"Сървайвър" или "Пълна промяна"?

  • 4 525
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 841
Видях, че темата за "Пълна промяна" гони 17-та страница, а тази за "Сървайвър" едва набира ход, та затова ... Blush

# 1
  • DE
  • Мнения: 967
Пълна промяна.
Сървайвър ми е противен.

# 2
  • Мнения: 11 818
Сървайвър. Дори и минутка не съм гледала от Пълна промяна, любопитно ми е, но съпругът ми не иска да гледа подобни неща.
А вашите съпрузи, половинки?

Последна редакция: чт, 20 сеп 2007, 14:20 от Sisssi

# 3
  • Мнения: 412
ПП, много ясно. Не знам защо, ама Сървайвър въобще не ми допада. Един път не съм го гледала, даже.
А на моят мъж мнението е, че е по-добре да гледа как от грозното патенце правят лебед(по един или друг начин), отколкото как превръщат хората в маймуни.

# 4
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Нито едно от двете Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 895
И аз нямам намерение да ги гледам Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 7 183
Не гледам риалити шоу-та.
Съпругът ми също.

# 7
  • София
  • Мнения: 3 795
Нито едно от двете, то аз и телевизия не гледам Rolling Eyes Исках да видя ПП, но повече от 10 мин не мога да го издържа, супер гнусно ми е...

# 8
  • Варна
  • Мнения: 672
Пълна промяна, поне засега  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 750
Колкото и да ми е любопитно как от грозното патенце ще направят лебед, не бих гледала "Пълна промяна". Май са ми слаби нервите за такива неща  Confused
Така че, засега залагам на "Сървайвър".

# 10
  • Мнения: 1 951
"Сървайвър"

# 11
  • Мнения: 2 897
Рано е да се каже,по-скоро нито едно от двете.

# 12
  • Мнения: 7 474
Сървайвъра може би, ще видим как ще тръгне Thinking

# 13
  • Мнения: 948
"Пълна промяна"
"Сървайвър"-а  не ми допадна още от самото начало.

# 14
  • София
  • Мнения: 937
"Сървайвър"  Peace

"Пълна промяна" ми е много изкуствена, а на моменти натуралистично-неприятна  Shocked

# 15
  • Мнения: 83
И двете предавания са с добри продуценти и сценаристи .......нито едно от двете макар,че по-достоверно би било  "Пълна промяна"

# 16
  • Мнения: 740
И двете предавания са ми изкуствени, всякакви реалите са ми нагласени. Не съм изгледала нито едно

# 17
  • София
  • Мнения: 11 114
Пълна промяна.
Сървайвър ми е скучен и муден ...

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не харесвам Сървайвър изобщо, така че Пълна Промяна, но приятеля ми е точно обратното - ще има борби вкъщи...

# 19
  • Мнения: 494
ПП засега става,а на "Сървайвър" съм фен от години(американските му издания).Ще видя как ще тръгнат и може би ще ги гледам и двете(когато имам време,естествено).Но и на мен ми прави лошо впечатление,че навсякъде само тия двете психоложки гледаме,а аз не ги харесвам(особено Ана-Мария).

# 20
  • София
  • Мнения: 1 176
Нито едното няма да ме грабне силно, и все пак "Пълна промяна" съм по склонна да гледам.

# 21
  • Мнения: 76
Сървайвър не  Naughty ме кефи, виж Пълна промяна гледам, когато мога де  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 11 747
Гласувах - нито едно от двете,макар да съм хвърляла по някое око,но това ще е.Нещо не ми се гледат реалити шоута вече,омръзна ми,гледа ми се някой свестен филм,а те не дават... Tired

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Със сигурност Пълна промяна ще гледам  Peace

# 24
  • Мнения: 6 164
Пълна промяна, ако трябва да избирам от двете, но е много вероятно нищо дане гледам, че българската версия не ми харесва особено.
И първия път не гледах Сървайвър, не виждам защо да ми е интересен сега.

# 25
  • Мнения: 1 666
Сървайвър. Дори и минутка не съм гледала от Пълна промяна, любопитно ми е, но съпругът ми не иска да гледа подобни неща.
А вашите съпрузи?

Да те успокоя - и моят е така! Ама и аз не напирам за Пълна промяна...
Засега мисля, че ще гледам Сървайвър, който всъщност дори не е започнал, така че това е само предположение.

