Питане и молба.

  • 1 330
  • 16
  •   1
Отговори
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Напоследък се занимавам с един сайт за здравословно хранене. Искам да попитам мамите, които сте превеждали разни материали дали ще имате нещо против да ползвам преводите като спомена името на преводача и източника на информацията.
Искам да има секция за хранене на деца с увреждания и хронични заболявания. Мисля, че ще можем да подредим една добра страница за хрането на деца със специфични нужди. Храни и техники за хранене. М?
Благодаля предварително.

# 1
  • Мнения: 1 193
Йосарян браво! Hug

# 2
  • в полите на Балкана
  • Мнения: 3 462
Мога да ти постна това което знам за децата със ПМД-Дюшен. То не е кой знае колко,но дано да се включат и други с нашия проблем.

# 3
  • Мнения: 1 037
Браво, би било чудесно Hug, ако можем да помогнем с нещо?  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 4 412
И на мен много ми харесва идеята ти. В темата за Диетата има много хубави рецепти и ще е чудесно да се обобщят.

# 5
  • Мнения: 542
Техники за хранене?... това ми звучи познато... Wink Grinning

Насреща сме - ще помагаме с каквото можем! Flutter

# 6
  • Мнения: 3 537
Техники за хранене?... това ми звучи познато... Wink Grinning

Насреща сме - ще помагаме с каквото можем! Flutter
Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 9 826
Както винаги-чудесна идея,Йосарян.Аз също бих помогнала с нещо,макар никога да не съм превеждала нищо,а само да съм използвала готова информация. EmbarassedКато цяло темата за здравословно хранене живо,ама много живо ме вълнува.Май мога да помогна само с рецепти за хубав домашен здравословен хляб Laughing,ама все е нещо.
  bouquet

# 8
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Валенце- може да опишеш твоя опит с домашната машина за хляб. Сподели рецепти - задължително ще ги публикуваме Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 4 412
Аз си мислех за сайт, където да обобщим рецептите от темата за диетата и да ги подредим по категории, да позредим Нужни продукти и Начин на приготвяне за рецептите. Така ако реша да готвя нещо, веднага виждам например Основни ястия и след това списък с рецептите. Не знам идеята на yosarian включва ли това. Мога да помогна, като извадя от темата за диетата част от рецептите. Също в съвети ще е много полезно какви подходящи продукти има на пазара и къде да се намерят.

# 10
  • София
  • Мнения: 9 826
Валенце- може да опишеш твоя опит с домашната машина за хляб. Сподели рецепти - задължително ще ги публикуваме Simple Smile
Обещавам!Само да мине тази адаптация в градината на Мими,че все едно аз ходя на градина,не тя-като болна съм. Rolling Eyes

# 11
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 475
Аз съм си написала домашното.
Има и на още една мама подробен разказ.
http://www.ala-bg.org/forum/viewtopic.php?t=9

# 12
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Благодаря, Кате Simple Smile

# 13
  • Мнения: 3 504
Валенце- може да опишеш твоя опит с домашната машина за хляб. Сподели рецепти - задължително ще ги публикуваме Simple Smile
Обещавам!Само да мине тази адаптация в градината на Мими,че все едно аз ходя на градина,не тя-като болна съм. Rolling Eyes

Хайде, Валенцееееееее! Ти си наш кулинарен лидер! Laughing

Дори може да прилагаме и снимков материал на готовите изделия Laughing


ЙОСАРИАНЧЕ, в това много биха ти помогнали Любознателна, Надежда в.л. , мисля, че и Катина беше.. Те пишат много по тази тема за диетите. Любознателна много привежда и пише.

Успех! Може да се вдъхновя и да се възползвам от нещо за Гери!

# 14
  • Мнения: 120
Йосарян, аз съм майка на дете с диабет. Откакто детенце се разболя съм "заровена" постоянно в темата здравословно хранене. Качеството но живота на моето дете зависи от храната. Затова аз трябва да знам всичко за храната, какво съдържа , колко бързо се разгражда, всичко........
Храненето трябва да е постоянно идеално балансирано. Ако му дам недостатъчно количество храна може да изпадне в хипогликемия, ако е в повече - тогава настъпва хипергликемия. Тя в момента не е опасна , но нанася непоправими увреждания на целия организъм, ако кръвната захар се задържи повишена продължително време.
 Та мисълта ми беше, че разполагам с подробна информация за храненето.

Общи условия

Активация на акаунт