Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Красивите столове и маса от Интерседа, които ме подлъгаха да наруша правилото "избягвай българското" само след няколко месеца употреба  се нуждаят от подмяна.  Много стилни голяма маса и столове от огъната слоеста дървесина в цвят избелен дъб (почти  бял).  Масата е вече жълта на цвят (тя пожълтя още на втория месец), налага се да слагам покривки, столовете се напукаха и изметнаха - и това за по-малко от година.
Цитирай

София/Варна

Oлеее, ми сега какво ще правиш? Рекламации нещо......

Или смяташ направо нови, небългарски. Платан гледах, 4е имат такива. Ама то на ппазара е бъкано с китайска и полска стока, която незнам дали е за предпочитане, а всякак могат да те преметнат и да я продадат за еди-каква си "вносна"

И аз много харесвам такива столове и маси с метални крака (незнам точно вашата дали е такава, но гледах май на интерседа....), но нямам идея след няколко месеца откъде ще купя...

Цитирай

Имам столове и маса (кухненски) на Интерседа. Нямам оплаквания, за сега, вече 2-ра година. Единствения проблем беше, че много шум вдигаха върху настилката от теракота. Ама май се справих и с този проблем. Все пак, ще ми бъде полезно, ако някога имам твоя проблем, да знам как си го решила.
Би трябвало да имат гаранция, обади ли се във фирмата?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.