Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители в България - общ
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 280 отговора

Стара Загора

Добре дошли...!
Ако ме питате защо такова заглавие - ще ви кажа... От снощи съм на кулинарна тема... Едни брашна и едни мармалади ми се въртя в главата... Не ви е работа... Ако на някой му е интересна първопричината... Ето я...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=218607.msg4985654#msg4985654

Приятно писане в градското...!

А ей тук отново да сложа един цитат... Профилактично... Да ви напомня това-онова...

"Хайде пак... да започнем отначало.
Та така - аз съм Джейд. С някои от вас се познаваме добре, с други не чак толкова, с трети - никак, но за мен този форум е втори дом вече почти 4 години. За това време нито веднъж не ми е минала мисълта да "си тръгна", да спра да пиша или да се обидя на някой толкова, че да се врътна и да зарежа всичко.
И макар че от известно време съм се поотдалечила от бебешките радости и неволи, първото нещо, което правя сутрин като включа компютъра е да вляза в този форум, чак след това преглеждам други форуми, пощи и т.н.
С първото отваряне на браузъра ми се зарежда "Нови отговори на моите публикации" и първата тема, която избирам от списъка (доста скромен напоследък) е "Стара Загора...", защото се надявам да видя "чаршафите" от Експри на чиС български, отчаяните опити на Херолина да се прави на лоша, извиненията на Августа, че деня е вторник, омразните на Следка Хапка теми за пишки, препоръките за доктор и избор на лечение на Злати, забавните намеси на Таткото на Ива, разсейващите заливи и коктейли на Тигърчето, премерените и полезни постове на Таня, да разбера кой какво си е купил, кой го боли глава или се е успал, на кого детенцето му е болно и търси съвет, кой е попаднал на абсурдните изказвания на Трифонов по други теми и форуми, кого го е засърбяла клавиатурата да нипише някоя глупост или просто да разкаже клюка, кога е следващата среща на Бирхалето, кой желае да легне до мъжа ми вместо мен и т.н. и т.н...
Изобщо... очаквам да видя вас и ми харесва и никакво намерение нямам да си сменям началната страница на браузъра, затова ако обичате...
Хайде пак!

Старите ни теми...

Стара Загора 5 – Грaд на тайфуни с нежни имена
Стара Загора 6 - Пеперудки пърхат със тантели, романтично са липите нацъфтели...
Стара Загора 7 - Дремем на Бирхала със кафета, други пържат дупе по морета...
Стара Загора 8 - Следващата градска тема ще има благоприлично заглавие...
Стара Загора 9 - Някои са по морета, другите разпускат по кафета...
Стара Загора 10 - Наесен с песен...
Стара Загора 11 - Пием, пеем, пушим, и французки учим
Стара Загора 12 - Пиян съм аз от мойте младини...
Стара Загора 13 - Разписанието днес: Закъснява влак Експрес!
Стара Загора 14 - Градът на мишорите
Стара Загора 15 - Птиците си отлетяха, страстите не охладняха...
Стара Загора 16 - Есенни размисли и страсти
Стара Загора 17 - Вечните щастливи усмивки...
Стара Загора 18 - Пари нема, действайте...
Стара Загора 19 - Мааме пръжки секакви...
Стара Загора 20 - Злати ни зарадва със ИВАН, един ИВАН...
Стара Загора 21 - Влюбен месец се задава, поетите кръвта им сгрява...
Стара Загора 22 - Пролет се задава, хормонът дЪл ще побеснява...?
Стара Загора 23 - Добре дошли в змиярника! Ако ви стиска...
Стара Загора 24 - Welcome to ЗМИЯРНИКА and have a nice day...
Стара Загора 25 - Слънцето спряло сърдито пече, на Ekcnpec пак му се...
Стара Загора 26 - Пролет пукна...ние още не
Стара Загора 27 - люлякът ни замириса, ако ще е за работа - пак ни втриса...
Стара Загора 28 - Преминаваме всякакви граници... Два пъти...!
Стара Загора 29 - Секс, лъжи и свирки...
Стара Загора 30 - Цъфнали липи и медийни звезди...
Стара Загора 31 - Любовното лято на едни льохмани...
Стара Загора 32 - кърмене, жеги и духова музика...
Стара Загора 33 - И вървим напред, а всичко се повтаря. Кръг. Назад? Напред?...
Стара Загора 34 - Спиралата на успеха
Стара Загора 35 - слънце, пясък и море... – неуспешна...
Стара Загора 35 - Хайде пак!
Стара Загора 36 - Любов с лилави маратонки...
Цитирай

Мармалада какъв е? Laughing
Цитирай

Стара Загора

Как какъв? Тиквен Mr. Green

Експри и аз съм на кулинарна тема. От половин час гледам един голям шоколад и се опитвам да измисля начин как да го изям възможно най-бавно и да му се насладя напълно.
Естествено със смучене, но формата на едно парченце някак не ми пасва в устата... много ми е плоско. Затова хапвам 2 наведнъж, в устата си ги разделям със зъби, облизвам долните им части и ги залепвам едно за друго. Образува се нещо подобно на кубче, по-скоро паралелепипедче, което е по-удобно за смучене и докарва вкусовите ми рецептори до оргазъм.

