Подписваме Акт 15!

  • 12 119
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 114
Мами  Embarassed може би е тъп въпроса ми, но мами кажете ми мога ли да се нанеса преди акт 15 или ако не кога изобщо мога да се нанеса? Embarassed извинявайте може би  е доста глупав въпрос Embarassed

# 61
  • Мнения: 5 178
Може да се нанесеш с разрешение от строителя. Той ще се погрижи да те свържат към времянката за да имаш ток в апартамента. Водата обикновенно е пусната.

# 62
  • Мнения: 114
Може да се нанесеш с разрешение от строителя. Той ще се погрижи да те свържат към времянката за да имаш ток в апартамента. Водата обикновенно е пусната.



  bouquet ОХ благодаря ти
дано да ми разреши тогава по раничко да се нанеса

# 63
  • Мнения: 3 116
Ние живеем вече година без акт 15, блока е почти завършен, не се работи по него. Тока е на времянка, водата е нормална. Проблема е че няма поща, отказаха да ни пуснат интернет докато не дойде акт 16 и не се водим на този адрес.

Въпрос на договорка със строителя е.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Без Акт 15 ли живеете или без Акт 16? Преди Акт 15 не е ли на много ранен етап още, на груб строеж?
Пък аз да се похваля, най-после ни махнаха ламаринената ограда и сега правят тротоара пред блока. Няма вече да газим калтаааааа newsm44
Току виж и тока ни оправили скоро smile3521 Че сега като мръква рано само се препъвам по тъмното стълбище докато додрапам до нас.

# 65
  • Мнения: 114
Без Акт 15 ли живеете или без Акт 16? Преди Акт 15 не е ли на много ранен етап още, на груб строеж?
Пък аз да се похваля, най-после ни махнаха ламаринената ограда и сега правят тротоара пред блока. Няма вече да газим калтаааааа newsm44
Току виж и тока ни оправили скоро smile3521 Че сега като мръква рано само се препъвам по тъмното стълбище докато додрапам до нас.
ЕХААА браво радвам се за вас
нашия строеж пък ърви толкова бавно че вече почвам да се изнервям направо
Тоя нашия строител е егати човека небърза за никъде
а когато ни пита дали искаме нещо по така , аз му казах че искъм контакти и на балкона и то няколко пъти ,а той нищо не направи егати колко е значи. Само ме ядосва #Cussing out
Сега мисля да викна хората които ще ми правят кухнята до дойдот да ми измерат и да започват да ми провят поне кухната пък когато стани блока тогава
Дано да е по скоро Praynig

# 66
  • Мнения: 5 178
Мери би, забравих да ти кажа, да искаш да ти сложат електромер, че да си плащаш само твоя ток. Като нямаш контролен електромер, после делите всичия ток от централния и стават едни разправии.
Оня ден засекли общия и една съседка ми вика, ми имаме да плащаме по 300 лв, ааа викам сори ама ние имаме 70 лв  щото имаме електромер.  Очите и ей такива станаха Shocked Сега всички, които живеят без контролини електромери платиха тока за  стълбището и ремонтите на останалите.
Но сами са си виновни, защотот не искаха контролни със задната мисъл, че строителя ще го плати

# 67
  • Мнения: 5 178
Без Акт 15 ли живеете или без Акт 16? Преди Акт 15 не е ли на много ранен етап още, на груб строеж?
Пък аз да се похваля, най-после ни махнаха ламаринената ограда и сега правят тротоара пред блока. Няма вече да газим калтаааааа newsm44
Току виж и тока ни оправили скоро smile3521 Че сега като мръква рано само се препъвам по тъмното стълбище докато додрапам до нас.

Месечинка, вие сте много назад и далече от акт 15, за акт 15 искат тротоари..
Нашия е вече подписан, живот и здраве в понеделник при нотариуса и до 2 седмици акт 16
тока уж до 2 седмици пак

# 68
  • Мнения: 572
Ох Миме, Стига си бързала, споко Знам че ти е доста трудно ама  едва ли искаш да си сменим местата сега! Не знам кое е по добре, двете само в цялата кооперация или за сега при мама и тате?
Само споко, чакали сме 20 години, ще изтърпим и 2 месеца още

# 69
  • Мнения: 114
Мери би, забравих да ти кажа, да искаш да ти сложат електромер, че да си плащаш само твоя ток. Като нямаш контролен електромер, после делите всичия ток от централния и стават едни разправии.
Оня ден засекли общия и една съседка ми вика, ми имаме да плащаме по 300 лв, ааа викам сори ама ние имаме 70 лв  щото имаме електромер.  Очите и ей такива станаха Shocked Сега всички, които живеят без контролини електромери платиха тока за  стълбището и ремонтите на останалите.
Но сами са си виновни, защотот не искаха контролни със задната мисъл, че строителя ще го плати
  bouquet ООО благодаря ти за съвета ще го имам впредвид

# 70
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Месечинка, вие сте много назад и далече от акт 15, за акт 15 искат тротоари..
Нашия е вече подписан, живот и здраве в понеделник при нотариуса и до 2 седмици акт 16
тока уж до 2 седмици пак

Верно ли и тротоари искат? Много съм се заблудила значи. Нашите ги правят в момента, но вече и към трафопоста ни свързаха, значи ще ги вземаме почти едновременно 15 и 16, така излиза. А защо ще ходите при нотариус?

# 71
  • Мнения: 5 178
A чакай нас към трафа  ни свързаха август месец, туй няма нищо общо с общинските комисии..
А при нотариуса отиваме за делбата на земята и сградата, и нот. акт.

# 72
  • Мнения: 2 891
Така, темите за имоти стават все повече. Записвам се и тук  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт