Barcelona Chair

  • 4 138
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 039
архитект съм
а ти защо не е регистрираш, много повече хора ще се отзовават на въпросите ти?

а не знам дали си гледала американски психар.
ако не си - гледай го
та героя е зверски, ама мега сноб и естествено в апартамента, нямаше как да не присъстват тези столове

абе страшно мнго звезди имаснимани на този стол или кошетка
както и реклами на коли, мебели, настилки
много са
трябва да ги изровя от дисковете

виждала съм и съм пробвала оригинала на живо

# 16
Qvno osven ot arhitektura se interesuva6 i ot interioren dizain.Radvam se,4e v tozi forum ima pone o6te edin kato men,koito da haresva stolovete.Pozdravqvam te   bouquet

# 17
  • Мнения: 6 039
от много неща се интересувам в тези сфери, а и в други

# 18
от много неща се интересувам в тези сфери, а и в други

Bravo!Ve4e rqdko se sre6tat hora,koito da se interesuvat ot ne6to.Vsi4ki sa stanali kato roboti,nikoi ne 4ete i ne se opitva da se razviva.
Ina4e eto tova mi haresa: http://time-blog.com/looking_around/glass%20house%20interior.jpg
Mislq,4e podobna ideq pi bila dobra v na6iq dom.Mislq si oba4e za dva stola,masi4ka i nqkakav divan.4udq se dali da e v bqlo ili 4erno.Parketa ni e tamen,za sega stenite sa ni beli,no moje i da gi boqdisame ne sme re6ili o6te,tavana e sa6to bql.Idei???

# 19
  • Мнения: 6 039
първообразът е бял
на всяка цена трябва да има килим
снимката, която гледаш е в къща, проектирана от Рое и столовете са си съвсем на мястото

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 20:17 от Malenna10293948309

# 20
Moje pak ne6to takova da napravim: http://www.istockphoto.com/file_closeup/?id=1112112&refnum=675431  Sega kato se zagledah na6eto razpolojenie e gore dolu takova.Samo deto stenata kadeto e kaminata nqma prozorci.Ina4e drugata stena e edin ogromen prozorec.Moje ne6to takova da napravim i otdelno da obosobim edin kat s divan ot,koito da e udobno da gledame TV.Zadaljitelno kilim,za men staq bez kilim ne e staq.Osven 6te si preboqdisame staqta pak bqla.Beli stol4eta,masi4ka,kilima mai nai-dobre 6te e da e ednocveten i svetal,a divana kak cvqt da e i kakav model bi se varzal s tazi obstanovka?

# 21
  • Мнения: 1 116
http://www.modernlinefurniture.com/deco.html#top

Бях ги гледала в този сайт, бих си взела стол и отоман и в магазин съм пробвала столовете, за мен са удобни, за мъжа ми това са мебели за чакалня, не и за къща и дума не може да става да имаме нещо такова у нас.

# 22
  • Мнения: 486
http://www.modernlinefurniture.com/deco.html#top
за мъжа ми това са мебели за чакалня, не и за къща и дума не може да става да имаме нещо такова у нас.

Tannita, да не сме омъжени за един и същи човек? Grinning

Според мен столовете добре се връзват с Eileen Gray Table (странична масичка) и диван тип Le Corbusier. Масата за кафе на снимката е Barcelona table (доколкото виждам), но добре би подхождала и Eames, Noguchi или Breuer маса, особено ако столoвете са черни.

# 23
  • Мнения: 6 039
на мен натрупванията на мебели тип Баухаус ми идват в повече. Като се има предвид ,че китайският пазар бълва ментета тип Корбюзие.

лично аз, тъй като все още си мечтая за тези столове, винаги съм си ги представяла комбинирани с нещо модерно

ето например, този диван на Ролф Бенц е другата ми любима мебел. Мисля, че бял или черен, стол на Рое би паснал чудно до него

още повече, за да се избегне анти-ефекта на чакалня, добре би било да се вкара повече уют, топлина, текстил и дърво. Стъклените маси не ми харесват за дом. приложение.
Никого не азнгажирам с мненеито си.

# 24
# 25
I o6te ne6to Malena znae6 li kolko struva gore dolu tozi divan.Mnogo e hubav

# 26
  • Мнения: 386
каква е цената на столовете?
много са яки!!!

# 27
  • Мнения: 6 039
I o6te ne6to Malena znae6 li kolko struva gore dolu tozi divan.Mnogo e hubav

 Price: $6490, Предполагам в европа още повече

столове
ако са на Аливар
които държат правата му е окоо 5000
но съм виждала китайски за 1100 лева

# 28
  • Мнения: 386
WOW
но признавам че са хубави
(дали пък да не питам в клуб хоби как да си ги направя сама)

# 29
  • Мнения: 6 039
WOW
но признавам че са хубави
(дали пък да не питам в клуб хоби как да си ги направя сама)

100%  ще те посъветват
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт