Доволни ли сте от обувките GEOX?

  • 68 228
  • 251
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Spodelete. Az li4no ot detskite sam mnogo dovolna, no ot mojte NE. Zimnite mi propuskat voda prez membranata. Ne mi gi priznaha za garancionni. Imam edni kojto kogata otpred mnogo barzo se obeli.

# 1
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
единствено не ми харесва, че пускат боя и ми боядисват чорапите.
иначе са ми страшно удобни

# 2
  • Мнения: 2 125
Ботушите, които си купих миналата година се разлепиха леко отпред, но като цяло няма други проблеми. Детските ми се струват не много добра инвестиция, защото крачетата на децата растат бързо и да вложиш 100 лв. и отгоре за обувки, които ще се носят 2-3 месеца, не ми се струва много разумно.
Смятам да огледам магазина им и тая година, може и да има нещо интересно.

П.С. Моля те, пиши на кирилица! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
Удобни са ми, не са ми боядисвали чорапите досега.
Детски не съм купувала.

# 4
  • Мнения: 2 936
аз от моите съм доволна,ама са тип "кецки" от плат  Peace
за детето съм купувала доста..ботушите са супер,има кожени обувки и сандали и едни велурени като нови са  Peace сега й взех от намалението и едни платнени ,но са й голями  Confused

# 5
  • Мнения: 3 622
Миналата зима купих на сина ми от там и той казва, че са му много удобни

# 6
  • Мнения: 1 540
Някъде имаше такава тема. Останах с впечатлението, че на много хора обувките им пропускат вода.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 060
Изключително доволна съм, не съм имала по-удобни обувки. Не са ми пропускали вода до сега.
Единственият им проблем е, че са по-скоро спортни. Малко са грубички, аз аз обичам по-елегантни и работата ми изисква да нося по-официални обувки. За свободното време, обаче са перфектни Peace Peace Peace

# 8
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
На синът ми съм купувала. Май пет чифта общо (не наведнъж  Laughing). Един от тях пропускаше вода. И то много пропускаше.
След пропускащия чифт повече от там не купувам.  Naughty

# 9
  • Мнения: 795
Единственият им проблем е, че са по-скоро спортни. Малко са грубички, аз аз обичам по-елегантни и работата ми изисква да нося по-официални обувки. За свободното време, обаче са перфектни Peace Peace Peace
Peace И на мен не ми допадат особено моделите, но смятам да си купя едни за спортуване. Май са само за сухо време - като чета коментарите Grinning Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 1 635
Аз съм много доворна и не са ми пропускали. Не мен са ми бяха перфектни за работа. Достатъчно стилни за костюм с панталон и много удобни за ходене в мизерията по строежите. Такава ми е работата в един ден да ходя и на среща в лъскав офис и на среща на строеж. На второто не можеш да си с обувка с ток, а на първото е срамно с маратонки.
Но мъжът ми не си е харесал модел - има шити накриво и прочие недостатъци, които не могат да се пренебрегнат предвид цената.

# 11
  • Мнения: 2 936
според мен мъжките модели са много по-хубави и практични  Peace и детските  Peace

# 12
  • Мнения: 398
Не съм доволна от тези, моито имам. Изобщо не са ми удобни.

# 13
  • Мнения: 1 645
Отвратителни модели,никакво разнообразие,минимален избор и прехвалени качества.Всичкото е супер реклама ми се струва,чак пък толкоз удобни не са.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 654
Купих на дъщеря ми боти-велур. Изглеждат страхотно, но ще ги преценим като дойде мокрото време, дано са и ОК Thinking

Общи условия

Активация на акаунт