# 26
  • Мнения: 757
пълна промяна,мисля,че на жените  е най-интересно Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 622
За момента и двете  Wink

# 28
  • Мнения: 7 110
Предполагам, че ще гледам "Сървайвър" или пък нищо.
Като личен абсурд приемам да седна да гледам Пълна промяна.
Само, ако задълбаят повече в червата, кожляци и скалпели.  Outta Joint

# 29
  • София
  • Мнения: 5 745
Пълна промяна

# 30
  • Мнения: 27 524
Пълна промяна, макар, че досега не съм се сетила един път да го гледам  Grinning

# 31
  • Мнения: 402
Според мен не е коректно да се сравнява колко страници има изписано за ПП и колко за Сървайвър, едното шоу върви всяка вечер от понеделник насам, а другото има само анонс. Нека да започнем следващата седмица да гледаме Сървайвър и да видим за какво иде реч, пък тогава да ги сравняваме.
Пък по въпроса кой какво ще гледа, ами въпрос на личен избор и моментен кеф.

# 32
  • Мнения: X
Сървайвър, заради концепцията на играта.
Пълна промяна не съм гледала и не смятам да гледам, поради същата причина - концепцията не ми допада.

# 33
  • София
  • Мнения: 4 294
Ами за Сървайвър просто още няма какво да коментираме, затова са толкова малко страниците. Все пак има още 4 дни до самото шоу, това беше само едно представяне на участниците, като на всеки се падна по няколко минути  Peace

Докато за Пълна промяна има какво да се коментира  Laughing

Аз ще гледам и двете.

# 34
  • Мнения: 2 821
Моят мъж се изприщва от реалитита-та на Нова, държи го още от ББ Mr. Green. Най-вероятно едната ТВ ще върви на компютра паралелно с другата. Така ще огреем и двете предавания Laughing

# 35
  • Мнения: 9 095
МамиБлю нашето семейство цялото е изприщено от НОВАта на Азис Sick Sick Sick та с това ПП ме изгуби тотално като зрител, да не говорим че само Лас Вегас и Господарите мога да гледам там, но на въпроса, снощи Ефтим Милошев се поизложи на няколко пъти, поне Андрей Райчев го отсрами, но предаването ми хареса и ще го гледам с интерес- има 1-2 елемента малко от типа Радо и Панайот ли бяха от ББ, ама те първи ще си заминат, надявам се да е по- добре от миналогодишния, защото тогава само водещия ни дразнеше, а този го знаем още от Тя и Той, дано се справя по- добре, та гласувах за Сървайвър в крайна сметка Crazy

# 36
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
ПП се гледа в началото и края по 2 мин макс. сървайвъра ако е като предишния ме е загубил като зрител, още по-малко разните коментатори в стил ББ или друга подобна повърня .....

# 37
  • Варна
  • Мнения: 815
"Пълна промяна"
"Сървайвър"-а  не ми допадна още от самото начало.
И аз съм така, още първия Сървайвър не мо хареса, така че предполагам и този няма да ми допадне много. Макар, че и Пълна промяна ми идва в повече понякога, засега нея мисля да гледам.

# 38
  • Мнения: 1 120
От превключването на канлите май нищо не успявам да видя #Crazy

# 39
  • Мнения: 1 996
Сървайвър не ми допада
А Пълна промяна - ами опитах се да погледам    - ами скучно,еднообразно
Няма да ги гледам

# 40
  • Мнения: 1 163
Ще гледам и от двете по малко.

# 41
  • Мнения: 1 975
2-а опция Peace

# 42
  • Мнения: 255
 За сега гледам Пълна Промяна, от понеделник "Сървайвър".

# 43
  • Мнения: 2 407
И двете.

# 44
  • Мнения: 2 577
и двете

# 45
  • Мнения: 2 212
Бг-мамма.  Mr. Green  Т.е. нито едно от двете.

# 46
  • Мнения: 148
Пълна промяна ми е боза, пък и тази Гала ама хич не я понасям smile3534

# 47
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
аз пък се изумих този Е. Милошев какво дърво е. дано Карамазов е по-добре. Сървайвър ми беше скука, ще видим този сезон...

# 48
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз пък съм възмутена от тази пуста
война на телевизиите за рейтинг  Naughty
По този начин прецакват една голяма част
от зрителската аудитория, която като мен
иска да гледа и двете предавания, но
естествено не може, защото са в един и същ
часови пояс  Crossing Arms
Колко хубаво би било ако едното предаване
започва в 20.00, а другото в 21.00. Така всички
зрители ще са доволни, а рейтинга ще е двоен
ама защо ли никой не го разбира това  Thinking

# 49
# 50
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз пък съм възмутена от тази пуста
война на телевизиите за рейтинг  Naughty
По този начин прецакват една голяма част
от зрителската аудитория, която като мен
иска да гледа и двете предавания, но
естествено не може, защото са в един и същ
часови пояс  Crossing Arms
Колко хубаво би било ако едното предаване
започва в 20.00, а другото в 21.00. Така всички
зрители ще са доволни, а рейтинга ще е двоен
ама защо ли никой не го разбира това  Thinking
Защото не на мен да ми е добре...

