Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Ами това ми е питането - простете за невежеството  bowuu
Цитирай

София

М-да ...  Thinking сега видях, че в друга тема се споменава за две места - на бул."България" и в SKY центъра като локации за ЗАРА, но отзивите не са много добри....
Значи питам за други евентуални " находища"  Wink
Цитирай

around the world

М-да ...  Thinking сега видях, че в друга тема се споменава за две места - на бул."България" и в SKY центъра като локации за ЗАРА, но отзивите не са много добри....
Значи питам за други евентуални " находища"  Wink
[/quote
Ангел Кънчев 26 вече е Z Outlet, но само  Kids и е доста добре зареден.
Цитирай

around the world

Ами това ми е питането - простете за невежеството  bowuu
А ако някой зная от къде могат да се купят дрешко  L.O.O.G и нас много ни интересуват.
А иначе лятото имаше разни неща на  ZARA в Кондор в Младост и в другото им магазинче на Ситняково,но панталончето беше около 37-40 лв. и то тъничко лятно и ми се видя малко скъпо.
Цитирай

София

loog i exit сйм виждала в един безистен на Витошка е магазинчето..ако  вървиш посока към ндк е на левия тротоар
Цитирай

around the world

loog i exit сйм виждала в един безистен на Витошка е магазинчето..ако  вървиш посока към ндк е на левия тротоар
в коя част на Витошка се пада това?  bouquet
Цитирай

София

уфф ми май по средата между съдебна и ндк....има манекени момче и момиче извадени на витошка...там има и др магаинчета....може би е малко по-близо до ндк...
Цитирай

around the world

уфф ми май по средата между съдебна и ндк....има манекени момче и момиче извадени на витошка...там има и др магаинчета....може би е малко по-близо до ндк...
Мерсу много...ще се опитам да го намеря Smile
Цитирай

София

това е бившата "хавана"
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.