До тук ми се простират възможностите да пиша на кулинарни теми, простете  Blush Mr. Green
Цитирай

Искам да поспоря. Има тиквен рачел, тиквен медал. Ама МармЕлад от тиква - нъцки.
Затуй и питах.
Ама Тиквеника мълчи 35
Цитирай

Стара Загора

Как какъв...?!?!? От сини СЛИВИ, естествено... Как изобщо може да питате и да се чудите...!!!
Цитирай

Стара Загора

Бе, как наистина успяхме да се зачудим, като е ясно, че на теб само сливи са ти в тиквата.  Laughing
Цитирай
Като я гледам госпожицата от линка, който си дал, направо си слагай раирана пижама, завържи си ръцете отзад със сезал и по домашни чехли без резки движения се насочи към най-близкото управление на МВР. Ако направиш това, твърде е възможно да ти се размине съдебното преследване за грешни помисли относно малолетна. Но твърде е възможно Раднево да не ти се размине. Заради домашните чехли, най-вероятно.

P.S. Най-вероятно и да я помолиш да ти направи тиквеник също може да се сметне за сексуално престъпление.
Цитирай

Еклесиаст

http://s129.photobucket.com/albums/p218/tigercheto/?action=view& … 1835KOGqpG_ph.jpg мислех да отварям тема за това..
http://s129.photobucket.com/albums/p218/tigercheto/?action=view& … 7238idWAGg_ph.jpg кое столче? това ли?
« Последна редакция: вт, 18 сеп 2007, 13:43 от Tigercheto »
Цитирай

Стара Загора

Тема не знам дали да отваряш, но вземи си намали картинката, че ей сега Тиквата ще размаха заканително ластуни.
Цитирай
Пу за мен деветото столче от дясно на ляво!
Цитирай

Стара Загора

Като се разприказвахме за мармалади... Ето ви и нещо интересно...

Според "Наредба за изискванията към плодовите конфитюри, желета, мармалади, желе-мармалади и подсладено пюре от кестени" (ДВ, бр. 19, 2003) "мармалад" може да се употребява единствено за продукт, получен от "вода, захари, пюре, сок и кори от цитрусови плодове, доведени до необходимата степен на сгъстяване".

Това определение се разминава с общонародната представа за мармалада. Причината за това, е че думата мармалад е защитена от европейското законодателство и може да се употребява само за продукт, приготвен от цитрусови плодове, а ако е направен от други плодове, трябва да се нарича конфитюр или jam.

Източника е Уикипедия...
Цитирай

Стара Загора

Ако някой още иска мнение за Мария Стоянова... Ние ходим при нея от 6 месеца и за сега съм доволна. Наистина е класически хомеопат, имам предвид, че начинът й на лечение е чрез еднократен прием на едно лекарство и след това наблюдаване на промяната на състоянието.  До сега при Ивелин, с изключение на последния път, винаги е определяла точното лекарство от първия път и оздравяването е до 2-3 дни. Само последния път се наложи да сменя лекарството и след второто лекарство Ивко спря да кашля до края на деня. Това в общи линии й е методът на лечение- класически, и при дребния действа 100 % (пу-пу). Повтарям го, защото лично аз съм разочарована от некласическото прилагане на хомеопатията. С две думи, лекувала е Ивко 5 или 6 пъти от хрема и кашлица (доста сериозна) успешно, а с Росито тепърва ще я пробвам. Това е нашия опит.
Иначе при нея съм ходила за първоначалното "интервю", след това сме се чували по телефона (по всяко време).
Единственото нещо, с което в началото ми направи негативно впечатление, е че, освен с хомеопатия се занимава и с ароматотерапия и рейки. Не че нещо, но съм с предубеждението, че като се занимава с много неща няма да е достатъчно добра в нито едно. Но докато ни лекува успешно, аз съм доволна.
Това се сещам в момента.

P.S. Едвам се вредих на компютъра, повече няма да се пробвам Laughing

Цитирай

Na na, дай координатите на Стоянова - телефон и адрес на кабинета, че знае ли се кога ще се наложи да я търся. Колко струва първоначалното интервю и колко продължи при вас с Ивко? Роси водила ли си я вече на интервю?

Джейд, как е Алекс?
Цитирай

Стара Загора

На на, като те чета и се чудя дали да не се завърна към хомеопатията.

Алекс е добре, той зле не е бил де, само ушето му течеше. Сега няма нищо. Продължавам да му капя едни капки за очи в ухото Wink, но утре мисля и тях да спра. От изписаните л-ва нищо не додох, но съм решила все пак да отида в Четвъртък при този доктор, да чуя защо толкова държи да се срещне лично с мен.
Цитирай

Стара Загора

Запис
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 280 отговора