Всъщност не, защото по големия рейтинг значи по скъпи и повече реклами. На телевизиите им е през половите органи че ти искаш да гледаш и двете. Зрителя е най маловажното нещо в случая. Simple Smile Ама ти го знаеш де. Simple Smile

# 51
  • Мнения: 107
Естествено, че Пълна Промяна! Много по интересно е, а и донякъде образователно. Бих могла да кажа, че Сървайвър е доста по-гнусен от ПП. Спомняте ли си какви ужасни неща ядоха в 1сезон?

# 52
  • Мнения: 9 095
Бг-мамма.  Mr. Green  Т.е. нито едно от двете.


 Joy Joy Joy Joy аз ще гледам с лаптопа пред телевизора, така че и това остава като опция Joy Joy

# 53
  • Мнения: 1 712
Ще гледам и от двете по малко.
Peace

# 54
  • Мнения: 111
Аз съм и за двете, ама сякаш пълна промяна по ме влече.

# 55
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
И двете за мен са пълна боза!

# 56
  • София
  • Мнения: 1 457
Сървайвър  Peace

# 57
  • Мнения: 2 229
Ще ми е тъпо да гледам и Пълна промяна, и Сървайвър, затова ще гледам и двете, прехвърляйки, колкото да хвана някой друг интересен момент. Grinning

Естествено, че Пълна Промяна! Много по интересно е, а и донякъде образователно. Бих могла да кажа, че Сървайвър е доста по-гнусен от ПП. Спомняте ли си какви ужасни неща ядоха в 1сезон?

Интересно може би, но образователно - определено не!

# 58
  • Мнения: 107
Казвам донякъде. От медицинска гледна точка...например имената на някои заболявания, процедури, интервенции. А и показват как точно се извършват. Ако не си доктор или мед.сестра, няма как да ги видиш тези неща.

# 59
  • Мнения: 249
нито едно от двете,пълни глупости #2gunfire

# 60
  • Мнения: 4 392
Последна опция.
Блудкави бози. Close

# 61
  • Мнения: 2 013
В нашето семейство изборът е - новини, дискавъри чанел, като си легнат всички аз си пускам фокс лайф, докато стоя във форума.

# 62
  • Мнения: 1 512
Нито едно от двете. Не гледам телевизия.

# 63
  • София
  • Мнения: 210
Нито едно от двете.
Първият сезон на българския "Сървайвър" беше огромно разочарование за мен. Иначе съм страхотен фен на истинския "Сървайвър" формат и не пропускам американско издание.
Чакам с нетърпение "Форт Боаяр", но се страхувам, че може и да го оакат типично по български.

Аз пък съм възмутена от тази пуста война на телевизиите за рейтинг  Naughty
По този начин прецакват една голяма част от зрителската аудитория, която като мен
иска да гледа и двете предавания, но естествено не може, защото са в един и същ
часови пояс  Crossing Arms
Ето, и други се вълнуват от същото:
http://www.monitor.bg/opinions/article?sid=&aid=133818&c … d=50&eid=1170

# 64
и двете предавания са тъпи и безинтересни, мисля, че БТВ и Нова се пре**аха взаимно в това, коя да направи по-тъпото риалити

# 65
  • Мнения: 249
и двете предавания са тъпи и безинтересни, мисля, че БТВ и Нова се пре**аха взаимно в това, коя да направи по-тъпото риалити


много точно го каза Party

# 66
  • Мнения: 738
Сървайвър и на рекламите Пълна промяна Mr. Green Ама промяната може и да я пропусна, че много взеха да ме дразнят

# 67
  • Мнения: 60
И двете - с прещракване на програмите.

# 68
  • Мнения: 6 958
Пълна промяна

# 69
  • Мнения: 2 609
"Пълна промяна". "Сървайвър" гледам по малко и то само в четвъртък и петък, ясно защо. Wink

# 70
  • Мнения: 146
Сървайвър

# 71
  • Мнения: 1 546
Сървайвър и на рекламите Пълна промяна Mr. Green Ама промяната може и да я пропусна, че много взеха да ме дразнят
Същата съм. Този сезон на Сървайвър определено ме кара да се заглеждам Peace

# 72
  • Мнения: 6 005
Сървайвър Whistling

# 73
  • Мнения: 4 164
Сървайвър. Peace

# 74
  • Мнения: 3 830
Пълна промяна!

# 75
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Като ги следя и двете,май повече клоня за Сървайвър.

# 76
  • на село
  • Мнения: 3 899
Аз и двете уж  следя, но и двете нещо не ме грабват.

# 77
Сървайвър. Не ми е интересно тава предаване Пълна промяна пък и посмъртно няма да мога да накарам и мъжа ми да го гледа Simple Smile

# 78
  • Мнения: 2 132
Сървайвър

# 79
  • София
  • Мнения: 1 423
Нито едно от двете.

Общи условия

Активация на акаунт