HEROES - season2

  • 7 761
  • 138
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 663
Толкова сериали следя, че забравям на кой до коя серия съм стигнала. ooooh!

# 16
  • Мнения: 2 180
Толкова сериали следя, че забравям на кой до коя серия съм стигнала. ooooh!
Oлеее и аз, ама срам не срам си записвам в един тефтер.  Embarassed

# 17
  • София
  • Мнения: 2 160
Аз съм мазохист . Чакам да излязат няколко серии за да си ги гледам наведнъж  Mr. Green  Ама вече откачам от любопитство  Crazy

# 18
  • Spain
  • Мнения: 3 750
строхотно на4ало .. много ми харесаха първите 3 серии ..много силен сериал
Малката Госпожица Мърморана какъв нов сериал запо4ват .. знаеш ли името . не вярвам да спадне ка4еството- все пак има сценарии които не се пише в момента .. пък и си ли4и 4е не е от евтините сериали (когато има пари има и ка4ество Simple Smile ).
как ви се вижда Питър в "новото си амплоа " на мусколест мъжака разбиващ женски сърца а Simple Smile  Mr. Green

# 19
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не знам какъв е сериала, само казаха в едно от предшестващите ЕМИтата предавания, на ТВ Гайд, което даваха по Фокс Лайф къъъсно в събота и неделя последните две седмици. Там го казаха, не знам подробности.

Иначе - искам си косата на Питър, толкова по сладък беше, а аз по принцип не си падам по такива перчеми. Иначе не съм забелязала друга промяна в него...

# 20
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 719
Кой ли убива старите Герои? Мислих си за Питър, но май не е той newsm78

# 21
  • Мнения: 1 546
как ви се вижда Питър в "новото си амплоа " на мусколест мъжака разбиващ женски сърца а Simple Smile  Mr. Green

Хихи, и на мен Питър много възмъжал ми се стори...едни мускули едно чудо!Бе, не е зле! Wink

# 22
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хубав, хубав. Веднага го добавих към колекцията си от хубави мъже.

# 23
  • Мнения: 1 802
И аз гледах 1-ви сезон на този сериал, но ми е много сухарски, дори се чудя дали изобщо  да започвам със втория сезон...

# 24
  • Мнения: 3 042
Новият епизод:

Heroes S02E04 - в DMCA-removal-from-Google

Heroes S02E04 - в DMCA-removal-from-Google

# 25
# 26
  • Мнения: 1 526
И какво сега и родителите се оказаха намесени  Thinking
а къде ли "остана" Моли

# 27
  • Мнения: 663
Аз пък не мога да разбера това новото момче(не му помня името) не знае ли, че бащата на Клер е "човекът с очилата", при условие, че доста време висеше   около прозорците на къщата им? Rolling Eyes

# 28
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е, той не е гледал баща й, ами нея. Късмет, не го е срещнал някъде.

Продължава да ми е интересно обаче. Историята с мексиканците ме дразни малко, трябваше да изяснят какво могат вече, не само да показват, защото не е ясно, а и тъпия Сайлър как пък се появи точно на пътя им като ден преди това беше ранен и трудноподвижен на километри навътре в някаква гора... Да не би да си е взел способностите обратно? Че не изглеждаше да е ранен...

# 29
  • London, baby
  • Мнения: 800
Не съм гледала последните 2 серии, но на мексиканката и показаха способността-да убива хора и от очите им изтича нещо черно.... Sick

Общи условия

Активация на акаунт