Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

София

Колко време преди да родите ви падна корема и главичката на бебето беше заела позиция за раждане?
Цитирай

София

20 дни!
Цитирай

Пловдив

Една седмица преди да родя взе да слиза корема на долу, но бебето така и не зае поза, остана седнал до края
Цитирай

Пловдив

Не ми падна въобще. Може би защото малчо беше с къса пъпна връв, но не знам. Всеки ми казваше, че ще родя около термина - корема ми бил на високо, а в крайна сметка родих 16 дена по-рано.
Цитирай

София

Към 36-37 г.с. беше като "падна", но това доктора ми го каза, аз не забелязвах разлика. Струва ми се за първа бременност е трудно сам да прецениш. А ти защо питаш?
Цитирай

Така и не забелязах видимо "падане", ама аз май ниско я носех по принцип.  Rolling Eyes
Цитирай

София

Аз питам, защото май няма никакви изгледи да пада моя корем, главичката на бебка още не се е позиционирала добре и имам чувството, че на края ще взема и да пренося.  Confused Иначе имам за сега 1,5см. разкритие и 30% скъсена шийка, но само това. Надявах се да чуя, че има и случаи, когато корема "пада" и в последния момент!  Mr. Green Ражда ми се вече, това е.

Благодаря ви!  Hug
Цитирай

в края на 8-ми месец Peace
Цитирай

моят корем така и не падна,но главичката на бебето беше слязла надолу в таза.преносих с 2дена.
Цитирай

Първия и втория път-около края на 8-мия месец,а третия-не падна въобще.Лекарят каза,че е от магнезия,дето го пиех. newsm78
Цитирай

не съм эабеляэала да ми е "паднал"  newsm78 може би эащото беше седалищно...
Цитирай

София

2 месеца почти, преди да родя беше на стартова позиция, даже разкритие имах...  Crazy
Цитирай

София

През цялата бременност го носех доста ниско.
Цитирай

Моят въобще не падна, преносих 3 дни и родих. Smile
Цитирай

под жаркото слънце

И с двете бременности коремът ми беше високо до последно.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора