Талодерма-дневен и нощен крем за мазна кожа

  • 1 391
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте, мами Grinning
Знам, че има страшно много теми за козметиката на Талодерма, но аз се интересувам конкретно от тези два крема. Ако някой ги е ползвал, ще се радвам да сподели какво му е мнението. Ако все пак някой реши, че е писано достатъчно по въпроса - да изтрие темата.
  bouquet

# 1
  • Мнения: 12 567
Здравей
Нощния не съм го позвала, макар че все се каня да ви взема и него. За дневния мога само хубави неща да кажа. Поне на мен ми се отразява много добре. Не матира кой знае колко, обаче. Ако си свикнала с кремчета, които ти правят кожата матова, може да ти се стори, че лъщиш с този. Иначе има слънцезащитен фактор 12, ако не се лъжа, което също донякъде допринася за лъщенето. Мен ме устройва така, понеже нямам навик да си слагам на лицето отделно крем с фактор.
Но все пак няма две жени с еднаква кожа, така че най-добре си го вземи и пробвай дали ще ти допадне. Мисля, че струваше 3-4лв, предполагам, че и нощният е там някъде.

# 2
И аз ще попитам нещо,да не отварям нова тема.
От около два месеца използвам крема за смесена кожа в туба.Кога трябва да премина към дневния и нощния крем?

# 3
  • Мнения: 49
И аз ще попитам нещо,да не отварям нова тема.
От около два месеца използвам крема за смесена кожа в туба.Кога трябва да премина към дневния и нощния крем?

май не мога да ти отговоря на въпроса, но пък аз да те питам нещо - понеже четох много добри отзиви за този крем, но не успях никъде по центъра на София да го открия, ако и ти си от София, би ли ми казала от къде си си го взела и също така дали си доволна от него? мерси предварително Hug

Последна редакция: ср, 19 сеп 2007, 16:51 от mili_vanili

# 4
  • Мнения: 11 003
Ползвала съм и двата. С много капризна и чувствителна кожа съм, но останах доволна. Peace
Единственият недостатък на дневния е, че придава леко лъщене, но това е заради лекия слънцезащитен фактор.

# 5
mili_vanili ,взех го от Лечител на Графа.Като влязох в нея,се учудих колко добре са заредени спрямо продуктите на Талодерма и продавачката ми обясни,че зареждат всички техни продукти редовно.Ето адресите на Лечител в София,ти си прецени коя аптека ти е най-удобна:

1. ул. Граф Игнатиев № 19, тел. 981-57-51
2. бул. Прага № 6 (Петте кьошета), тел. 951-68-87
3. бул. Патриарх Евтимий № 23, тел. 981-42-83
4. ул. Искър № 43, тел. 983-17-53
5. бул. Витоша № 69 (вход откъм бул. П. Евтимий)
6. Централни хали (партер) - 2 щанда
7. ул. Кракра № 4, тел. 846-80-17
8. ул. Владайска № 8, тел. 986-64-49

# 6
  • Мнения: 12 567
На този в тубата единственото, което не му харесвам, е това, че няма слънцезащитен фактор. Иначе като си свърша дневния, есента ще е понапреднала и може пак него да си взема.

# 7
  • Мнения: 49
mili_vanili ,взех го от Лечител на Графа.Като влязох в нея,се учудих колко добре са заредени спрямо продуктите на Талодерма и продавачката ми обясни,че зареждат всички техни продукти редовно.Ето адресите на Лечител в София,ти си прецени коя аптека ти е най-удобна:

1. ул. Граф Игнатиев № 19, тел. 981-57-51
2. бул. Прага № 6 (Петте кьошета), тел. 951-68-87
3. бул. Патриарх Евтимий № 23, тел. 981-42-83
4. ул. Искър № 43, тел. 983-17-53
5. бул. Витоша № 69 (вход откъм бул. П. Евтимий)
6. Централни хали (партер) - 2 щанда
7. ул. Кракра № 4, тел. 846-80-17
8. ул. Владайска № 8, тел. 986-64-49



мерси много за инфото  bouquet аз преди време бях търсила кремчето в туба в Лечител, но не успях да го намеря - в два магазина ми казаха, че не го зареждат и че сигурно не се произвежда вече, но сега пак ще пробвам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт