Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 септ. 2007, 15:18 ч.

мнение за д-р узунова от 22 дкц

• 11 172
  • 14
  •   1
Отговори
здравейте
търся мнение за д-р узунова или друг гинеколог от 22 дкц в софия
интересува ме преглед, цитонамазка и поставяне на спирала

# 1
Нямам добри отзиви за АГ-тата в 22-ра.
Димитров е кошмар, кошмар и нещо. Пълно хахо.

В страничното тяло на поликлиниката (УНГ-то и Био/или/Бодимед където е) е Рускова. Ползвала съм я. Беше мила и ми свърши работа. Има обаче подробност -  със загубили бебета почти всички са много внимателни. 

# 2
благодаря, но рускова вече не е там, иначе и аз за нея се бях засилила, сега там е някаква коларова, която май беше преди в самата 22 дкц и пушеше п о време на преглед- така че не става  според мен...затова питам за узунова
димитров и на мен не ми хареса
може и извън дкц-то, но да е в квартала и да е по НЗОК

# 3
Понеже имаш изчерпан лимит за Лични Съобщения, си позволявам да ти пусна координати на Рускова тук.
Нели Рускова
0887/710673
Успех.   bouquet

# 4
благодаря, преместила се е в 18 поликлиника

# 5
Аз не съм доволна от Узунова и смених доктора Sad

# 6
ходих, взе ми цитонамазка, но на два пъти нямаше инструменти за да ми сложи спиралата, и так аизгубих маса време с нея
искаше да отида в работно време, но на мен не ми е възможно
и това, при положение че слагането на спирала се заплаща
и аз няма д аходя повече при нея, насочих се към гинека, ще пробвам и тях, поне работят в събота

# 7
mamavassi, горещо НЕ ти препоръчвам Гинека-та до ИЧС.

# 8
олее, я пиши защо, може и на лични  Praynig

# 9
здравейте
търся мнение за д-р узунова или друг гинеколог от 22 дкц в софия
интересува ме преглед, цитонамазка и поставяне на спирала

Олелеееееее НЕДЕЙ при Узунова ако е същата Узунова идваща от 19п ка Една с къса коса руса (изрусена май) дето каза че и писнало от бременни не искала да вижда повече и затова консултациите с тях ще се провеждат през вратата да не ги гледа (така и стана)И после излезе във отпуска 2седмици преди термина ми и ни се чу ни се видя и ме остави в пълно неведение за това което ме чака и въобще какво трябва да правя и добре че беше сестрата горката направление да ми напише и указания да ми даде и що ли не я послушах иде ми да си строша простата глава с някой камък ама не аз си чаках докторката мислех си тогава че е редно да се върне да си каже Тя мнението или поне да се обадиОбобщено докторката хич не я интересуваше и ме остави на сестрата-тя да решава и да се занимава с мене. Та се чудех към края вече като я мернех (рядко се случваше)що ще там ,като полза никва, сестрата вършеше всичко
Писала съм повече във черен списък Има много недоволни от нея, лично познавам

# 10
# 11
благодаря ти за мнението, аз лично три месеца не можах да си сложа спирала при нея, ту нямаше чисти инструменти, ту нея самата я нямаше, изобщо май може и да е добър специалист, но няма как да го разбереш, защото все я няма или не може да преглежда Crazy

# 12
Не ти препоръчвам защото доста често я няма/все е в болнични,отпуски и т.н./, не идва на време на работа ,така че досат често трябва доста да почакаш,за да се видите/чакала съм 4часа за да ме приеме,а тя все ходи да си говори със др.доктори,познати и прочие/. Не знам какъв специалист е защото се старая да не се засичаме/за съжаление се записах при нея да ми следи бременността/.Най-вече съм недоволна от отношението и - каквото и да попиташ не получаваш отговор!

# 13
Аз ходих при д-р Узунова в 22 ДКЦ. Според мен лично тя е много добър диагностик , доколкото знам няма грешна диагноза дадена от нея! Друг е въпроса , че в 22 ДКЦ няма условия като в частен кабинет, но както казва достатъчно е поне прегледа да направи / в интерес на истината безпогрешно ме диагностицира без ехографии /  и да вземе микробиология на първо четене.. Верно е ,че се чака, и сутрин вместо в 7.30ч идва в 8.20ч - закъснява да, но то кой не закъснява вече по поликлиниките като работят за по 300лв , това е действителността за съжаление. Малко е дръпната , но де да знам на мен лично ми направи добро впечатление, почаках си пред кабинета доста, но два пъти ходя при нея, определено не ми е направила лошо впечатление не смятам, че претупва нещата ! Само да предупредя за нещо! Никакво ходене при другия д-р Димитров ! Абсолютен хахо бил , аз не съм ходила при него, но няма нито един , който да каже обратното за него, включително всички които съм засичала пред кабинета на д-р Узунова.

# 14
  • София
Гинеколозите в 22ДКЦ, както и в съседния "Бодимед", са истински кошмар. Имах намерение да си следя бременността при д-р Узунова като потенциално най-малко опасна, но след неколкократно изнурително чакане без никакви резултати / защото компютърът се скапал, акушерката я нямало, пък тя се занимавала с тези работи и т.н./ , а и след като акушерката ми изпроси пари на място  още на първото полагащо ми се към касата изследване, просто се отказах.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт