Луд доктор!

  • 4 624
  • 85
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 164
Не мога да повярвам лекар с такова държание. Или е имал наистина мнооого кофти ден, или не знам... Rolling Eyes
Все пак е непрофесионално, каквато и да е била причината.

Кажи кой да знаят и другите жени. Whistling

А не е ли вредно да се прави цитонамазка в толкова късна бременност? newsm78

# 16
  • Мнения: 7 201
Няма да раждам при него, а ще отида в понеделник с придружител задължително.  hug
thumbsupСамо така!Не ти трябва такъв!

# 17
  • София
  • Мнения: 10 311
Тея лекари почнаха да си мислят, че пациентите са им длъжни.  #2gunfire
Да го беше ритнала и в главата, поне да знае защо се тръшка. ooooh!

И аз искам името му, моля.

# 18
  • София
  • Мнения: 17 591
Вземи си резултатите от сестрата

# 19
  • Мнения: 8 999
Извинявай, но ми стана много смешно! Не твоята реакция, а тази на доктора. Ох, само си го представям .... Не, не, много е смешно. Обиден сърдитко. Направо не е истина.

.... ха, ха, ха - пак ми стана смешно - ти, очепена на стола, а оня рита столове и фучи....
Хич да не ти пука - вземи си резултатите и не се притеснявай. Той със сигурност ще е забравил случката до няколко дни. Но, тъй като поведението му е крайно необичайно, те съветвам да отидеш с изследването при друг специалист, който, ако е необходимо, да ти предпише лечение. Този явно е абсолютен перко.

# 20
  • Мнения: 2 401
Я го кажи кой е тоя ...идват ми все гадни епитети.   Аз съм ритала и съм крещяла по доктор и не е имало чак такава реакция.

# 21
  • Мнения: 1 155
Къв е тоя БОКЛУК бе??? #Cussing outЗа къв се мисли............нещастник. Я не се притеснявай, тегли му една голяма МАЙНА и тва е.

# 22
  • Мнения: 698
 Shocked кой е този луд?

# 23
  • Мнения: 400
Ооооо я му напиши името! Спести и на други момичета тази "радост"! То затова са форумите-д сме си полезни:)

И хич ама хич да не ти пука, той е голям задник, ти нищо нередно не си направила!
Пълно ку-ку, иди за резултата с мъж и го сменяй тоя тъпак!

# 24
  • Мнения: 421
Като се замисля....направо бих разлепила афиши с името и адреса му  Laughing 

# 25
  • Мнения: 36
Както всички тук-нямам думи...... #2gunfire

# 26
  • Мнения: 983
Кажи му да отиде той на лекар.
Задължително с мъжа ти или с някой мъж. Сигурно ще започне и да ти се извинява. Или поне ще се държи мазно, мазно.

# 27
  • Мнения: 941
ха-ха,егати перкото,засегнато мамино синче...че и сърдито!Една майна и да заминава!И аз като другите мисля,че трябва да напишеш името му,да не сбърка някоя да отиде при него

# 28
  • Мнения: 1 230
Абе какви са тия цитонамазки в 9ти месец Shocked
Че моя АГ не искаше да ми прави във 2ри, та и за вагиналния секрет мърмореше против изискванията на ЗК... Тоя свят съвсем е откачил... Да не казвам, че пък моя приятелка ей тъй си роди няколко седмици преди термина след вагинален преглед в 8мия месец Close

# 29
  • Мнения: 1 069
Що за каприз е тоя доктор?  Shocked
Явно е ужасно некадърен щом те е заболяло вземане на цитонамазка!
Дай името, за да не си изпати и друга мама. а ти си вземи документите и не стъпвай повече при този лигльо!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт