схващане на краката

  • 647
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 68
Мами кажете ми моля ви ,ако знаете защо днес ми се схванаха краката(пръсците по точно).Имам около 2 седмици до термина и също така ми е едно такова не разположено в корема като пред цикъл но за сега нямам силна болка .Знак ли е това че може да родя съвсем скоро newsm78 newsm78

# 1
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не е признак на раждане а на липса на магнезии. И на мен ми се схващаха прасците по време на бременността. Оправя се с тупане с юмрук по прасеца и масажиране. Много е неприятно и болезнено. На мен ми се е случвало да ми се схване прасеца докато шофирам с висока скорост. Ад е.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 244
Не.  Grinning Не е знак, казват се крампи и може да ти се случат във всяко време на бременността. Това с корема може да са фалшиви контракции - ако ти се стяга. Но и това не е показател. Всъщност няма нещо, което да ти показва, че ще родиш скоро. Раждането просто в един момент започва... Crazy Може два часа преди това да си била ок.

# 3
  • Мнения: 68
Не е признак на раждане а на липса на магнезии. И на мен ми се схващаха прасците по време на бременността. Оправя се с тупане с юмрук по прасеца и масажиране. Много е неприятно и болезнено. На мен ми се е случвало да ми се схване прасеца докато шофирам с висока скорост. Ад е.
Да но аз взиама магнезии от доста време странно newsm78 newsm78

# 4
  • Мнения: 219
Аз имам крампи, а съм само в 4и месецлллл Twisted Evil но си мисля, че трябва вече да спираш магнезия, ако си в 38а седмице, че иначе токувиж не родиш скоро #Crazy

# 5
  • Мнения: 68
Аз имам крампи, а съм само в 4и месецлллл Twisted Evil но си мисля, че трябва вече да спираш магнезия, ако си в 38а седмице, че иначе токувиж не родиш скоро #Crazy
taka i naprawih ot dnes we4e ne go pia

# 6
  • Мнения: 6 164
Ми значи е от спирането на магнезия. Още малко, ще издържиш. Леко раждане ти желая! Grinning

# 7
  • Мнения: 1 919
уффф тез схващщания с ами от 7 месец ни магнезии ни калциии помагааа..явно като родим ще ни минее

# 8
  • София
  • Мнения: 10 309
Пиех магнезий и си имах крампи, изтръпваха ми ръцете, красота  ooooh!. Пиех до края, па взех, че почнах да раждам десет дена преди термина.
Консултирай се с лекаря си какво да взимаш и какво да спираш.

# 9
  • Мнения: 57
мен цял живот ме мъчи това. От време на време, когато спя и реша да си протегна крака ми се схваща прасеца. Много е болезнено и неприятно. Като ти се схване веднага стани и стъпи на земята като натиснеш силно пръстите. Много е важно палеца да го обърнеш максимално нагоре. По време на бремеността ми също имах такива проблеми, но това не е признак за раждане.

# 10
  • Мнения: 3 478
Не е знак,защото аз го имах/м и с двете бременности и то още от рано. Случва ми се най-често вечер докато спя. Ужасно чувство наистина, но тук четох на скоро как да го облекчиш. Ходилото се повдига към крака до макс. Отпуска моментално, поне при мен има страхотен ефект. Като усетя че почва да ме стяга и веднага сгъвам от глезена на горе.

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Схващането не е признак на раждане,но виж болките като при цикъл са друго нещо.Мен започна да ме боли така  седмица преди да родя,но пак не е критерий.Всичко си е до организъм,а и на теб малко ти е останало.

Общи условия

Активация на акаунт