Какво количество вода?чай Блевит Л

  • 1 473
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 521
Здравейте мамчета искам да ви попитам според вас колко вода на ден е нормално да изпива бебе на 43  дни?
Освен това може ли на толкова малко бебе да се дава чая Блевит Л против запек? Благодаря предварително

# 1
  • Хасково
  • Мнения: 726
чая става от втория месец, за водата не мога да ти отговоря, защото на мойте деца не съм давала.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
И аз не давам вода..

# 3
  • Мнения: 438
Чай вече може,вода след захранването. Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
От чая няма нужда, от водата също. Синът ми пропи вода на 10 месеца. Съгласна съм с мама87 за водата след захранването  Peace

# 5
  • Мнения: 1 672
аз давах чая на Блевит защото бебка отказваше да пие вода , но сега не иска и чая и вода не пие

# 6
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
чая става от втория месец, за водата не мога да ти отговоря, защото на мойте деца не съм давала.
Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 593
Цитирам " до 2рия месец-1 препьлнена кафена льж. /около 2,5г./ в 50мл. вода". Това е дозировката от опаковката аз така сьм го давала не подкрепям това че бебето няма нужда от вода може би ако е на кьрма/нямям опит ние сме на АМ/ предполагам и вие.Пием вода откакто е родена чая е по- добьр вариант отколкото да смениш млякото с Фризовом както обикновенно педитата препорьчват PeaceАко имаш още вьпроси ако искаш пиши на ЛС  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт