Любимото ми е...

  • 3 175
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 217
1. Да стана сутрин, много рано, примерно в 5... да взема чаша горещо кафе и да я изпия на балкона... Боже, всичко изглежда толкова свежо и умиротворено... няма и помен от лудостта, която обхваща София след 7.30ч.....
2. Събота сутрин - работната седмица е далеч....и пред теб е безметежното свободно време
3. Горещото какао - онова, което върви с фланелена пижама (моята е розова, на костенурки и хич да не съм чула някой да се смее)....  #Cussing out
4. Филмите на ужасите... от интелектуалецът Хичкок до простотии от типа "Знам какво направи миналото лято".....
5. Двучасов тенис -мач.... После ти се мисли само за....интимности  Heart Eyes
6. Джойс
7. Свинска пържола с кашквал, наръсен точно след като месото е извадено от тигана
8. Да се събудиш нощем и да завиеш любимия... и да заспиш, слушайки дъха му (или хъркането)....
9. Да звъннеш на родителите си и по гласа им да усетиш, че са чакали точно теб....(уви, вече само на майка ми мога да звънна)
10. Да постъпиш според принципите си... дори и да загубиш пари или покровители....

Кои са вашите любимите житейски моменти?

# 1
  • Мнения: 2 401
Чак на мен ми стана кеф като те чета.  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 217
Чак на мен ми стана кеф като те чета.  Simple Smile

Благодаря  Embarassed
Кажи, теб какво те радва?

# 3
  • Мнения: 1 152
Всеки момент с любимия.
Но не прощавам и на кафето сутрин.... Mr. Green

# 4
  • Мнения: 14 654
Да се събудя от шум на припряни крачета и молба: "Ставай, мързелано, че съм гладен и съм жаден, яде ми се и ми се пие!"

# 5
  • Мнения: 1 277
Сутрин детето ми да дойде до леглото, да ме помилва и да ме целуне. И когато отворя очи да видя едно засмяно личице Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 2 401
Ами темата ти ме подсети, че покрай въртележката, в която съм от известно време почти не се сещам за нещата, които ме радват. А не требе така.  И аз като теб харесвам много ранните утрини,  когато народа не се е събудил, тичам за си взема вестник и да си го изчета блажено с една кофа мляко с нес...Много обичам нощните разходки из София...

# 7
  • Мнения: 945
Петък вечер да седнем да вечеряме с по чаша бира или вино...
Събота да отидем в сауната, там да се потим и пием бира преz почивките...
(това са планвете zа петък и събота  Laughing)

# 8
  • Мнения: 1 455
Много хубава темичка Hug
...любимото ми е,когато съм на вилата,да стоя вечер на терасата и да съм с любим човек...може и сама.Обожавам шума на отминаващия влак,някъде в долината....
...сутрешното кафе...
...сутрин ,когато прегърна децата си..
...всеки път,когато мъжа ми отива и се прибира от работа..
...шоколад с лешници..
...лятото,когато вали..
...
Нещо зациклих...

# 9
  • Мнения: 1 896
Обичам да се намокря до кости от топъл пролетен или летен дъжд, да се прибера у дома, да се сгуша мокра на топло в леглото с чаша топло мляко и хубава книга...

# 10
  • Мнения: 2 270
1. Когато работеше в Бг любимото ми беше да ми направи кафенце и да ме събуди с целувка и "Ставай къртиче - кафенцето ти е готово!"
2. Да се прибера от работа и да чакам да се върне и той . . .
3. Да изкарваме един цял почивен ден в леглото с хапване и много филми за гледане
4. Да седим до камината на вилата и просто да си мълчим гледайки огъня

# 11
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
сутрешното кафе, изгревите през лятото, студените зимни нощи и топлите ръце на мъжа ми Heart Eyes, децата по пижамки, как скачат по леглата и не мога да ги накарам да легнат, а когато вече се заспали , да гледам ,някой интересен филм, гушната  под завивките Blush...

ПП: само това не ми е от любимите "8. Да се събудиш нощем и да завиеш любимия... и да заспиш, слушайки дъха му (или хъркането)...." , хърка ужасно, иначе бих го завила...

# 12
  • Мнения: 794
Мама да ми направи пържени филийки със сирене и конфитюр от къпини   Mr. Green  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 161
Обичам да обичам.Обичам и Коледа.Обичам да сляза до морето в мрачно време.Обичам да шофирам по право,пусто и есенно шосе.Обичам да наблюдавам малката си дъщеря докато се залюлява на люлката  в двора.Обичам да слушам разговорите между децата си.Обичам мъжът ми да ме милва по косата.Обичам да посрещам на летището.Обичам да говоря продължително по телефона.Да се подстригвам точно на 25 дена обичам.Обичам ботушите и кожените манта.Обичам да използвам една и съща марка парфюм с години.Обичам около мен да е перфектна чистота.Обичам белият и черният цвят.

# 14
  • Мнения: 20
Да седна с половинката на вечеря (без значение каква, но задължително на свещи) и да си говорим за отминалия ден и за всичко каквото ни хрумне.
Да завия детето след като е заспало и да я погледам ако имам време.

Общи условия

Активация на акаунт