момичета,побърквам се...

  • 1 344
  • 11
  •   1
Отговори
Направо към въпроса ми:Може ли от бебе правенето да се промени продължителността на цикъла,т.е да намалее/беше 3 дни,стана ден и половина/?Дано не се учудите на въпроса,но вече не знам какво да мисля,2 месеца е така.Пия и неофолик+вит.Е.Този месец ми дойде на 18,09,а обикновено е на 20число от месеца,независимо от броя на дните.Може би и за това ми е доста трудно да хвана въпросната ову,въпреки тестовете.Благодаря Ви предварително.

# 1
  • Мнения: 3 675
от както бебеправим, моят цикъл е станал по кратък,в смисъл ми идва по-често, преди ми идваше на 28 ден, а сега 24-25 ден.иначе като продължителност ме държи 5 дни.ако мислиш, че имаш някакъв проблем, по-добре отиди на лекар.

# 2
  • Мнения: 945
По скоро цикълът ти е станал редовен. Редовен оzначава да идва преz определено време (било то 20, 28, 32, ... дена). Преди ти е идвал на раzлично време (въпреки че няколко дена раzлика е нищо и не е повод zа тревога). Нали не вярваш, че яйчниците ти се ръководят от това дали месеца има 30 или 31 дена или годината е високосна?  Wink

А иначе като се почне бебеправенето почва и стрес... а това понякога води до промяна на дължината на цикъла. Все пак ако вариирането е повече от 1 седмица е по добре да се посети лекар, zа да се иzклЮчат други проблеми.

# 3
По скоро цикълът ти е станал редовен. Редовен оzначава да идва преz определено време (било то 20, 28, 32, ... дена). Преди ти е идвал на раzлично време (въпреки че няколко дена раzлика е нищо и не е повод zа тревога). Нали не вярваш, че яйчниците ти се ръководят от това дали месеца има 30 или 31 дена или годината е високосна?  Wink

А иначе като се почне бебеправенето почва и стрес... а това понякога води до промяна на дължината на цикъла. Все пак ако вариирането е повече от 1 седмица е по добре да се посети лекар, zа да се иzклЮчат други проблеми.
Благодаря момичета,предполагах,че може да е свързано с бебе правенето,пък за продължителноста ще видя как ще е по-нататък.Дано другия месец изобщо да го  няма,да имам и аз 2 чертички.

# 4
  • Мнения: 945
Искрено ти пожелавам   bouquet

# 5
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Здравей!
По въпроса за тестовете за ову бих ти препоръчала тези на Клирплан - скъпи са /около 30 лв./, но са точни. Преди предишната ми бременност месеци наред, /дори и в месеца, който забременях/ правих тестове за ову от тези хартиените и НИКОГА не ми показаха + резултат.
Този месец реших пак да видя кога е овуто и останах леко очудена, когато ми показа + резултат на 11 ден при цикъл 27-28 дни.
Успех

# 6
  • Мнения: 2 309
Продължителността на кървене не ми е променена,откакто започнахме да създаваме деца Hug

# 7
  • Мнения: 306
при мен пък се удължи. преди ми идваше на 23-24 дни. сега започна да ми идва на 28-30 дни. освен това ден- два преди цикъла започва едно леко зацапване, ръждиво-кафяво и обикновено на третия ден идва същинския цикъл. но пък кръвотечението си е същото. и болките  Sick

# 8
  • Мнения: 65
И при мен цикълът ми се удължи, само че от около 35 на 40-тина дни. И при мен е предшествано от ден, ден и половина зацапване и после ми идва същинския цикъл. Това го наблюдавам вече 3-ти цикъл, а бебеправим от 6 цикъла и все още нищо.
Момичета, стискам ви палци и ви желая скорошен успех.  thumbsup

# 9
  • Мнения: 202
И при мен се забелязва тенденция към изместване на цикъла-преди ми беше 29 дни а напоследък 30,31... newsm78Иначе зацапване никога съм нямала и дори немога да си го представя какво е-при мен шурва от раз като река и така три дни Rolling Eyesпосле вече кафеникаво до към 6-7-ми ден и спира

# 10
  • Мнения: 1 247
и при мен има промяна ту ми закъснява ту ми идва по рано

# 11
  • Мнения: 1 277
Откакто бебеправим, при мен периодът между два цикъла се скъси. Преди никога не съм имала зацапване преди цикъл, а сега имам по 2-3 дена и после самият цикъл. Не знам от какво е и дали има връзка с бебеправенето, но е факт, че това е налице, след като започнахме опитите за бебе.

Общи условия

Активация на акаунт