Флиртувате ли със съфорумки?

  • 2 410
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 401
Демек подмазвате ли се? А много ли ви е приятно когато на вас се подмазват?
Набиват ми се в очите по няколко ника и от двете групи и ми е едно такова ... интересно да речем.
Предполагам, че някои ще пожелаят и да споделят на кой точно се подмазват...  и с каква цел.. Wink

# 1
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Един път поздравих една потребителка за страхотните снимки, които беше направила и на които случайно попаднах. Не знам дали се води флирт, ама снимките все така ми харесват.  Mr. Green
На мен никой не ми се е подмазвал, явно няма с какво да впечатлявам  Joy Пък и какъв е смисълът на това всъщност? newsm78

# 2
  • Мнения: 6 155
 Държа се мило с хората, които харесвам и са ми симпатични. За мен това не е подмазване.

# 3
  • Мнения: 7 107
Вече не се държа мило с тези, които откровено не харесвам. Дипломацията ми минА.

# 4
  • Мнения: 25 447
Като вляза сутрин във форума, първата ми работа е да ги строя всички в една редица - админи, модове и падуани. И като ги почна с голямата баданарка... Голямо мазане, ейййй, голямо подлизване!  Blush Blush Blush
Амчи тъй де, кой знае, можа да успея да се класирам и аз за медал пред строя. Тиквен хем!  bowuu

# 5
  • София
  • Мнения: 4 865
Как' Сийке, близо си - сезонът на тиквите идва!  Mr. Green

Хич не ме бива в четките. А ако някой ми се е подмазвал - не съм разбрала, моля да повтори.

# 6
  • Мнения: 2 673
Доброто държание  - подмазване ли е??
АКо е така - да, подмазвала съм се.
Поздравих ЗОРИ за прекрасната и и секси външност, правила съм комплименти и на други мами..Нищо повече. Поздравих и подкрепих СИСИНЧЕ за конкурса и безкрайно се радвам че го спечели.
ПОЗДАВ КЪМ ВСИЧКИ ВИ!!
Ухаж,  Flutterухаж Flutter Mr. Green

# 7
  • Мнения: 677
Последно - флирт или подмазване?

# 8
  • Мнения: 516
И аз това щях да запитам. Щото по принцип се подмазвам на една съфорумка. Особено в дните за тренировка на сина ми. Някак е скучно да вися сама в залата. Mr. Green

# 9
  • Мнения: 2 401
Ееее не, разбира се, че нямам предвид любезното държане и комплиментите по повод. Имам предвид неадекватните реплики с цел да се харесаш на някой.  Не казвайте, че не правите разлика. Забелязвам, че лисицата най-ги усеща и не пропуска да им отговори адекватно.

# 10
  • Мнения: 2 401
Последно - флирт или подмазване?

Подмазване имах предвид.  Като синоним ми дойде малко нецензурна дума, затова написах флирт.

# 11
  • някъде
  • Мнения: 979
Не,не се мазня.Кофти ми е.На няколко пъти ми се искаше да кажа нещо хубаво/съвсем чистосърдечно/на две съфорумки,но понеже преди това имахме търкания в една тема,ме досрамя да не го приемат за четка и си замълчах.

# 12
  • Мнения: 4 665
 Ако това да получиш или да пратиш от/на някого съобщение с по-лично съдържание се счита за оливерник ...значи " да ", мазнят ми се и се мазня.

# 13
  • Мнения: 677
Последно - флирт или подмазване?

Подмазване имах предвид.  Като синоним ми дойде малко нецензурна дума, затова написах флирт.

Ох, успокоих се, помислих, че поименно трябва да си казвам с кой флиртувам...
Подмазвам се на всички и най вече на ръководството и на тия с хилядите публикации.

# 14
  • Мнения: 2 161
Нито ми се мазнят,нито аз се подмазвам.И аз се притесних,че трябва да изкажа с кого флиртувам.

Общи условия

Активация на акаунт