Използвате ли бутона "проверка правопис"?

  • 3 545
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 97
Да, винаги, дори и когато отговарям на някои теми само с "да" или "не" пак го ползвам  Joy

# 76
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не. а ТРЯБВА.

# 77
  • Мнения: 4 138
нивгъш. то си личи де Mr. Green

# 78
  • София
  • Мнения: 1 951
Откакто пробвах при неправилно изписан пълен член дали ще ме коригира и видях, че това не го признава за грешка се отказах. Mr. Green

И аз опитах веднъж и нищо.

# 79
  • Мнения: 619
Аз не отричам, че от време на време го използвам.
Срам не срам.... ама с това непрекъснато чатене ... малко или много вече почнах да се съмнявам в способността си да пиша грамотно.  ooooh! Sad

# 80
  • София
  • Мнения: 4 294
Да рядко и не виждам нищо срамно в това да използвам опцията проверка на правописа.

# 81
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Не я ползвам.
Онзи ден си направих експеримент, написах думата непременно.Програмата не отбеляза грешка!

# 82
  • Мнения: 3 423
Непременно трябва да пораснат
децата, за да проядат фрески.

Хахаха, бях написала "непремено",
"порастнат", "проядът", "фрезки".
Хвана ме.

Шехи, хваща непременното, бе.

# 83
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Пораствам е несвършено време.
порасна и пораста е свършено ,непреходен глагол.
А, сега де?!

# 84
  • Мнения: 2 759
                   След като се разписах в тази тема реших да го пробвам и този бутон. Уви, не ми работи като хората и всъщност повече ме обърква, отколкото поправя. Всичко, което се сетих с по-...(важен, мил и т.н.т) беше прието за грешно и ми бяха предложени абсурдни варианти (напр. по-важен - паважен; по-мил - поомел (каквото и да значи  Shocked), помила (също)). Съжалявам, няма и за в бъдеще да го ползвам.

# 85
  • Мнения: 1 938
    Не, не го ползвам!  Naughty

# 86
  • Мнения: 2 022
Не го използвам. И не ми пречи ако някой е изял някоя буква в бързината или се е подпрял на съседния клавиш неволно. А това до колко е грамотен един човек си личи дори след като е използвал този бутон. Стилистични, синтактични и фактологични грешки бутонът не коригира. Simple Smile

# 87
  • Мнения: 352
Да!Всеки път преди да публикувам натискам бутона"проверка правопис"

Общи условия

Активация на акаунт