да се организираме и да се видим отново!
Чакам с нетърпение разказите на Ани и Леман от пътуванията.
Иначе при мен, освен че дебелея яко нищо ново.
Тази седмица пристига шефа от Германия, пък и нали събота е работен ден newsm78, ще е по-напънато.

Иначе преди Коледа - мен от 21.12 ме няма, ще си ходим на Хасково Blush, ама ако има среща преди това - съм на линия!
 Hug

# 290
  • Мнения: 112
Ех, Теди престраши се най - накрая, браво  Hug
Добре дошла и на joy77. Ще се радвам да се запознаем на срещата, която кой знае кога ще се осъществи. Laughing

Предлагам да преминем на следващата ни тема: Малките ни шуменски дечица красят коледната ни елхица

# 291
  • Мнения: 67

Лимонче,  бебешките дрешките ще ги дам на една самотна майка на която мисля да и помагам и занапред с каквото мога.

Чудесно шоши! Занесохме голям чувал с бебешки дрешки в звено майка и бебе. 2 големи чувала в дом Детелина, един в магазин Дар и играчки в Дом майка и дете.  Дарителите са едни Германци, бяхме като Дядо Коледа с тези чували и получихме много усмивки Close-mas:


Радвам се, че имаме нови попълнения. Добре сте ни дошли. Теди, сетих се за теб и твоята сладурана.

# 292
  • Мнения: 19
Вчера ми се обадиха от агенцията. Предлагат услугата дядо Коледа срещу 50лв. На 31.12 щяло да им е натоварено, но не ми отказа. Сега се организираме няколко мамчета от блока, че като идва дядо Коледа да посети и други дечица.

Общи условия

Активация на акаунт