Lumene-къде във Варна?

  • 7 795
  • 78
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 917
Кажете ми срещали ли сте някъде по-голяма продуктова гама на Lumene? Харесах си крем за очи и фон дьо тена им който се смесва... В сайта им видях че ги има в Първа частна аптека на Червения, но нямаха нищо...

# 1
  • Мнения: 118
В Санита на пощата евентуално  newsm78

# 2
  • Варна
  • Мнения: 917
От там си пазарувам често- няма

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз пусках такава тема преди Crazy...също си бях харесала въпросният фон дьо тен...е така и не намерих къде продават Lumene във Варна...в аптеката Санита на гарата имаха останали кремове...сега вече мисля, че нямат Peace

# 4
  • Мнения: 1 081
Чудя се дали в склада на Елитис до Практикер няма да има Lumene  newsm78  Мисля да отскоча до там да проверя, че ми се струват интересни мазилата им(от сайта поне де...). Иначе в един козметичен магазин в началото на пазар Чаталджа, срещу АБВ книжарницата, има доста кремове, ама са в едни витрини, докато ти ги отворят да ги изчетеш-то минал един час. Пък ако не купиш-чак ще ти се разсърдят Simple Smile

# 5
  • Мнения: 10 651
Момичета, ето какви адреси намерих на магазини, където се продава Лумене във Варна.
Дано да са ви от полза   bouquet

БИЛДКОМ - изложбена зала
ул. Струга, 29 (партер)

ПЪРВА ЧАСТНА АПТЕКА
Червен площад

парфюмерия ДЖИНА
ул. Константин Фотинов, 12

аптека ХЕЛИОС
ул. Преслав, 40 Б

парфюмерия Александър Игликов
Колхозен пазар, блок 65

парфюмерия КЛЕО - Център
бул. Княз Борис І, 66

аптека САНИТА
ул. Генерал Колев
ул. Цар Симеон, 36

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
mijjjka, това ако от сайта им го четеш не е актуално... Peace

# 7
  • Мнения: 10 651
mijjjka, това ако от сайта им го четеш не е актуално... Peace
Да, там ги видях  Sad Съжалявам...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 672
По главната улица близо до Топ Тен-а, в една от пресечките , имам спомен че бях гледала продукти на Lumene, но преди 4-5 години.
А на Червения в аптеката съм убедена 99% че няма .

# 9
Има ги в Елитис до Практикер. дори са разположени по средата в отдела за козметика на отделни стелажи, така че не е трудно да се забележат.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 535
Има ги в Елитис до Практикер. дори са разположени по средата в отдела за козметика на отделни стелажи, така че не е трудно да се забележат.
Хахаха...там са Lirene а не Lumene

# 11
  • Мнения: 1 081
И аз се чудя кьорава ли съм..обикалям го тоя елитис по 5 пъти на ден, щото водя дребното в Тралалеж, и Лумене не виждам...  Wink

# 12
  • Варна
  • Мнения: 535
И сега в крайна сметка от къде да си купя Lumene.
Харесала съм си едно кремче....а не знам къде да го търся

# 13
  • Мнения: 1 081
Провери  ли на пазар Чаталджа, в козметиката точно срещи новата СИБанк-вчера влизах тм, имаше Лумене, но не всичко.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Почти на 100 % съм убедена, че видях Лумене в Елитис, но този който е до гарата!

Общи условия

Активация на акаунт