Работите ли с удоволствие?

  • 6 218
  • 134
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 164
Много харесвам работата си, но не ми допада колежката с която работя.Мирише много неприятно.Вече повече от година се налага да я понасям  Sad .А така държа на хигиенните навици.Вие как ще постъпите ако сте в такова положение?

# 46
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много харесвам работата си, но не ми допада колежката с която работя.Мирише много неприятно.Вече повече от година се налага да я понасям  Sad .А така държа на хигиенните навици.Вие как ще постъпите ако сте в такова положение?
В смисъл не се къпе редовно или си намирисва по принцип? newsm78

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Аз поне засега работя с удоволствие.  Само дето към четвъртък и петък понякога рязко намалява работата и скучая- тогава много абвно минава денят.

# 48
  • Мнения: 1 568
Аболютно!

Работя това,за което съм мечтала от дете!   bouquet

Е,писва ми по-някога,с хора работя,но .....като цяло съм щастлива!!!!

# 49
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Коя работа е толкова интересна бе, хора? Сменила съм толкова много работни места и толкова различни длъжности, но от всичко ми писва Tired

# 50
  • Мнения: 753
Рени, да не си зодия близнаци?

# 51
  • Мнения: 1 568
Коя работа е толкова интересна бе, хора? Сменила съм толкова много работни места и толкова различни длъжности, но от всичко ми писва Tired


Малко работи са интересни,но моята е в сферата на изкуството,затова ми харесва,аз съм човек на изкуството!

Чувала съм ,че човек трябва да работи това ,което не само му се отдава,ами и ти е като.. newsm78 хоби,абе идва ти отвътре и ти носи удоволствие,тогава и парите идвали при теб,защото не било важно да работиш много ,а да работиш със сърцето си!  bouquet

# 52
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, да не си зодия близнаци?
водолей

# 53
  • Мнения: 166
Я да отговоря аз на въпроса "Работя ли с удоволствие?", а не "Обичам или харесвам ли работата си?". Сутрин работя с огромен хъс и удоволствие работа и в колектив, които много харесвам. По ей това време на деня работя почти на ръба на силите си и без особено удоволствие тази, същата работа. Е, и това ако не е непостоянство.... hahaha

# 54
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз обичам работата си Mr. Green Имам много свободно време и интернет на разположение Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 2 901
Ми освен да направя 1 оферта към хората на които им е скучно, търсят разнообразие в работата, искат да работят в млад екип от страшно свежи хора, да получават бонуси за добре свършена работа, освен заплатата си...

Рекламна агенция сме, правим промоции, организираме специални събития, срещаме се с много хора, мислим идеи за промоции, чувстваме се супер удовлетворени в края на всеки проект. Е, има и напрежение понякога, но това е защото поемаме и отговорности. понякога ме е яд, че летвата ни е прекалено високо вдигната - повечето ни клиенти избират проекта по цената му, но... и това е работа...

Ако имате интерес, влезте в
www.proad.bg

http://www.proad.bg/showcase.php?categoryid=88&categorysubid=89&

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ако беше в Пловдив, или аз бях в София- би ме заинтригувало това newsm78, тъй като уча P.R. и  изобщо маркетингът ми е интересна материя.

# 57
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Харесва ми, работя с удоволствие, чувствам се удовлетворена, но съм имала моменти, в които направо съм искала да скоча от прозореца от напрежение.

# 58
# 59
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Много обичам професията си. Работя (работех) като уеб дизайнер и целия ден за мен беше удоволствие (ако разбира се не ми вика шефа на главата:)).
Сега "работя" като домакиня и майка и ми липсва професията, но не и работата. С големия вече преживях всички проблеми със закъсненията в градината, киселите лелки защото го взимам последен и ревящото дете.  Кисел шеф и кисели колеги защото не оставам след работа и ползвам болнични. Тичане насам-натам с пазарски чанти и чуденка кое по-напред да свърша. Затова сега си налягам парцалите в къщи и правя сайтове за удоволствие.

Общи условия

Активация на акаунт