Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

морето, сините вълни...

Има ли дечица там?
Мъника ходи вече втора седмица, но като че ли нещо се разочаровам.
Избрах я защото ми е по път за работа, а и е една от малкото ясли където можеш да си вземеш детето след края на работното ми време - в смисъл след  6 ч. На повечето искат да го вземеш 4-4,30. Ама как да стане??????
Нещо лелките обаче не са много сговорчиви, или аз неумея да ги предразположа. Та затова.
Ако има и други дечковци, ще се радвам да обменим опит и инфо
Цитирай

За санаториялната в Чайка ли става въпрос Question  
Питам защото сме записани за изчакване там. А има ли друга санаториялна ясла Question  Аз чух много хубави неща за нея, но едно е да чуеш друго е да видиш. Ако не те затруднявам би ли споделила впечетления, може да ми пишеш като лично съобщение.
Цитирай

http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=13401&postdays=0& … =asc&start=45
Прегледай тук, има писано за тази ясла.
Цитирай

морето, сините вълни...

Цитат на: Krasuna
За санаториялната в Чайка ли става въпрос Question  
Питам защото сме записани за изчакване там. А има ли друга санаториялна ясла Question  Аз чух много хубави неща за нея, но едно е да чуеш друго е да видиш. Ако не те затруднявам би ли споделила впечетления, може да ми пишеш като лично съобщение.

Да за същата!
Нямам много впечатления - днес е 8-мия ден на малчо там
Ще ти пиша повече на ЛС
Цитирай
Ние сме там, като цяло съм доволна. Разбира се винаги има нещо от което ние майките се дразним, но идеални условия у нас няма, така че ... По отношение на работното време съм взимала детето и в 18.30 без забележки, макар да е било само. За мен лично най-голямото предимство на яслата е че разполага с повече персонал от обикновенните. Децата са м/у 12 - 18 като за тях се грижат три мед. сестри и една леля на смяна. Доколкото знам в другите ясли персонала е по малък. Другото което ми харесва, е че Директорът на яслата е лекар, преглежда редовно децата, следи здравните им картони, изписва рецепта, ако има нужда. Разбира се при заболяване ходим при GР, но пък разполагам с мнението на двама лекари, след заболяване докторката следи за пълното възстановяване на детето. По отношение на това, че персонала е малко темерутест, хем е така, хем не е така. И на мен в началото ми се струваха надути и мълчаливи, но до месец - два ще се поопознаете. Хватката поне в нашата група е да ги питаш, една седмица като искаш по подробни сведения за детето си , на   втората те сами се строяват на врата и ти дават отчет. Доволна съм и от храната, вечерята не е върха, но все пак е нещо, иначе съм виждала и закуските и обяда им и гарантирам, че храната им е качествена и в това отношение компромис не правят. Базата е малко старичка (имам предвид част от обзавеждането), но пък почти всеки месец се купуват нови играчки. Друго по съществено не се сещам, ако има нещо питайте, ако е нещо специфично и аз предпочитам на ЛС. Лично за себе си аз избрах тази ясла, заради по-малкото деца, повечето персонал и лекарката. То какво ли друго остана, ама  Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.